X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki po IVF 2018
Odpowiedz

Ciężarówki po IVF 2018

Oceń ten wątek:
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś idę na podgląd naszego Fistaszka. Ciagnie mnie brzuch. I może w końcu dostanę coś na ta moja infekcje bo jak nie toksyczne trwać włosy z głowy. Dziś przez nią od 4.55 nie śpię.

    Ja serduszko widziałam jak druga jak oszalale na ekranie ale nie słyszałam go jeszcze. Ogólnie to jazda wizyta mnie mega stresuje. Nie wiem czy wy też tak macie? Mniej mnie te wizyty w klinice stresowaly odnośnie in vitribniz teraz te ciążowe.

    ty0qs6r.png
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A odnośnie suwaczkow to czemu on się nie aktualizuje?

    ty0qs6r.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Można dołączyć? Do tej pory udzielałam się na wątku IVF,Novum Warszawa i IVF z niski AMH. Moja przygoda zaczęła się przed 2018 rokiem ale dopiero w tym roku się udało ;) Jest również ogólny wątek dotyczący ciężarówek po IVF. Są tam bardzo fajne dziewczyny więc zaglądajcie :)

    Paulaa25, Paulcia28 lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia124 wrote:
    A odnośnie suwaczkow to czemu on się nie aktualizuje?
    Witaj! Mi się zdarzało, że kilka razy się zawiesił i musiałam raz jeszcze go wkleić.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia124 wrote:
    Ja dziś idę na podgląd naszego Fistaszka. Ciagnie mnie brzuch. I może w końcu dostanę coś na ta moja infekcje bo jak nie toksyczne trwać włosy z głowy. Dziś przez nią od 4.55 nie śpię.

    Ja serduszko widziałam jak druga jak oszalale na ekranie ale nie słyszałam go jeszcze. Ogólnie to jazda wizyta mnie mega stresuje. Nie wiem czy wy też tak macie? Mniej mnie te wizyty w klinice stresowaly odnośnie in vitribniz teraz te ciążowe.
    Kochana mam to samo te ciążowe wizyty sa strasznie dla mnie stresujace takze nie jesteś sama :)
    Powodzonka na wizycie koniecznie daj znać jak tam.
    Wizyte masz w nOvum?

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Witajcie! Można dołączyć? Do tej pory udzielałam się na wątku IVF,Novum Warszawa i IVF z niski AMH. Moja przygoda zaczęła się przed 2018 rokiem ale dopiero w tym roku się udało ;) Jest również ogólny wątek dotyczący ciężarówek po IVF. Są tam bardzo fajne dziewczyny więc zaglądajcie :)
    Witamy :)kojarzę koleżankę z Novum Warszawa :) ja też tam walczyłam :)
    Powiedz mi robiłaś u nich prenatalne?

    mar2śka lubi tę wiadomość

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa25 wrote:
    Kochana mam to samo te ciążowe wizyty sa strasznie dla mnie stresujace takze nie jesteś sama :)
    Powodzonka na wizycie koniecznie daj znać jak tam.
    Wizyte masz w nOvum?
    Nie. Ostatnia wizytę w Novum miałam 19.06 w 36 dpt. Teraz mam pierwsza wizytę u lekarza który chciałabym by prowadził moja ciaze.

    Ja do novum mam 300 km w jedną stronę więc nie na opcji by dalej tam jezdzic na badania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 10:48

    ty0qs6r.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Monika zycze Ci bys jutro zobaczyla dwa bijace serduszka <3 <3 ja z tego co czytalam to wiem ,ze jutro chyba bedzie duze usg tzn miedzy 9 a 12 tyg ponoc lekarz wszystko sprawdza ( mam nadzieje ze nie pomylilam z prenantalnymi, chyba nie bo te mozna do 13+6 robic) i ciekawa jestem czy uslysze bijace serduszko... juz nie moge sie doczekac jutrzejszego dnia , a zarazem boje sie czy oby wszystko wporzadku jest, ale juz od 2-3 dni widze ,ze brzuszek zaczyna wychodzic to mysle ,ze chyba jest dobrze-MUSI byc

    Kochana o której jutro masz wizytę? Będę mocno trzymać kciuki <3 U Ciebie była ładna beta, więc na pewno maluch ma się dobrze :) Na poprzednim badaniu nie słyszałaś bicia serca? Mi puszczali w szpitalu

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia124 wrote:
    A odnośnie suwaczkow to czemu on się nie aktualizuje?

    Hmm może niecały link wkleiłaś? Mi się aktualizuje z tego co widzę

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Witajcie! Można dołączyć? Do tej pory udzielałam się na wątku IVF,Novum Warszawa i IVF z niski AMH. Moja przygoda zaczęła się przed 2018 rokiem ale dopiero w tym roku się udało ;) Jest również ogólny wątek dotyczący ciężarówek po IVF. Są tam bardzo fajne dziewczyny więc zaglądajcie :)

    Witamy :D

    mar2śka lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia124 wrote:
    Nie. Ostatnia wizytę w Novum miałam 19.06 w 36 dpt. Teraz mam pierwsza wizytę u lekarza który chciałabym by prowadził moja ciaze.

    Ja do novum mam 300 km w jedną stronę więc nie na opcji by dalej tam jezdzic na badania.
    Uuuu to faktycznue daleko.My mamy 170 km na prenatalne tam pojadę a ginka w mieście jeszcze nie ogarnełam.Musze się za to wziąć ;)też 19.06 byłam ostatnio w klinice :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 11:00

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem bo nawet o tym pisaliśmy na różowej;) no ja wróciłam do lekarza którego znam od dawna. Ale jakoś boję się tego przejścia. Zwłaszcza decyzji o modyfikacji i wyprowadzania mnie z leków z kliniki. Moja dr powiedziała że mogę dzwonić ale ona zajmuje się dopraowadzeniem mnie do ciąży i ma dużo mniejsze doświadczenie w jej prowadzeniu na pewno niż ten mój lekarz. No zobaczymy.

    ty0qs6r.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa25 wrote:
    Kochana mam to samo te ciążowe wizyty sa strasznie dla mnie stresujace takze nie jesteś sama :)
    Powodzonka na wizycie koniecznie daj znać jak tam.
    Wizyte masz w nOvum?

    Dla mnie też ciazowe wizytu to mega stres, cały czas się boję, że nasze Maleństwo nas zostawi :(
    Ja już słyszałam serduszko, cudowne uczucie ;)
    męczę męża wymyslaniem imion :) a wy macie już swoje typy?

    mbnotr8.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, można się dołączyć? Aż głupio się przyznać ale czytam Was od początku, tzn. jeszcze z różowych stron. Bałam się wtedy pisać z Wami bo było to moje pierwsze podejście do ivf, byłam zupełnie zielona i mimo że sie nie udzielałam, czytając mialam w Was wsparcie, dawałyście mi siłę. Dziękuję!!! Z racji tego że jestem ogromny cykor i czarnowidz to nie wiedziałam jak napiszę Wam że się nie udało, co wtedy? Dlatego siedziałam cicho. A tu proszę strzał w 10 za pierwszym razem. Jak zaszłam w ciążę nie mogłam znaleźć dla siebie miejsca na forum. Zaczepiłam się na styczniowych ale to wątek ogólny...A tu wiem że wszystkie długo i ciężko walczyliśmy o swoje szczęście. W moim przypadku było to 7 lat. Pozdrawiam i gratuluję wszystkich Maluszków!!! <3

    mar2śka, Paulaa25, MonikA_89!, akilegna♥, Paulcia28, inka1985 lubią tę wiadomość

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin wrote:
    Hej, można się dołączyć? Aż głupio się przyznać ale czytam Was od początku, tzn. jeszcze z różowych stron. Bałam się wtedy pisać z Wami bo było to moje pierwsze podejście do ivf, byłam zupełnie zielona i mimo że sie nie udzielałam, czytając mialam w Was wsparcie, dawałyście mi siłę. Dziękuję!!! Z racji tego że jestem ogromny cykor i czarnowidz to nie wiedziałam jak napiszę Wam że się nie udało, co wtedy? Dlatego siedziałam cicho. A tu proszę strzał w 10 za pierwszym razem. Jak zaszłam w ciążę nie mogłam znaleźć dla siebie miejsca na forum. Zaczepiłam się na styczniowych ale to wątek ogólny...A tu wiem że wszystkie długo i ciężko walczyliśmy o swoje szczęście. W moim przypadku było to 7 lat. Pozdrawiam i gratuluję wszystkich Maluszków!!! <3
    Witaj kochana. Nas nnjjke musisz się bać. U mnie to też było pierwsze i szczęśliwe podejście do in vitro. I gdyby nie dziewczyny z forum to nie wiedzialabym nawet jak zacząć ta swoją przygodę.

    Ja zaczepilam się na ligowych ale też mi tam nie było za dobrze A tu czuje się jak w domu. Poczuj się tak samo i rozgosc się

    Paulaa25, Paulcia28 lubią tę wiadomość

    ty0qs6r.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa25 wrote:
    Witamy :)kojarzę koleżankę z Novum Warszawa :) ja też tam walczyłam :)
    Powiedz mi robiłaś u nich prenatalne?
    Nie robiłam u nich. Miałam zamiar ale okazało się, że po pierwsze dr Lewandowski nie prowadzi ciąży tylko stymulacjami się zajmuje. Po 2 był problem z terminami. Ja w Polsce nie mieszkam i akurat w czasie kiedy miałam zaplanowany pobyt była możliwa wizyta w ostatnim dniu mojego urlopu. Nie chciało mi się tarabanić do Warszawy. Dziewczyny z forum poleciły super lekarza z Bydgoszczy a że byłam w okolicy to zrobiłam tam. Pappa i Harmony wyszły prawidłowe :) Niestety zapomniano,że nie chcemy znać płci...chyba to mało popularne podejście. Wiemy, że będzie dziewczynka <3

    Paulaa25 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin. Witaj :-) a ja mam pytanie z innej beczki. Co z obowiazkami domowymi? Wszyscy w kolo mowią mi że mam tylko leżeć i pachnieć. Wiadomo w domu posprzatm ugotuje.ale niewiem na ile mogę sobie pozwolić. M pracuje fizycznie wiec często nie ma już siły żeby mnie caly czas wyreczać.płakać sie chce jak widze mój zaniedbany ogród. A jak jest z tym u was?

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa widziałam, że na pierwszej stronie prowadzicie rejestr TP ;) Dopiszcie mnie proszę na 13.12 ;)

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi27 wrote:
    Marin. Witaj :-) a ja mam pytanie z innej beczki. Co z obowiazkami domowymi? Wszyscy w kolo mowią mi że mam tylko leżeć i pachnieć. Wiadomo w domu posprzatm ugotuje.ale niewiem na ile mogę sobie pozwolić. M pracuje fizycznie wiec często nie ma już siły żeby mnie caly czas wyreczać.płakać sie chce jak widze mój zaniedbany ogród. A jak jest z tym u was?
    Ja zazwyczaj czuję, że mam dość bo brzuch mnie ciągnąć lekko zaczyna i wtedy odpuszczam. Chyba u każdego inaczej i najważniejsze wszystko w zgodzie z własnym sumieniem. Oczywiście lepiej bez szaleństw.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Dziewczyny po in vitro, które niedługo zostaną mamusiami.
    Zapraszamy do nas!!!


    Nasza lista TP <3 :-) <3

    <3 GRUDZIEŃ

    - agaaa90 ---> 12.12

    <3 STYCZEŃ

    - Paulcia28 ---> 14.01
    - Inka2707 ---> 17/18.01

    <3 LUTY

    - inka1985 ---> 2.02.
    - MonikA98! ---> 11.02.
    - Olciaaa ---> 12.02

    Bardzo proszę mnie wpisać na styczeń - 22 syycznia :)

    mbnotr8.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ