X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Test owulacyjny bardzo długo pozytywny.
Odpowiedz

Test owulacyjny bardzo długo pozytywny.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam od 19.01 moje testy owulacyjne są pozytywne.
    Objawy owulacji wystąpiły ale teraz już mam niepłodny biały gesty śluz gdzie jest go bardzo dużo. Test owulacyjny juz 7my dzień z rzędu jest mocno pozytywny (kreska testowa ciemniejsza niż kontrolna) co to może oznaczać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2017, 16:50

  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może masz zbyt wysoki poziom LH w organizmie? badałaś kiedyś? przy pcos tak jest... Albo bardzo czuły test+bardzo stężony mocz..

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic miałam badanych hormonów. A jak jest lh podwyższony to przez cały cykl czy tylko w fazie lutealnej? Bo mi jeden dzień przed owy zaczęły pokazywać się pozytywne. Wcześniej były negatywne.
    A czułość wysoka 10mlU.

  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 28 lutego 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Ci że na testach 10mlU też mi przez kilka dni wychodzi pozytyw (jeśli mocz jest dość stężony). Ja staram się zawsze robić o podobnej porze i nie pić np. 2 h wcześniej żeby stopień rozcieńczenia moczu był podobny i było to porównywalne. Przy tak czułych testach rozcieńczenie moczu może mieć spore znaczenie. Jak LH jest podniesione to raczej cały cykl.

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ