Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa,na pewno akurat pechowo trafili, może jakaś wada techniczna,Adamexy faktycznie są popularne i sporo osób je ma.
    O Joolz tylko słyszałam,nie testowałam w sklepie,ale widzę,że ceny mają od 3,5-4tys w gore, więc już ponad nasz budżet...

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 10 lutego 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia no dla mnie to jest tez duza przesada taka cena za wozek... no i jeszcze tak jak sie go prowadzilo to juz dla mnie wogole porazka jesli chodzi o cene a jakosc/funkcjonalnosc

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 10 lutego 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo może Ty miałabyś odsprzedać jedno opakowanie utrogestanu? Kojarzy mi się że tez go używałas :-)

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 10 lutego 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syska 3mam kciuki za dobre wyniki. Tyle stresu przed tobą, mam nadzieje ze niepotrzebnie. 3maj sie

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 10 lutego 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena gdzie jesteś? Urodziłaś? Czekam na wieści :)

    Buziaki ciężaróweczki :)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 10 lutego 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena ja tez czekam....

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 11 lutego 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, przyjmuje w soboty w Międzylesiu :)

    Wózek obejrzany i zakupiony! Fotelik od razu też - wszystko mieli od ręki, nowiutkie i zapakowane, nie z wystawy.

    ka_tarzyna, madlenka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 11 lutego 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia super! Chwal sie tu zaraz!

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 11 lutego 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, co kupiłaś i gdzie? W Wawie, daj namiar ;-)

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 11 lutego 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Dudek dla dzieci" na Dzielnej, bo tam są wózki Anexa ;) Zgodnie z planem Anex Sport 2w1 i fotelik z bazą Cybex Aton M.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2018, 12:43

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 11 lutego 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie dziewczyny jeszcze nieeee :-\ już przebieram nogami :-P..na razie cisza( no oprócz napięć od czasu do czasu, i pobolewania baucha).. aczkolwiek został tydzień do tp. Już bym chciała mieć to za sobą eh..

    Mała a ja twój dzidziulek? Grzeczny? To już 2 miesiące zleciało??
    Agi, Ty też już prawie, prawie ;-)
    Ana, a jak Twoja malutka?

    Agi83 lubi tę wiadomość

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 11 lutego 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 14:46

    lena7, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 11 lutego 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena! No bez jaj! Ile jeszcze chcesz czekać ;)
    Ja liczę dotrwać do wstępnego terminu cc 5.3 ;)

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1155 546

    Wysłany: 11 lutego 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Tak, przyjmuje w soboty w Międzylesiu :)

    Wózek obejrzany i zakupiony! Fotelik od razu też - wszystko mieli od ręki, nowiutkie i zapakowane, nie z wystawy.
    I nic mi sie nie pochwalilas jaki, niefobra Ty :p


    Swoja droga CZEEEEEESC DZIEWCZYNY :D

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    👩🏼 PCO❌ IO ❌ Endometrioza ❌
    🧔🏻‍♂️ teratozoospermia ❌morfo 2% hormony ✅ posiew ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅

    Angelius Provita dr P ❤️
    1 IUI :(
    1 IMSI :( krótki protokół
    2 pICSI <3 długi protokół

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! ❤️

    03.01.2024 - zaczynamy kolejne podejście Angelius
    02.2024 - histeroskopia, CD138 ❌ , farmakoterapia, 6 msc leczenia.

    Start I pICSI 09.2024, gonapeptyl/gonal/menopur
    - pobrano 11 🥚
    - dojrzale i zaplodnione 9
    - blastocysty : 🅾️. 😭, transfer odwołany
    Start II pICSI 10.2024
    Rekovelle/orgalutran
    - punkcja 16.10 ???
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1155 546

    Wysłany: 11 lutego 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wozkow... my tez juz kupilismy bo dobra oferte dostalismy. Wytestowany u znajomych cybex priam :) w srode ruszamy z remontem pokoju dla ptysia i szczerze... 2 dni z nerwow nie spie na sama mysl ze trzeba ruszyc te graciarnie, upchnac gdzies rzeczy itp :/

    👩🏼 PCO❌ IO ❌ Endometrioza ❌
    🧔🏻‍♂️ teratozoospermia ❌morfo 2% hormony ✅ posiew ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅

    Angelius Provita dr P ❤️
    1 IUI :(
    1 IMSI :( krótki protokół
    2 pICSI <3 długi protokół

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! ❤️

    03.01.2024 - zaczynamy kolejne podejście Angelius
    02.2024 - histeroskopia, CD138 ❌ , farmakoterapia, 6 msc leczenia.

    Start I pICSI 09.2024, gonapeptyl/gonal/menopur
    - pobrano 11 🥚
    - dojrzale i zaplodnione 9
    - blastocysty : 🅾️. 😭, transfer odwołany
    Start II pICSI 10.2024
    Rekovelle/orgalutran
    - punkcja 16.10 ???
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 11 lutego 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    I nic mi sie nie pochwalilas jaki, niefobra Ty :p


    Swoja droga CZEEEEEESC DZIEWCZYNY :D

    A bo ja wiem, że mnie tu szpiegujesz?! :D

    domiszka lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, to ta baza , na którą można montować kolejny fotelik Sirone? Wzięliśmy taki sam komplet :)

    Lena to trzymam kciuki ,żeby się Dziecię pospieszyło :) swoją drogą, czy mialas takie uczucie,że Ci dziecko "schodzi",tj. takie ruchu w podbrzuszu?

    Asia_88 lubi tę wiadomość

  • jasmina6 Autorytet
    Postów: 1170 810

    Wysłany: 11 lutego 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana nie strasz, serio gadasz z tym wleczeniem?

    3i49uay3vn9a2peg.png
    Mlr 0%, trzy szczepienia i wynik nadal 0%, doszczepianie pullowanymi - wynik 34,9!
    Dodatnie MTHFR w układzie heterozygotycznym mutacji A1298C.
    Dwa Aniołki - kwiecień 2015, październik 2015
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 11 lutego 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 14:47

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 11 lutego 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia nie wiem :-P ja czuje czasami łapkę gdzieś w okolicy pachwiny, i czesto nogę pod żebrem..no i od jakiegoś czasu jak pochodzę za dużo, to straszne kłucie w dole, jakby w szyjkę(?) Jakby mnie ktos nożem tam dźgał :-\

    Mi właśnie zleciało od 30tc,.jak z bicza!

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
‹‹ 838 839 840 841 842 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ