Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres coś ściemnia....?
Odpowiedz

Wykres coś ściemnia....?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Justine M Autorytet
  Postów: 787 1025

  Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W ustawieniach wpisałam 28 dni trwania cyklu. Kiedy wciskam prognoze przyszłych cykli pokazuje zgodnie że okres następny powinnam mieć 11 grudnia. Jednak kiedy patrzę na swój obecny wykres on pokauzje 13 grudnia jako date spodziewanej miesiączki.
  Czemu tak przekłamuje??
  Najlepsze jest to że mam MyDays Diary w telefonie. Darmowy kalendarzyk i tam jest taka opcja żeby sam obliczył średnią dlugości okresu, na podstawie obserwacji i jak to zaznacze to mi pokazuje 13grudnia też bo mam nieregularne czasem. No ale skąd ovufriend miałby to wiedzieć skoro to mój pierwszy wykres tutaj i wpisałam 28dni. W zeszłym miesiącu miałam 27. A jeszcze wcześniej pare dni później...

  https://ovufriend.pl/graph/6206d23f762755b1f2b839dd77d41915

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 12:53

  Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
 • Linka05 Autorytet
  Postów: 471 241

  Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A wpisywałaś długość fazy lutealnej ? Jeżeli tak to w obecnym cyklu odkąd obliczył owulację to dodał dni fazy lutealnej i wyznaczył termin miesiączki na tej podstawie. A w kalendarzu zaznaczył orientacyjnie co 28 dni.

  zem3wn15az3szllg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ