X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tak samo, marchewka super weszła jako jedyna z dotychczas wypróbowanych słoiczków :P

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja to ma dziwne upodobania smakowe, to co najbardziej Nie wygląda i Nie pachnie to jej smakuje. Ostatnio otworzyłam słoiczek z rybą i zielonymi warzywami, stwierdziłam, że śmierdzi, wygląda jak nie powiem co i do tego dla mnie blee w smaku, a moja tak jadła, że po dokładkę leciałam :O. Ale ostatnio rządzą najbardziej jednak chrupki..moczę je w zupie, jak jej nie dojada..codziennie pora na zupę kończy się chrupkiem..

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, jak tam rehabilitujecie Małego? co powiedział fizjo? My jutro na ćwiczenia..ale w domu to nam to ostatnio strasznie nie idzie..:/

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva Niech zuchy rosna dalej zdrowo!

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,jak ja Wam zazdroszcze,ze te Wasze dzieci tak jedza!

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha mój nie je :p Mój pluje albo się bawi łyżeczką. Dziś udało mu się łaskawie kilka łyżeczek jabłka ze śliwką zjeść, to już sukces tygodnia!

    Dziewczyny, a czemu ćwiczenia? Co się działo, że postanowiłyście iść do fizjo? Pytam, bo nasza pediatra jakoś mało zaangażowana, wszystko ok, wszystko super.. Niby wiem, że na wszystko przychodzi czas i dziecko samo dojrzewa do różnych etapów, ale np pełzania u nas nadal nie ma i nie wiem czy tylko mam leniwy egzemplarz czy co..

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia u nas kilka lyzeczek bylo pierwszy raz dokladnie na pierwsze urodziny.I nigdy nie plula,bo nie miala czym:)

    Na pelzanie ma czas i w zasadzie pelzac nie musi,wazne jest raczkownie. W tym wieku powinny byc obroty na brzuszek i ladne wsparcie na raczkach.Ja jestem zdania,ze kazde dziecko warto skonsultowac z dobra dziecieca fizjo,bo pediatrzy olewaja sprawe.Z mloda bylam,bo bylo wiele niepokojacych objawow juz przed 9 tyg. zycia i potwierdzili problem.Jesli bede miala kiedys kolejne,to pojde nawet,jesli nic nie bedzie mnie niepokoic:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 10:24

    Asia_88, Milkowiec lubią tę wiadomość

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ulewanie,o ile nie jest chlustajace,latwo odroznic od wymiotow. Problem jest,jak uz ktos pisal,jak dziecko jest niespokojne,nie spi,nie przybiera.Ulewa i ma fizjologiczny refluks duzo dzieci,zwlaszcza w pierwszym polroczu.
    Milkowiec,a jak mala teraz?

  • Vaina Autorytet
    Postów: 2029 1760

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asai, mój nigdy nie pełzał. Od razu wziął się do raczkowania, każde dziekco inne :)

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    06.2016 I IMSI -> 03.2017 nasz urwis jest już z nami <3 :)
    12.2018 -pICSI -> 08.2019 nasz drugi urwis jest z nami <3
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tylko marchew biala, pomaranczowa i pasternak tak wcina... czasem kaszke z owocem, ale juz sam owoc srednio podchodzi...


    Asia dokladnie jak dziewczyny pisza pelzac jedne pelzaja inne nie...
    Mojej szwagierki corka ani nie pelzala ani nie raczkowala... odrazu chodzila i to szybko zaczela przy meblach stawac i chodzic... raczkowac zaczela jak nauczyla sie chodzic...

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Wszystko inne, typowe dla jego wieku jest ok, więc nie świruję, ale właśnie zastanawiam się co Was skłoniło do takiej pierwszej wizyty.

    W temacie.. fajne --> https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=KIyWt_qtcnM#menu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 10:43

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, moje dziecko zaczeło pełza 3 dni temu. A u tak jakos tak nieudacznie. Tylko jedną ręką się podciąga, albo podciaga dwie nogi na raz. Nie ma tego wzorca naprzemiennego. Ale nic z tym nie robię, pewnie przyjdzie czas i na prawidłowy wzorzec...

    Ja jestem zdania, ze nie ma co ze wszystkim lecieć natychmiast do fizjo, tylko dac dziecku czas. Kiedys tego wszystkiego nie bylo i zyjemy, i normalnie funkcjonujemy. Na pewno gdyby z małym bylo cos nie tak, to bys od razu zauwazyła.

    Asia_88, Cala lubią tę wiadomość

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, my poszliśmy do neurologa i fizjo, gdyż Mała w 4mż nadal miała asymetrię. Wyszliśmy z niej w 6mż, ale przez nią, ma mocniejszą jedną stronę i np wysoki podpór próbuje robić dopiero od kilku dni..

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, no właśnie też tak uważam, ale też nie chcę "olać" czegoś ważnego, stad moje pytania do Was kiedy i dlaczego zaczęły się wizyty u fizjo.

    Dzięki za odpowiedzi! :)

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do jedzenia, to u nas zmienne to jak w kalejdoskopie, ostatnio znów zaczęła mniej chętnie jeść zupki, choć te kilka-kilkanaście łyżek zje. Ale zupka musi być gładką papką, niech tylko będzie grudka czy makaron czy cuś to po jednej łyżce już nie otworzy buzi. Kaszki łyżeczką nie zje, ale z butli wypije. Aktualnie podoba jej się jedzenie chrupek. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, kiedy ona zacznie jeść taką porcję zupki, że będzie można uznać to za posiłek zastępujący mleko..

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Kabelka, to jak u nas - musi być gładko, bo jak nie to zaraz koniec świata urządza :D Dziś dałam mu spróbować żółtka jajka to tylko jęzor wywalał i się wielce krztusił łobuz, bo nie połknie jak nie jest gładkie :P No i kaszka z butli, łyżeczką nieee bleeee!

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ja żółtko kruszę do zupki i rozcieram. Jak jednak trafi się kawałek to odrazu foch na jedzenie, ale jak dam taki sam kawałeczek ręką do buzi to zje. Generalnie widzę, że łyżeczką nie toleruje grudek/ kawałków, a z ręki prędzej zje. Raz jedyny wszamała zupkę że słoiczka z rybą, gdzie ta rybka była w kawałeczkach, byłam w szoku, że to jej nie przeszkadzało. Ale tego sukcesu już nie powtórzyła :). A chrupki to takie kawałki duże odgryza i pięknie przeżuwa i jak tu ogarnąć tego bąbla?

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja nadal jak coś zje to max 100g i jest to dużo. Teraz ma etap ona sama widelcem, łyżka. Oczywiście nim trafi do buzi to wszystko zleci więc trzeba być czujnym i druga łyżka pchać w tym samym czasie do dzioba XD
    Olka nie pelzala wcale. W 8 mc od razu usiadła, raczkowala i wstala. Poszła prz3d 11mc a teraz już biega. Oczywiście idzie zawsze nie w tą stronę w którą ja chcę i ona sama, za rękę nie da się wziąć. Jak żyć :P

    szałwia, Asia_88 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szelki dla dzieci są podobno :D Jak mój zacznie chodzić to chyba zainwestuję, bo w lipcu lecimy na wakacje i boję się, żeby nie poczuł zbyt dużo wolności nad klifami Wysp Owczych :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 19:13

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Moja nadal jak coś zje to max 100g i jest to dużo. Teraz ma etap ona sama widelcem, łyżka. Oczywiście nim trafi do buzi to wszystko zleci więc trzeba być czujnym i druga łyżka pchać w tym samym czasie do dzioba XD
    Olka nie pelzala wcale. W 8 mc od razu usiadła, raczkowala i wstala. Poszła prz3d 11mc a teraz już biega. Oczywiście idzie zawsze nie w tą stronę w którą ja chcę i ona sama, za rękę nie da się wziąć. Jak żyć :P
    Z druga łyżka to jest patent! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 20:05

    iv09i09katk65tr1.png
‹‹ 1037 1038 1039 1040 1041 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ