X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wykres a PCOS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 8 października 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mam pytanie jeszcze o plamienia ... miałyście coś takiego może
    od kilku dni mam dziwnie zabarwiony śluz na początku był jakby różowy później taki bardzo jasno brązowy i teraz coraz ciemniejszy a do tego dzisiaj mega ból jak na @ :/ ale @ ani widu ani słychu :/
    coraz bardziej zaczynam się tego bać :/ nigdy tak nie miałam

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 22 października 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę... Aska87, Ty nie powinnaś dostać od lekarza jakiejś luteiny na wywołanie okresu? Trochę długo Ci się już ten cykl ciągnie :/
    I w ogóle może się gdzieś wybrać na USG, bo może jakaś torbiel, czy coś...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 21:01

    K7KTp2.png
    VMlC.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ