X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ciąża pomimo negatywnych testów?
Odpowiedz

ciąża pomimo negatywnych testów?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mirella11 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobietki!
    Czy któraś z was spotkała się z przypadkiem, że testy ciążowe wychodziły negatywne, a jednak kobieta była w ciąży? Nie wiem sama co o tym myśleć. Ostatnia miesiączkę miałam 23.02, następnej spodziewałam się 24.03. Zawsze miałam okres regularnie. Zrobiłam 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły negatywnie. Czuję sie jednak w tym miesiącu troszkę inaczej. Mam lekkie mdłości, napady głodu, lekkie zawroty głowy, częsta potrzebę susiania, częsta czkawkę, ból jajników na przemian i trwający chwilę, bóle podbrzusza momentami jak na okres a czasem takie wręcz delikatne laskotanie w środku, poza tym bolesne sutki, pogorszenie cery i bardzo czuły węch.
    Wiem, że zaraz dostanę polecenie żeby iść na test beta ale problem jest taki że mieszkam w UK. Dzwoniłam do swojej przychodni i powiedziałam jaka jest sytuacja, ale usłyszałam od nich że testy obecnie są bardzo dokładne i oni nie zajmują się potwierdzaniem lub wykluczeniem ciąży ale co prawda umówiła mnie na wizytę dopiero na 13.04. Wolałabym wiedzieć o ewentualnej ciąży jak najwcześniej.
    Proszę powiedzcie mi co wy o tym myślicie i czy to możliwe żeby byc w ciąży chociaż testy wykazują jej brak?

  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie test ciążowy powinien pokazać ciążę w planowym pierwszym dniu okresu ale nie zawsze tak jest i nieraz bardziej wiarogodny jest test po dwóch tygodniach. Ja miałam tak że zaszłam w ciążę pod koniec grudnia, robiłam test na początku stycznia i wyszedł negatywny ale po 2 tyg powtórzyłam i test pozytywny, ewidentnie 2 różowe kreski. Zrobiłam beta hcg i po kilku dniach poszłam do lekarza i okazało się że byłam już w 6 tyg ciąży. Więc pierwszy test wyszedł negatywny jak w ciąży już byłam, po prostu za wcześnie go zrobiłam, gdybym poczekała kilka dni to byłby już pozytywny. Myślę że za kilka dni powtórz zwykły test a później czekaj do wizyty, w końcu to tylko tydzień.

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • Ursa_Major Znajoma
    Postów: 26 25

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mirella :)
    Ja tak miałam - tydzień mi się okres spóźniał, na obu testach które robiłam (normalny i jakiś ;super czuły') wyszło, że nie jestem w ciąży. Jak kolejny tydzień minął zrobiłam testy jeszcze raz i wtedy pojawiły się 2 kreski. Czasami trzeba poczekać. Szkoda, że nie możesz zrobić beta, ale do 13.04 już niedługo, do tego czasu kup kilka testów i rób codziennie :) Może w końcu zobaczysz 2 krechy :)

    Termin - 21.09.17 - Będzie Leszek ! :)
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam, 2 wyszły negatywne, nie miałam żadnych objawów tylko plamienie (implantacyjne najwyraźniej) 12 dni po owulacji. Jeden test zrobilam przed, a drugi po. Byłam wtedy na wakacjach i byłam pewna że nic z tego, dopiero w domu zrobiłam betę.

    start lipiec 2013
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ