X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki po IVF 2018
Odpowiedz

Ciężarówki po IVF 2018

Oceń ten wątek:
  • MagNolia55 Autorytet
    Postów: 1486 1001

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był temat świąt i zabawek. Fakt, tegoroczne święta dla wielu z nas będą niezwykłe, ze względu na nasze wyczekane maluszki 🙂🙂 co do zabawek, to jeszcze muszę pomyśleć… Na oku mam wieże z one my dear oraz wędkę do łowienia rybek z janod, ale to chyba na mikołaja 😏 czytam Wasze propozycje i może mnie zainspirujecie co do prezentu gwiazdkowego 😏

    Termometr… super, że poruszyłyście ten temat…właśnie chyba czas na zmianę… Aktualnie mamy bezdotykowy do czoła z microlife i jest katastrofa, totalna porażka ten termometr. Potrafi pokazać inna temperaturę z różnica kilku stopni….w takim razie pomyślę nad kupnem tego do ucha 👌

    Waga… I u nas zaczął się problem… Igi od września przybrał zaledwie 100g 🙄 Dzisiaj pediatra tym się zdziwiła… w sumie ja też… myślę, że waga się nie pomyliła gdyż zawsze ważę siebie i małego na tej samej, w tym samym miejscu… Jest to dokładna waga… ostatnio, czyli we wrześniu pokazała dokładnie tyle samo co na szczepieniu, więc tym bardziej myślę, że waży dobrze…pisalyście o morfologii przy niskich przyrostach, może i małemu by zrobić? Chociaż pediatra nic narazie nie wspominała, ale ja byłabym spokojniejsza…Dziwi mnie trochę te 100g, bo mało nie jadł… Powiedziałabym, że nawet sporo i ładnie przy rozszerzaniu diety… Wyłączając ostatnie dni oczywiście, kiedy zachorował… teraz to tylko Cycus, nic innego… Ale to wkońcu wyjątkowa sytuacja… Poza Tym rozszerzając dietę mały między głównymi posiłkami pije bardzo dużo z cyca…

    Cierpliwa-szkoda, że nie zdążyłam zobaczyć torta..
    Wnioskuję, że wyglądał i smakował obłędnie 😏

    Powiem Wam, że mój tata wkręcił się w opiekę małego na Maxa 🙊 ma swoje lata, od pół roku już nie pracuje i zwyczajnie mu się nudzi… Przychodzi więc często i zajmuje się małym. Wiadomo, że nie całymi dniami… ale chociaż chwile,a to dla mnie bardzo dużo, zwłaszcza teraz 🙄 widać, że bardzo lubi i cieszy się, jak może być z małym. Teraz tym bardziej, jak opieka jest nieco łatwiejsza i jak mały zaczął być bardziej kontaktowy 🙂

    mhsvh371zcdidd2p.png
    km5sej28sr4d77to.png
  • MagNolia55 Autorytet
    Postów: 1486 1001

    Wysłany: 18 listopada 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wszystkie macie fb? Może warto rozważyć założenie zamkniętej grupy? Byłoby łatwiej i prywatniej 😏 mogłybyśmy wymieniać się zdjęciami i podziwiać jak rosną nasze szkraby 🥰

    gosia1992, Iwkaaa, morganaa, Rubi27, Motylek1313 lubią tę wiadomość

    mhsvh371zcdidd2p.png
    km5sej28sr4d77to.png
  • Magkb Autorytet
    Postów: 394 219

    Wysłany: 18 listopada 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka przygotowanie żłobkowe, zajęcia ogólnorozwojowe dla malucha czy Bystry Bobas to w sumie takie same zajęcia aktywności dla maluszków. Trwają Ok 30-45 min. Sa śpiewy, zabawy ruchowe, zręcznościowe, rożne akcesoria typu chusty, piórka, pudełka. Dzieci uczestniczą z rodzicami w zajęciach. Uważam, ze warto, można zaobserwować jak dziecko radzi sobie w grupie itd. Poza tym to zawsze jakaś forma aktywności inna niż w domu.

    Magnolia ja ma FB i chętnie do grupy zamkniętej dołączę.

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

    o1489vvjvnnzrzny.png
  • gosia1992 Autorytet
    Postów: 763 816

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wieki mnie tutaj nie było ale dużo się działo tych złych rzeczy jak i również dobrych. 10 listopada były chrzciny mojej córeczki jestem mega zadowolona, Ala grzeczna jak aniołek:) niedługo mała będzie miała już 5 miesięcy nie wiem kiedy to zleciało, rozszerzanie diety idzie nam całkiem dobrze jedynie mała ma uczulenie na jabłuszko. W kwietniu czeka nas operacja, mała ma torbiel na łuku brwiowym i niestety zapadła decyzja o operacji jestem tym przerażona..


    Co do pobierania moczu u dziewczynek w woreczek, robiłam już tak kilka razy i zawsze z wynikami małej było wszystko ok.
    Fajnie byłoby założyć grupę na Facebooku:)

    km5spiqv5qgms7jm.png
    09.04.2018 punkcja
    ICSI- mamy 6 zarodków i 7 komórek
    Crio 29.05.2018 -
    22.06.2018 histeroskopia
    Lipiec 2018 naturalny cud, 7tc ciąża pozamaciczna, usunięty lewy jajowód.
    10.09.2018 scratching endometrium
    Crio 22.09.2018. Beta 13dpt 667. 16dpt 2660. 20dpt 11 427. 24dpt 30 679.
    Klinika Novum kwiecień 2017.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia super pomysł z FB, też chętnie dołączę. Jak się zakłada tam grupę zamkniętą? Proponuje nazwę grypy coś w stylu - fioletowe kumpele :-)

    MagNolia55, Iwkaaa, morganaa, Rubi27 lubią tę wiadomość

  • MagNolia55 Autorytet
    Postów: 1486 1001

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo, super dziewczyny 🙂 spróbuję założyć, choć robię to pierwszy raz 🙌 więc będę na bieżąco informować co i jak 😊

    mhsvh371zcdidd2p.png
    km5sej28sr4d77to.png
  • MagNolia55 Autorytet
    Postów: 1486 1001

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Magnolia super pomysł z FB, też chętnie dołączę. Jak się zakłada tam grupę zamkniętą? Proponuje nazwę grypy coś w stylu - fioletowe kumpele :-)

    Kochana, właśnie nie wiem... Spróbuję dojść do tego, więc proszę o cierpliwość 😏😏 Nazwa super 👌

    mhsvh371zcdidd2p.png
    km5sej28sr4d77to.png
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia ale Was dopadło z tą chorobą masakra jakaś. Niech prędko ucieka!! A z tą wagą małego to faktycznie słabo, 100g w 2 msc ale wiadomo choroba robi swoje. Dziwne że dr nie zleciła badań 🤔

    Myślę że pomysł z fb całkiem spoko;)

    Magkb ciekawe brzmią te zajęcia, ciekawe czy w mojej mieścinie mają takie🤔

    Zapisałam nas na sesję świąteczną, ciekawe jak będzie. Kupiłam już małej sukieneczkę i pojechałam dziś do galerii po rajstopy i jaką opaskę, no i taka dumna wysiadam w tej galerii rozkładam stelaż od wózka myślę pójdę tu i tam trochę się odchamie no i biorę małą z auta i patrzę a tu nie mam adapterow... i lipa musiałam małą targać w foteliku więc poszłam tylko gdzie musiałam i wróciłam na chatę :/

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - padł pomysł - jest wykonanie :) kto chętny na FB jest grupa zamknięta Fioletowe Kumpele

    mbnotr8.png
  • Magkb Autorytet
    Postów: 394 219

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja! Wysłałam zapytanie o przyjęcie :)

    morganaa lubi tę wiadomość

    o1489vvjvnnzrzny.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na FB! :-)

    morganaa lubi tę wiadomość

  • Agatelek Ekspertka
    Postów: 156 62

    Wysłany: 18 listopada 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też wysłałam prośbę o dołączenie :D

    morganaa lubi tę wiadomość

    Buko
  • MagNolia55 Autorytet
    Postów: 1486 1001

    Wysłany: 18 listopada 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi, Morgana wyprzedziłaś mnie 😁😁😜

    Ciekawe czy się połapiepy która to która 🙈🙈😂

    mhsvh371zcdidd2p.png
    km5sej28sr4d77to.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 listopada 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagNolia55 wrote:
    Hihi, Morgana wyprzedziłaś mnie 😁😁😜

    Ciekawe czy się połapiepy która to która 🙈🙈😂

    ja całe wieczory przed kompem teraz spędzam, także kuj żelazo póki gorące :D

    też się zastanawiałam nad tym jak to ogarniemy - kto jest kto :D

    MagNolia55 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy radę, pod pierwszym postem Morgany koniecznie piszcie kto jest kto :-) fotki też są mile widziane!

    MagNolia55, morganaa lubią tę wiadomość

  • MagNolia55 Autorytet
    Postów: 1486 1001

    Wysłany: 18 listopada 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, ja już tak przywykłam do "Twojej" forumowej fotki, że nie mogę się przyzwyczaić 😂😂 i nawet ładniejsza z Ciebie babeczka niż ta 🙊🤩🤩

    Miło Was widzieć dziewczyny 😊 czekamy na resztę 😁😁😘

    mhsvh371zcdidd2p.png
    km5sej28sr4d77to.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Magnolia, normalnie aż się zaczerwieniłam :-D na FB będziemy się czuły swobodniej, mam nadzieję, że przejdzie tam cała nasza ekipa :-)

    MagNolia55 lubi tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 listopada 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, masz racje. to też spore ułatwienie, bo chyba fb jako aplikacje ma każdy w telefonie, więc szybciej zajrzy na grupę :) poza tym tyle żeśmy przeszły razem, że fajnie się widzieć :)

    Olciaaa, MagNolia55 lubią tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 19 listopada 2019, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam prośbę o dołączenie! Denerwuje sie jak przed pierwszą randką :D
    Ja nie mogę spać a moje dziecko śpi piękne od 20,pewnie tylko usunę i sie obudzi na cyca.

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 19 listopada 2019, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    to też spore ułatwienie, bo chyba fb jako aplikacje ma każdy w telefonie, więc szybciej zajrzy na grupę :)
    Ja apke mam, korzystam tylko z telefonu czy do forum, czy innych czynnosci internetowych, a na fb potrafie tydzien nie wchodzic😂

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
‹‹ 807 808 809 810 811 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ