X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres coś ściemnia....?
Odpowiedz

Wykres coś ściemnia....?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ustawieniach wpisałam 28 dni trwania cyklu. Kiedy wciskam prognoze przyszłych cykli pokazuje zgodnie że okres następny powinnam mieć 11 grudnia. Jednak kiedy patrzę na swój obecny wykres on pokauzje 13 grudnia jako date spodziewanej miesiączki.
    Czemu tak przekłamuje??
    Najlepsze jest to że mam MyDays Diary w telefonie. Darmowy kalendarzyk i tam jest taka opcja żeby sam obliczył średnią dlugości okresu, na podstawie obserwacji i jak to zaznacze to mi pokazuje 13grudnia też bo mam nieregularne czasem. No ale skąd ovufriend miałby to wiedzieć skoro to mój pierwszy wykres tutaj i wpisałam 28dni. W zeszłym miesiącu miałam 27. A jeszcze wcześniej pare dni później...

    https://ovufriend.pl/graph/6206d23f762755b1f2b839dd77d41915

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 12:53

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wpisywałaś długość fazy lutealnej ? Jeżeli tak to w obecnym cyklu odkąd obliczył owulację to dodał dni fazy lutealnej i wyznaczył termin miesiączki na tej podstawie. A w kalendarzu zaznaczył orientacyjnie co 28 dni.

    zem3wn15az3szllg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ