Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wyznaczanie owulacji
Odpowiedz

wyznaczanie owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karmar Ekspertka

Wysłany: 11 listopada 2014, 12:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czy na wykresie można samodzielnie przesunąć dzień owulacji, po tym jak OF ją wyznaczył? Moje "kobiece czucie" i inne symptomy mówią mi wyraźnie,że moja owulka była w 15 dc,a ten się uparł na 17...chciałabym ją przesunąć i za chiny nie wiem jak...będę wdzięczna za pomoc :) pozdrawiam wszystkie staraczki :)

roloe6ydvdtq0ow3.png
    uwo9c6edarwh2iat.png
  • Linka05 Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    " Na stronie bieżącego cyklu wybierz dzień, w którym chcesz zaznaczyć ręcznie owulację.

Na dole ekranu edycji dnia znajdziesz tekst "Zaawansowane wykrywanie owulacji jest włączone". Kliknij na "zmień" i zaakceptuj ręczne zaznaczenie owulacji. "

:)

zem3wn15az3szllg.png
  • karmar Ekspertka

Wysłany: 11 listopada 2014, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam tak...nie działa..:(

roloe6ydvdtq0ow3.png
    uwo9c6edarwh2iat.png
  • Linka05 Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wcześniej też coś pisały, że nie działa :/ To innego sposobu nie znam niestety, może ktoś da znać kto próbował :)

zem3wn15az3szllg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego