Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża w Wielkiej Brytanii
Odpowiedz

Ciąża w Wielkiej Brytanii

Oceń ten wątek:
  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, co z naszą Mychowe????

    mychowe lubi tę wiadomość

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • leniuta29 Przyjaciółka
    Postów: 86 82

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mialam przykład na sobie jak lezalam 5 dni z pierwsza córka pewnego popołudnia byla zmiana pościeli. Kazali nam wyjść z sali wszysykim i isc tam na poczekalnie gdzie można siedzieć z goscmi. Wiec poszliśmy po 10 min wracamy a tam wszystkie łóżka zmienione a moje niestety nie tkniete Mata pod tylek brudną łóżko jak zostawilam tak leżało niestety nie fajnie sie poczułam ale sama sobie bylam winna bo nie umialam sie odezwać. Teraz po 3 latach juz jezyk.mam bynajmniej na poziomie komunikatywnym i nie dam sobie teraz w kaszę dmuchać nawet gdy przychodziły do mnie to czułam sie że jestem niechciana. 5 dni byrło dla mnie kara że musze tam zostac. To tylko moje zdanie na temat kobietek w szpitalu i mam nadzieję że tym razem trafia sie przyjemniejsze.

    <a href="http://www.rodzice.pl"><img src="http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/17909" border="0"></img></a>
  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:37

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:37

    tyger lubi tę wiadomość

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
  • alkak12 Ekspertka
    Postów: 205 182

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bariera raczej tylko z mojej strony jak mam im coś powiedzieć bo oni do mnie mówią jakbym mówiła prefekt.

    Kolejna próbka krwi pobrana o 6 i mały nadal się opala :) nawet jak teraz wyjdzie ok to jeszcze nas otrzymają bo będą sprawdzać czy nadal spada a nie rośnie np.

    relgh371dlgtazvw.png
    Nasza pszczółka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alkak cierpliwości, moja znajoma rodziła w moim szpitalu tutaj prawie 2 miesiące temu. Poród naturalny, mała miała żółtaczkę i w sumie przeleżały w szpitalu 9 dni. Nie nastawiaj się każdego dnia, że to dziś wyjdziesz, bo będziesz później bardziej nerwowa, że znowu zostajecie kolejny dzień.
    Pomyśl w ten sposób, ze lepiej poleżeć kilka dni jeszcze, ale przynajmniej Bartuś wyjdzie zdrowy do domku i nie będziesz się bać, że coś w domu może się zacząć dziać i trzeba będzie wracać na oddział.
    Wiem,że łatwo mówić...ale nie stresuj się Kochana, bo to źle służy laktacji ;)

    alkak12 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leniuta29 wrote:
    A ja mialam przykład na sobie jak lezalam 5 dni z pierwsza córka pewnego popołudnia byla zmiana pościeli. Kazali nam wyjść z sali wszysykim i isc tam na poczekalnie gdzie można siedzieć z goscmi. Wiec poszliśmy po 10 min wracamy a tam wszystkie łóżka zmienione a moje niestety nie tkniete Mata pod tylek brudną łóżko jak zostawilam tak leżało niestety nie fajnie sie poczułam ale sama sobie bylam winna bo nie umialam sie odezwać. Teraz po 3 latach juz jezyk.mam bynajmniej na poziomie komunikatywnym i nie dam sobie teraz w kaszę dmuchać nawet gdy przychodziły do mnie to czułam sie że jestem niechciana. 5 dni byrło dla mnie kara że musze tam zostac. To tylko moje zdanie na temat kobietek w szpitalu i mam nadzieję że tym razem trafia sie przyjemniejsze.

    Hmmm... to może akurat trafiłaś na taki personel, nie wiem... Bo powiem Ci szczerze, że u mnie położne są super. Poza tym moje znajome (Polki) też mają bardzo pozytywne opinie na temat opieki w szpitalu. No ale to zależy od tego gdzie się rodzi i kto tam pracuje, wszędzie znajdzie się osoba psująca opinię. Oby tym razem było u Ciebie wszystko ok i żebyś trafiła na miły i przyjazny personel :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychowe - mam nadzieję, że ta cisza oznacza tylko jedno - że jesteś już po wszystkim i teraz wypoczywasz z maleństwem. Odezwij się.

    Kropka, mychowe lubią tę wiadomość

  • leniuta29 Przyjaciółka
    Postów: 86 82

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb ja nie mówię że ogólnie opieką w ul jest zła w szpitalu i wiem że gdybym byla w stanie sie normalnie wtedy dogadać i oni mieli by inne podejście. Na szczęście czloeiek jest trochę mądrzejszy i coś tam w razie czego z siebie wydusi :)

    <a href="http://www.rodzice.pl"><img src="http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/17909" border="0"></img></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leniuta29 wrote:
    Plumb ja nie mówię że ogólnie opieką w ul jest zła w szpitalu i wiem że gdybym byla w stanie sie normalnie wtedy dogadać i oni mieli by inne podejście. Na szczęście czloeiek jest trochę mądrzejszy i coś tam w razie czego z siebie wydusi :)

    Rozumiem, mój post był ze wskazaniem na to, że widocznie w tym szpitalu o którym piszesz, pracują niemiłe położne, które psuja opinię. Dlatego mam nadzieję, że tym razem będziesz miała lepsze wrażenia i bariera językowa będzie też już mniejsza, powodzenia :)

  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ap co do nauki języka w domu, jest wiele fajnych stron np. http://www.bbc.co.uk/polish/learningenglish/ No niestety, trzeba mieć dużo samo dyscypliny :)

    tyger lubi tę wiadomość

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • alkak12 Ekspertka
    Postów: 205 182

    Wysłany: 8 maja 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie mi to nawet już nie chodzi o to co tu się dzieje ale o to że ja za chwilkę zwariuje przez tą bezczynność. Przyzwyczajona jestem do ciągłego ruchu i nawet w ciąży tyle nie traciłam czasu na bezczynnie leżenie. A tutaj jestem do tego zmuszona już kolejna dobę. Cała ciąże nie miałam problemu z bolacym kręgosłupem mimo ciężaru jaki nosiłam a tutaj się go nabawiłam. A dodatkowo też chodzi mi o moje uszy. Muszę iść w końcu z nimi do lekarza bo nic nie jest lepiej mimo antybiotyki, a lekarz który mi go przepisał nawet do nich nie zajrzał.

    Ok dosyć mojego narzekania. Muszę wierzyć że wszystko pójdzie szybko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 22:24

    nick nieaktualny, tyger lubią tę wiadomość

    relgh371dlgtazvw.png
    Nasza pszczółka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko będzie dobrze, masz Bartusia obok siebie i to najważniejsze :) Trzymaj się Kochana :)

    alkak12, tyger lubią tę wiadomość

  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 8 maja 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:37

    nick nieaktualny, mychowe lubią tę wiadomość

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
  • Zancia28 Autorytet
    Postów: 431 289

    Wysłany: 8 maja 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ap a ty nie rodzilas naturalnie?bo widzę ze to twoje 2dziecko:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 23:47

    1usa3e5e42kseo71.png
  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 8 maja 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:38

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
  • Zancia28 Autorytet
    Postów: 431 289

    Wysłany: 8 maja 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się bałam ze będę mieć cesarke bo położna wymacała ze dziecko jest ułożone posladkowo ale po usg okazało się ze jest główka w dol, no ja 2razy juz rodzilam naturalnie nie ukrywam ze to bardzo bardzo bolesne ale szybko się wszystko goi i nie ma blizn sorki ale pisze z telefonu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 23:57

    1usa3e5e42kseo71.png
  • Zancia28 Autorytet
    Postów: 431 289

    Wysłany: 8 maja 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a mi zależy na szybkim powrocie do domu bo teraz podobno długo nie trzymają po naturalnym

    1usa3e5e42kseo71.png
  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 9 maja 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:38

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
  • alkak12 Ekspertka
    Postów: 205 182

    Wysłany: 9 maja 2014, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na reszcie dobre wiadomości. Poziom jest poniżej ale mały jeszcze na noc zostaje pod lampą. Następne sprawdzanie o 4 :)

    xcarolinex, Kropka, nick nieaktualny, tyger lubią tę wiadomość

    relgh371dlgtazvw.png
    Nasza pszczółka :)
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ