X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres _ proszę o poradę
Odpowiedz

Wykres _ proszę o poradę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ania123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 października 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Co sądzicie o moim wykresie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2019, 16:52

  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 31 października 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, czy dobrze widzę (w notatkach) że mierzysz temperaturę o różnych porach? 🤔

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 1 listopada 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co o tym sądzicie? Czemu jest taki duży spadek w 10 dniu cyklu? Co on może oznaczać? 44ce462ab0bc2ae941c75d24151cb3a8.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może przygotowanie do owulacji? Często się tak zdarza.

  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 1 listopada 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylVV wrote:
    Może przygotowanie do owulacji? Często się tak zdarza.
    Ale tak szybko? W 10dniu? Owulacje naogol mam w 14,15 dniu... dziwnie takiego spadku nigdy nir miałam....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to jest, że mimo obserwacji, niczego nie można być pewną :D zawsze coś nowego wyskoczy :P

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie może być przygotowanie do owulacji,może byc wczesniej niż zawsze.Ja miesiąc temu miałam w 13dc,a w tym w 9dc,wiec też zaskoczona byłam.Tempka potrafi tez podobno spasc w dniu owulacji a potem skoczyc w górę

  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 7 listopada 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co sądzicie o moim wykresie? 🤔 Ja już sama nie wiem czy to co czuje to obiektywne odczucia czy po prostu tak bardzo chce dzidziusia że sobie wmawiam coś czego nie ma... 😒 Niech te dni lecą szybciej a żebym mogła zrobić test 😩😩

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 7 listopada 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia94 wrote:
    Dziewczyny, co sądzicie o moim wykresie? 🤔 Ja już sama nie wiem czy to co czuje to obiektywne odczucia czy po prostu tak bardzo chce dzidziusia że sobie wmawiam coś czego nie ma... 😒 Niech te dni lecą szybciej a żebym mogła zrobić test 😩😩

    Jak dla mnie masz ładny wykres 😊 życzę powodzenia i szczęśliwych 2 kresek

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 17 listopada 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co powiecie o moim wykresie?? 😊 Troszkę zaczynam już wątpić że się udalo jak ta kreseczka idzie na dół 🙄

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia00 wrote:
    Co powiecie o moim wykresie?? 😊 Troszkę zaczynam już wątpić że się udalo jak ta kreseczka idzie na dół 🙄

    Też "doznałam" spadku takiego jak Ty w 11 dpo. Dziś 12 dpo i już tempka dotknęła poziomej linii. U siebie wątpię, że odbije jeszcze w górę, także szykuję się na @ lada dzień.

    Także zobaczysz jak tempka zachowa się u Ciebie jutro, ale są szanse ☺️🤞🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2019, 11:20

  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 17 listopada 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Też "doznałam" spadku takiego jak Ty w 11 dpo. Dziś 12 dpo i już tempka dotknęła poziomej linii. U siebie wątpię, że odbije jeszcze w górę, także szykuję się na @ lada dzień.

    Także zobaczysz jak tempka zachowa się u Ciebie jutro, ale są szanse ☺️🤞🍀

    No to jutro taki decydujący dzień bo w środę mam dostać planowo okres 😐 Mam nadzieję jeszcze że nie dostanę hehe 👌

  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 17 listopada 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak przy okazji zapytam jeszcze o to dziś normalnie mierzylam temperaturę tak jak zawsze o godzinie 6 i potem zmierzylam sobie o 9 godzinie tak po trzeba godzinach ciągnęło spania i mialam 37. 1 jak to możliwe że taki skok był? :)

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8422 18521

    Wysłany: 17 listopada 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im później w ciągu dnia tym temp wyzsza 😉

    Karolcia00 lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 17 listopada 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Im później w ciągu dnia tym temp wyzsza 😉
    Dziękuję za odpowiedź :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,
    Pewnie ten wątek juz gdzies sie pojawił, ale dziewczyny powiedzcie gdzie mierzycie temperature? bo ja mierzyłam w ustach ale miałam stranisze niskie te temperatury, porównałam wynik temp z pod pachy i była juz raczej bardziej prawdopodobna bo wiecej niz temperatury 34,5. Tutaj sugerowali zeby mierzcy temeprature w ustach lub odbycie ale nie wiem czy po prostu pod pacha nie jest najlepiej?
    bede wdzieczna za rade
    pozdrawiam

  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 17 listopada 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dagna wrote:
    Czesc,
    Pewnie ten wątek juz gdzies sie pojawił, ale dziewczyny powiedzcie gdzie mierzycie temperature? bo ja mierzyłam w ustach ale miałam stranisze niskie te temperatury, porównałam wynik temp z pod pachy i była juz raczej bardziej prawdopodobna bo wiecej niz temperatury 34,5. Tutaj sugerowali zeby mierzcy temeprature w ustach lub odbycie ale nie wiem czy po prostu pod pacha nie jest najlepiej?
    bede wdzieczna za rade
    pozdrawiam


    Ja mierze codziennie w pochwie o godzinie 6 rano :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki, mialam napisac w pochwie a nie w odbycie, przepraszam. A czy ktos mierzy w ustach? bo jesli chodzi o mierzenie w pochwie to jakos nie jestem przekonana do tego sposobu a moze ktorac z Was mierzy po prostu pod pacha?
    dzieki

  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 17 listopada 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dagna wrote:
    dzieki, mialam napisac w pochwie a nie w odbycie, przepraszam. A czy ktos mierzy w ustach? bo jesli chodzi o mierzenie w pochwie to jakos nie jestem przekonana do tego sposobu a moze ktorac z Was mierzy po prostu pod pacha?
    dzieki

    Wszędzie pisze że się powinno mierzyć w pochwie, odbycie bądź w ustach :)

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 17 listopada 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze w ustach,tak mi najwygodniej.Ale też trzeba pamiętać żeby zawsze po tej samej stronie języka,przy wędzidełku,noi zamknąć usta,nie ruszać termometrem,nie pić wcześniej.Pod pachą nie jest miarodajne,bo jest to temperatura skóry,a ma być śluzówki,dlatego usta,pochwa lub odbyt.Ja też mam troche niską temperaturę,ale kiedyś mierzyłam w pochwie i były większe,to normalne.Dlatego mitem jest to,że jak tempka jest powyżej 37st przez dłuższy czas to jest ciąża,może być niższa w zależności od miejsca mierzenia,noi od temperatury wyjściowej każdej kobiety

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ