Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciezarowki mieszkajace w Niemczech
Odpowiedz

Ciezarowki mieszkajace w Niemczech

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanko-czy istnieja na forum kobiety w ciazy,ktore mieszkaja w Niemczech.Czasami opieka zdrowotna rozni sie od tej w Polsce i mozna by na ten temat porozmawiac i wymienic poglady.Pozdrawiam przyszle i juz obecne mamy,a za wszystkie starajace trzymam kciuki!!!

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa jakies :-) np. ja, Anette, Vivien
    Skad z DE jestes?

  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze w Hamm,ale za jakies 4 miesiace bede mieszkac w Nürnberg a Wy?

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja jestem z Hamburga.

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z Koloni :)

  • offi Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 12 lutego 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie - Berlin się kłania. :)

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 12 lutego 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Berlin :-)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • Figa Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 13 lutego 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Hannover sle pozdrowienia:)

    2b4625f6a9ab0b9f5d723ed81e0649c0.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 13 lutego 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Bremen tez pozdrawia ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • offi Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 15 lutego 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że żadne miasta się nie dublują. :(

    DzejKej lubi tę wiadomość

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 27 lutego 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja doloze jeszcze Konstanz.Tyle ,ze ja niestety jeszcze nie jestem w ciazy:(

    [img]http:/[/img]
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 27 lutego 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenus...trzymamy kciuki i przesylamy ciazowe fluuuuuuuuuidy ~~~~~~~~~~~~~ zebys szybko do nas dolaczyla :-)

    wenus lubi tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 5 marca 2013, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo,nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała:)

    [img]http:/[/img]
  • agagita Ekspertka
    Postów: 150 86

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frankfurt nad Menem

    z6vlzyh.png
    iwmyplk.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saarbrücken

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berlin

    wff22n0ab6iac00e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w Nürnberg, więc pewnie gdzieś na ulacach spotkam już Ailę :)

  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 26 maja 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Langenfeld :) kolo 40 km o koln

    Mialam juz tu w de cc

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furia miałać cc bo chciałaś czy wskazania medyczne?

  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 31 maja 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam cc z powodu ulozenia posladkowego.

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ