Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zmiana początkowych ustawień
Odpowiedz

Zmiana początkowych ustawień

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Bratek Autorytet
  Postów: 1744 2331

  Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam pytanko do doświadczonych OvuFriendowiczek ;)
  Zakładając konto, podałam jako średnią długość cyklu 30, albo 31 dni. Po kilku miesiącach przerwy wróciłam na hormony (Bromergon, Luteina) i po 2 kompletnie pokręconych cyklach, chyba zaczyna mi się wszystko na powrót porządkować. I reguluje się najwyraźniej na poziomie 27-28 dni (luteina do 25 d.c.). Bez hormonów, "sam z siebie", cykl trwa jednak zazwyczaj właśnie 30-31 dni. Siłą rzeczy zatem OvuFriend wyznacza mi potencjalną owulację na 14-15-ty dzień i dalej. Czy to się potem samo dostosuje (np.w miarę wprowadzania kolejnych temperatur, wyników testów owulacyjnych etc.), czy też po prostu funkcja wyznaczania potencjalnych dni płodnych będzie dla mnie nieprzydatna?

  z góry dziękuję za pomoc :-*

  W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
  3jvz2n0asudxzqnn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego