Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres?Owu?Nic już nie rozumiem ;c
Odpowiedz

Wykres?Owu?Nic już nie rozumiem ;c

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 września 2015, 10:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Tak jak na moim wykresie. 18 sierpnia przestałam brać tabletki anty, okres dostałam 2 dni później jak zawsze po skończonym listku. W 12dc miałam dzień płodny i uwaga nst dnia dostałam miesiączkę? (na wykresie zaznaczyłam plamienia żeby było wszystko widać co działo się wcześniej ale była to normalna @ krwawienie było dość mocne z bardzo czystą krwią jak nigdy). Licząc od momentu dnia płodnego po którym dostałam @ do wczorajszego spadku, który widać na wykresie jest dokładnie 10 dni przez cały ten czas mam wrażliwe piersi i bóle jak na miesiączkę. Wczoraj wieczorem straszne kłucie w jajnikach dziś to samo + silny ból podbrzusza jak na @. I teraz sama nie wiem czy ten spadek mógł oznaczać zagnieżdżenie zarodka? Na pewno nie jest to owulacja - śluz mam cały czas wodnisto-mętny , testy owulacyjne bardzo negatywne. Gdyby nie to, że temperatura dziś wybiła do góry pomyślała bym, że znowu będę miała @. Nie jestem w stanie zrozumieć tego cyklu, mogła by mi któraś z was uświadomić co tu się dzieje ? Szyjka od jakiegoś czasu jest też bardzo wysoko i twarda i mam tu problem z określeniem czy jest otwarta czy zamknięta, wydaje mi się, że otwarta i tak zaznaczyłam aczkolwiek mam pewne obawy ponieważ jest zbyt wysoko i uniemożliwia mi to dokładniejszą obserwację.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 10:53

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 września 2015, 11:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Naprawdę nikt nic ? Może któraś mnie chociaż naprowadzi czy ta miesiączkę(bo jak to inaczej ująć), która pojawiła się w środku cyklu mam traktować jako nowy cykl ? Nie planowałam ciąży w tym cyklu, więc na to się nie nastawiam. według mnie mało prawdopodobne aby do zapłodnienia doszło w 12dc no ale to skąd zaś ten spadek wczoraj i dzisiaj skok ? Owulacji na pewno nie było wczoraj. Liczę na was dziewczyny ! :(

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 11:45

 • Betka1986 Debiutantka
  Postów: 8 2

  Wysłany: 13 listopada 2015, 16:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak nie było owulki to i ciąży nie ma na pewno

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego