X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne brak pęcherzyka 5tc
Odpowiedz

brak pęcherzyka 5tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia13033 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 lutego 2022, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i trochę zestresowana swoją obecną sytuacją.
    Ostatnią miesiączkę miałam 06.01.22 a pierwszy test ciążowy zrobiłam 03.02 z bardzo słabą drugą kreską więc powtórzyłam go następnego dnia i już wykazał bardziej widoczną drugą kreskę. W niedziele 06.02 powtórzyłam test w dniu spodziewanej miesiączki i zrobiłam dwa z różnych firm i obie kreski już były ładnie widoczne. Umówiłam się na wizytę 08.02 po wcześniejszej konsultacji telefonicznej Pani doktor stwierdziła, że coś już powinno być widać. Na tej wizycie okazało się, że pęcherzyka nie ma ale Pani doktor do której chodziłam z poprzednią ciążą stwierdziła bez wyjaśnień, że tu ciąża NA PEWNO będzie. Ale coś mi nie dawało spokoju i poszłam do innego lekarza wczoraj 10.02 gdzie Pan doktor z ostatniej miesiączki wyliczył mi równe 5 tygodni ciąży ale po dokładnym badaniu dopochwowym nie znalazł pęcherzyka. Nie wykluczał, że może się jeszcze pojawić ale poinformował mnie, że istnieje ryzyko ciąży pozamacicznej więc to mnie trochę podłamało. Wysłał mnie na betę którą robiłam dziś rano i następną mam robić w poniedziałek. Wiem, że żadna z was nie jest w stanie mi wywróżyć co będzie ale potrzebuje się wygadać i poczytać ewentualnych waszych podobnych przeżyć.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ