Odpowiedz

Wykres a PCOS

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aska87 Autorytet

Wysłany: 8 października 2014, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mam pytanie jeszcze o plamienia ... miałyście coś takiego może
    od kilku dni mam dziwnie zabarwiony śluz na początku był jakby różowy później taki bardzo jasno brązowy i teraz coraz ciemniejszy a do tego dzisiaj mega ból jak na @ :/ ale @ ani widu ani słychu :/
    coraz bardziej zaczynam się tego bać :/ nigdy tak nie miałam

udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • Maczek Autorytet

Wysłany: 22 października 2014, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę... Aska87, Ty nie powinnaś dostać od lekarza jakiejś luteiny na wywołanie okresu? Trochę długo Ci się już ten cykl ciągnie :/
    I w ogóle może się gdzieś wybrać na USG, bo może jakaś torbiel, czy coś...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 21:01

K7KTp2.png
    VMlC.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ