X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Badania połówkowe plus test podwójny proszę o pomoc
Odpowiedz

Badania połówkowe plus test podwójny proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bobik Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny
    Jestem obecnie w 14 tygodniu ciąży
    Jestem po badaniach a prenatalnych plus zrobiłam test podwójny
    Opis testu podwójnego będę miała za około 2 tyg a do tego czasu to ja oszaleję bo niewiem czy te wyniki są dobre wiem że to musi lekarz zrobić interpretacje wyników ale może któraś miała podobne i mi coś więcej powie będę bardzo wdzięczna
    Badanie prenatalne :miałam w 12 tyg
    CRL 54,1mm
    BPD 17,6 mam
    FL 5,2 mam
    FHR 165 u/min
    NT 1,0 mm

    Test podwójny wynik
    Wolna podjednostka B-HCG 13,90 IU/L
    PAPP-A 1531,00 mIU/L

    Bobik
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ