Odpowiedz

Wykres a PCOS

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aska87 Autorytet

Wysłany: 8 października 2014, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mam pytanie jeszcze o plamienia ... miałyście coś takiego może
    od kilku dni mam dziwnie zabarwiony śluz na początku był jakby różowy później taki bardzo jasno brązowy i teraz coraz ciemniejszy a do tego dzisiaj mega ból jak na @ :/ ale @ ani widu ani słychu :/
    coraz bardziej zaczynam się tego bać :/ nigdy tak nie miałam

udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • Maczek Autorytet

Wysłany: 22 października 2014, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę... Aska87, Ty nie powinnaś dostać od lekarza jakiejś luteiny na wywołanie okresu? Trochę długo Ci się już ten cykl ciągnie :/
    I w ogóle może się gdzieś wybrać na USG, bo może jakaś torbiel, czy coś...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 21:01

K7KTp2.png
    VMlC.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ