X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Termin @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Asiasia Autorytet
    Postów: 422 158

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam :) Trzymajcie kciuki

    Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostepnij swoj wykres ☺

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Asiasia Autorytet
    Postów: 422 158

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko nie robie wykresu/nie mierze temp. Jestem na CLO z monitoringiem, wiec nie ma raczej sensu z ta temp. Co myslisz?

    Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wtedy bede mogla Ci napisac "powodzenia" ☺ nie musisz nic prpwadzic

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Asiasia Autorytet
    Postów: 422 158

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiony. Negatywny :/ ale to taki z allegro wiec sama nie wiem. @ nadal nie ma… w pt do ginki ide

    Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 25 lutego 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaj do piatku, ja ide jutro, ale nawet nie robie testow, bo jestem pewna, ze nic z tego :) dzis powtarzalam progesteron, jutro wyniki, a pozniej o 16.30 gin. Nie lam sie ;)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ