Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres coś ściemnia....?
Odpowiedz

Wykres coś ściemnia....?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Justine M Autorytet
  Postów: 787 1025

  Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W ustawieniach wpisałam 28 dni trwania cyklu. Kiedy wciskam prognoze przyszłych cykli pokazuje zgodnie że okres następny powinnam mieć 11 grudnia. Jednak kiedy patrzę na swój obecny wykres on pokauzje 13 grudnia jako date spodziewanej miesiączki.
  Czemu tak przekłamuje??
  Najlepsze jest to że mam MyDays Diary w telefonie. Darmowy kalendarzyk i tam jest taka opcja żeby sam obliczył średnią dlugości okresu, na podstawie obserwacji i jak to zaznacze to mi pokazuje 13grudnia też bo mam nieregularne czasem. No ale skąd ovufriend miałby to wiedzieć skoro to mój pierwszy wykres tutaj i wpisałam 28dni. W zeszłym miesiącu miałam 27. A jeszcze wcześniej pare dni później...

  https://ovufriend.pl/graph/6206d23f762755b1f2b839dd77d41915

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 12:53

  Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
 • Linka05 Autorytet
  Postów: 471 241

  Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A wpisywałaś długość fazy lutealnej ? Jeżeli tak to w obecnym cyklu odkąd obliczył owulację to dodał dni fazy lutealnej i wyznaczył termin miesiączki na tej podstawie. A w kalendarzu zaznaczył orientacyjnie co 28 dni.

  zem3wn15az3szllg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego