X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne amol
Odpowiedz

amol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mewabiala Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 października 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Drogie przyszłe mamy nurtuje mnie to pytanie czy można stosować amol w ciąży??chodzi mi głównie o nacieranie. Opinie na ten temat w internecie są podzielone. Może któraś z Was wie coś więcej. Mam okropny katar, nic nie pomaga, żadne spraye do nosa dla kobiet w ciąży tylko ten amol. Boję się, że jednak może zaszkodzić dziecku. To mój miesiąc. Proszę o opinie

    mewabiala
  • mewabiala Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 października 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za literówkę-to mój 5 miesiąc:)

    mewabiala
  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 13 października 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    htnz coś więcej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 13:50

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 października 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    można

  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 13 października 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amol tylko i wyłącznie zewnętrznie do nacierania można, pod zadnym pozorem nie wolno pic.

    4dbc34fc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ