Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres?Owu?Nic już nie rozumiem ;c
Odpowiedz

Wykres?Owu?Nic już nie rozumiem ;c

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 września 2015, 10:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Tak jak na moim wykresie. 18 sierpnia przestałam brać tabletki anty, okres dostałam 2 dni później jak zawsze po skończonym listku. W 12dc miałam dzień płodny i uwaga nst dnia dostałam miesiączkę? (na wykresie zaznaczyłam plamienia żeby było wszystko widać co działo się wcześniej ale była to normalna @ krwawienie było dość mocne z bardzo czystą krwią jak nigdy). Licząc od momentu dnia płodnego po którym dostałam @ do wczorajszego spadku, który widać na wykresie jest dokładnie 10 dni przez cały ten czas mam wrażliwe piersi i bóle jak na miesiączkę. Wczoraj wieczorem straszne kłucie w jajnikach dziś to samo + silny ból podbrzusza jak na @. I teraz sama nie wiem czy ten spadek mógł oznaczać zagnieżdżenie zarodka? Na pewno nie jest to owulacja - śluz mam cały czas wodnisto-mętny , testy owulacyjne bardzo negatywne. Gdyby nie to, że temperatura dziś wybiła do góry pomyślała bym, że znowu będę miała @. Nie jestem w stanie zrozumieć tego cyklu, mogła by mi któraś z was uświadomić co tu się dzieje ? Szyjka od jakiegoś czasu jest też bardzo wysoko i twarda i mam tu problem z określeniem czy jest otwarta czy zamknięta, wydaje mi się, że otwarta i tak zaznaczyłam aczkolwiek mam pewne obawy ponieważ jest zbyt wysoko i uniemożliwia mi to dokładniejszą obserwację.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 10:53

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 września 2015, 11:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Naprawdę nikt nic ? Może któraś mnie chociaż naprowadzi czy ta miesiączkę(bo jak to inaczej ująć), która pojawiła się w środku cyklu mam traktować jako nowy cykl ? Nie planowałam ciąży w tym cyklu, więc na to się nie nastawiam. według mnie mało prawdopodobne aby do zapłodnienia doszło w 12dc no ale to skąd zaś ten spadek wczoraj i dzisiaj skok ? Owulacji na pewno nie było wczoraj. Liczę na was dziewczyny ! :(

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 11:45

 • Betka1986 Debiutantka
  Postów: 8 2

  Wysłany: 13 listopada 2015, 16:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak nie było owulki to i ciąży nie ma na pewno

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ