X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Termometr owulacyjny
Odpowiedz

Termometr owulacyjny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • cemoll Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko, jakie polecacie termometry owulacyjne, chciałabym kupić taki przetestowany. Może któraś z was używa takiego: termometr owulacyjny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 12:30

    cemoll
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam najzwyklejszy Microlife za max 15 zł kupiony w aptece. Ważne byś kupiła taki by miał 2 miejsca po przecinku

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez ten polecam;)

    P.S. jest juz temat o termometrach owulacyjnych wiec tam poczytaj

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ