X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wysoka temperatura podczas okresu
Odpowiedz

wysoka temperatura podczas okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madzik07 Koleżanka
    Postów: 47 45

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam mam problem ostatni cykl strasznie sie wydłuzył,temperatura ja nigdy poszybowała wysoko w gore ale,własnie w piatek dostałam okres a temperatura dalej rosnie dzisiaj niby 3 dzien krawawien ale zanikaja...czy ktoras z was tak miała by mimo okresu temp rosła

    ep7weak.png
  • martynek1990 Koleżanka
    Postów: 60 0

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mi w poprzednim cyklu spadla bodajze w ost dniu miesiczki :) Nie widze swojego wykresu dzisiaj (nie wiem czy znow jakis problem?)ale bylo to dopiero w 6dn jak spadla z tego co pamietam.

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mi spadała przez dwa dni razem z plamieniem, a później gdy 'powinnam' dostać okres, poszybowała do góry :) i to ciąża :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 26 lipca 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie tez teraz dziwna sytuacja. Test ciazowy wczoraj wyszedl negatywny i pojawilo sie skape krwawienie. Jednak temperatura pieknie stoi w miejscu, wysoko nad krecha... Gdy zawsze podczas miesiaczki mialam ledwo 36 stopni.... Co moze byc powodem takiej sytuacji?


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ