Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zmiana początkowych ustawień
Odpowiedz

Zmiana początkowych ustawień

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Bratek Autorytet
  Postów: 1744 2331

  Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam pytanko do doświadczonych OvuFriendowiczek ;)
  Zakładając konto, podałam jako średnią długość cyklu 30, albo 31 dni. Po kilku miesiącach przerwy wróciłam na hormony (Bromergon, Luteina) i po 2 kompletnie pokręconych cyklach, chyba zaczyna mi się wszystko na powrót porządkować. I reguluje się najwyraźniej na poziomie 27-28 dni (luteina do 25 d.c.). Bez hormonów, "sam z siebie", cykl trwa jednak zazwyczaj właśnie 30-31 dni. Siłą rzeczy zatem OvuFriend wyznacza mi potencjalną owulację na 14-15-ty dzień i dalej. Czy to się potem samo dostosuje (np.w miarę wprowadzania kolejnych temperatur, wyników testów owulacyjnych etc.), czy też po prostu funkcja wyznaczania potencjalnych dni płodnych będzie dla mnie nieprzydatna?

  z góry dziękuję za pomoc :-*

  W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
  3jvz2n0asudxzqnn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego