X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wyznaczanie owulacji
Odpowiedz

wyznaczanie owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czy na wykresie można samodzielnie przesunąć dzień owulacji, po tym jak OF ją wyznaczył? Moje "kobiece czucie" i inne symptomy mówią mi wyraźnie,że moja owulka była w 15 dc,a ten się uparł na 17...chciałabym ją przesunąć i za chiny nie wiem jak...będę wdzięczna za pomoc :) pozdrawiam wszystkie staraczki :)

    qXNVp2.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    " Na stronie bieżącego cyklu wybierz dzień, w którym chcesz zaznaczyć ręcznie owulację.

    Na dole ekranu edycji dnia znajdziesz tekst "Zaawansowane wykrywanie owulacji jest włączone". Kliknij na "zmień" i zaakceptuj ręczne zaznaczenie owulacji. "

    :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam tak...nie działa..:(

    qXNVp2.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wcześniej też coś pisały, że nie działa :/ To innego sposobu nie znam niestety, może ktoś da znać kto próbował :)

    zem3wn15az3szllg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ