X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne bakterie w ciąży
Odpowiedz

bakterie w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anusia13 Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 27 lipca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nie znalazłam takiego wątku a jestem drugi raz w sytuacji gdzie wykryto u mnie w ciąży bakterie.
    otóż w zeszłym roku poronilam w 19tyg ciążu z powodu e coli lekarze zapewniali ze juz napewno jej nie mam i nie ma potrzeby robic posiewu przed zajsciem ponownym w ciążę.
    obecnie jestem w 15tyg i wykryto u mnie bardzo liczne streptococcus spp-grupa serologiczna C(otoz o gr b jest sporo o c nie wiele moge znaleźć),nieliczne e coli oraz nieliczne gronkowca skornego .
    lekarz kazal powtorzyc posiew w prywatnym laboratorium poniewaz ten wykonany był w sanepidzie dostalam globułki Fluomizin i czekam na wynik z prywatnego laboratorium.
    Może jest tu któraś mamusia lub przyszla mamusia ktora miala takie przezycia ?

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam e.coli bardzo liczne od samego początku,dopiero teraz w posiewie wyszły pojedyncze i bardzo liczne lactobaccillusy,stosuję tylko probiotyki. Jak szyjka trzyma to jest ok. To miałaś posiew z pochwy czy szyjki?

    anusia13 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • anusia13 Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    posiew z pochwy
    wynik z laboratorium prywatnego jest bardzo dobry powtorzyli mi dzisiaj posiew do sanepidu zobaczymy narazie biore fluomizin i od dzisiaj trivagin probiotyk plus zmiana płynu do higieny intymnej na plivafem F.Juz mam metlik w glowie
    niestety po zeszlorocznych przygodach jestem bardzo przewrażliwiona

  • anusia13 Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i powtorka badan w sanepidzie wyszla taka sama przechodze na antybiotyk Augmentin

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne że leczysz,będzie ok :-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ