Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki po IVF 2019
Odpowiedz

Ciężarówki po IVF 2019

Oceń ten wątek:
  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się jeszcze pochwale, ze od około tygodnia czuje już regularne ruchy malucha 🙂 niezły z niego wiercipieta, ale jest bardzo delikatny. Chciałabym żeby ojciec tez mógł już poczuć ale on boi się nawet rękę mocniej do brzucha przyłożyć, nie chce nam zrobić krzywdy 🙈

    Bajka_88, asienka30, mia4444, iriiska lubią tę wiadomość

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • KeepCalm Autorytet
    Postów: 1354 1217

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko ale wielkie te twoje chlopaki juz!
    glittergold wrote:
    A ja się jeszcze pochwale, ze od około tygodnia czuje już regularne ruchy malucha 🙂 niezły z niego wiercipieta, ale jest bardzo delikatny. Chciałabym żeby ojciec tez mógł już poczuć ale on boi się nawet rękę mocniej do brzucha przyłożyć, nie chce nam zrobić krzywdy 🙈

    moj ma tak samo haha mam nadzieje ze jak juz beda na swiecie to sie nie bedzie obawial maluchow wziasc, przewinac itd....

    Bajka_88 lubi tę wiadomość

    2.02. 2019 poczatek stymulacji 1 IVF, PICSI
    14.02 - punkcja / hiperstymulacja (transfer odroczony), 3 blastki ❄️❄️❄️,25.03 - crio 2 zarodkow.
    15.04 - dwa serduszka <3 <3
    22.10 Maluszki sa z nami (32 tc.stan
    704b2a6a48.png[
  • Oranda Autorytet
    Postów: 643 371

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam wynik pappa ryzyko zd 1:32, usg prawidłowe, drugie usg prawidłowe. Na szczęście zrobiłam nifty i nie żałuje. Ryzyka z nifty 1:pierdyliard. Nie kumam tych badań.

    elfi, japonka lubią tę wiadomość

    2011- cb,
    2012.09- poród, jest Marcel!,
    2015.07- cb,
    2017.03-poronienie zatrzymane 8tc/12tc
    2017.04 - badania - mthfr+, c677tt
    2017.10 -cp, laparoskopia oszczędzająca
    2018 - badania hormonalne, immunologiczne i inne w normie. Niestety jajowody do bani :/
    2019 - IVF - start 15.04, 26.04 - 13/15 komórek jest ok, 8 zapłodnionych - 3 zarodki do mrożenia
    25.05 - crio 4aa - 7dpt beta 53 - 10 dpt beta 270
  • Patryka89 Autorytet
    Postów: 1557 855

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oranda, o cholera... no to faktycznie pappa wyszła u Ciebie kompletnie bez sensu. Dobrze ze NIFTY ok.
    A swoją drogą dzisiaj miałam mieć wyniki pappy z ryzykami i dupa, nic nie dostałam :/

    3i49k6nl9z7tnsf6.png
    30 lat
    Starania od września 2016
    U mnie ok, mąż - słabe nasienie
    1 AID - 16.02.2019 :(
    2 AID - 13.03.2019 :(
    30.03 - start długiego protokołu ivf
    20.05 - pick-up, 14 kumulusów --> 11 oocytów, 1 blastocysta 4.1.2
    25.05 - transfer; 6dpt beta 30; 10dpt beta 380
  • Oranda Autorytet
    Postów: 643 371

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryka89 wrote:
    Oranda, o cholera... no to faktycznie pappa wyszła u Ciebie kompletnie bez sensu. Dobrze ze NIFTY ok.
    A swoją drogą dzisiaj miałam mieć wyniki pappy z ryzykami i dupa, nic nie dostałam :/
    Akurat tak sie szczesliwie zlozyło ze wynik nifty dostałam dziś przed wizyta u genetyka. Wiec na jej 1:32 wyjełam wynik nifty. Wczoraj bylam na 2gim usg u osoby najlepszej z mozliwych i tez wyszlo dobrze. Wiwc nie wiem jak to pappa ma działać. Przeczytałam milon historii gdzoe pappa wychodziło źle a dzieci byly zdrowe.
    A i mam dziewczynke :)

    Sara88, Patryka89, mia4444, iriiska, Bajka_88, Matyśka, asienka30, KeepCalm, elfi, japonka lubią tę wiadomość

    2011- cb,
    2012.09- poród, jest Marcel!,
    2015.07- cb,
    2017.03-poronienie zatrzymane 8tc/12tc
    2017.04 - badania - mthfr+, c677tt
    2017.10 -cp, laparoskopia oszczędzająca
    2018 - badania hormonalne, immunologiczne i inne w normie. Niestety jajowody do bani :/
    2019 - IVF - start 15.04, 26.04 - 13/15 komórek jest ok, 8 zapłodnionych - 3 zarodki do mrożenia
    25.05 - crio 4aa - 7dpt beta 53 - 10 dpt beta 270
  • Sara88 Ekspertka
    Postów: 209 389

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oranda gratuluję dziewczynki ❤ i ciesze sie ze wszystko ok. Co do pappy znam przyklad gdzie usg i pappa wyszlo ok,a niestety dzidzia urodzila sie z zd,ale jest przecudna więc ta pappa jak dla mnie jest bez sensu

    Oranda lubi tę wiadomość

    bl9ck6nlh03zdmsd.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3109 2350

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara88 wrote:
    Oranda gratuluję dziewczynki ❤ i ciesze sie ze wszystko ok. Co do pappy znam przyklad gdzie usg i pappa wyszlo ok,a niestety dzidzia urodzila sie z zd,ale jest przecudna więc ta pappa jak dla mnie jest bez sensu
    Takie historie też słyszałam i jest to przerażające... że w dniu narodzin dziecka- doznaje się szoku, że jednak bobas jest chory..
    chyba na dobrą sprawę odetchniemy dopiero jak urodzimy 😁 Bo żadne badanie poza amniopunkcją nie daje 100% pewności 😱
    Uwielbiam to forum, ale czytając takie historie tylko dodatkowo się stresuje 😞

    201911201770.png

    202201014972.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3109 2350

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka_88 wrote:
    Do listopada ma czas 😂.
    No wiadomo, że miesiąc to takie minimum oczekiwania.

    Mao kiedy podejmujesz wyzwanie poddania się badaniu krzywej??

    Yyyyy chyba w przyszłą sobotę 😱😱😱 A Ty??

    201911201770.png

    202201014972.png
  • iriiska Autorytet
    Postów: 2745 3272

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oranda gratuluję córeczki! :) Ale wyczulas z nifty! Idealnie, inaczej bylby straszny stres.

    Oranda lubi tę wiadomość

    dHvMp2.png
    PCOS, MTHFR, PAI-1, hiperprolaktynemia.
    M - fragmentacja DNA
    🔸2018 - 3 x IUI :( cb
    🔸01.2019 - 1 IVF FAMSI długi protokół, hiperka. 25.02 pick-up 4 kumulusy, 2 oocyty -> 1❄️ (4BC). 03.04 FET. 10dpt beta 0,1.
    🔸04.2019 - 2 IVF FAMSI długi protokół. 24.05 pick-up 10 kumulusów, 7 oocytów -> 6 ❄️ 😍
    27.06 FET 3AB i 3BB. 5dpt beta 28. 7dpt beta 77. 11dpt beta 258. 14dpt beta 945. 21dpt beta 14561, są dwa pęcherzyki. 28dpt mamy ❤️❤️. 17t4d będzie parka!
    24.02.2020 Nasze skarby są już z nami! 🥰

    "Kiedy coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei"
  • viki_31 Autorytet
    Postów: 268 332

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oranda wrote:
    Dziewczyny, mam wynik pappa ryzyko zd 1:32, usg prawidłowe, drugie usg prawidłowe. Na szczęście zrobiłam nifty i nie żałuje. Ryzyka z nifty 1:pierdyliard. Nie kumam tych badań.
    to dobrze ze nifty wyszły ok...ja mam.miec w przyszłym tyg i juz zaczynam myslec

    Oranda lubi tę wiadomość

    starania od 2014r Gyncentrum
    On-słabe nasienie 1%prawidłowych, HLA C1 C2
    Ona-problemy immunologiczne, MTHFR_1298A-C homozygotyczny, PAI-1 heterozygota, KIR AA,
    2IUI☹klinika Bocian,1IUI Accofil Invimed☹
    Start In-vitro kwiecień
    l07m0sk.png
  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oranda gratuluje córeczki, cieszę się ze wynik nifty jest dobry i witam w klubie „pappa jest do niczego”. Wiadomo, nawet przy dobrym usg i prawidłowej pappie zawsze można być tą jedna na tysiąc.


    Pisałyście o swędzeniu, niedawno miałam podobny problem. Głównie brzuch, stopy, nogi... robiłam nawet badania w kierunku cholestazy, wyszły dobrze. Dostałam neoparin zamiast fraxipariny i mi przeszło. Jakaś reakacja alergiczna, ale to kolejna sytuacja, która mi napędziła niezłego stracha.

    Sara88, Oranda lubią tę wiadomość

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oranda, gratuluję córeczki. A przede wszystkim bardzo się cieszę, że dzidziuś zdrowy. 😊

    Mao, chyba nie będę odkładać na później tylko pójdę w poniedziałek. Glukozę kupiłam. Jakas do rozpuszczenia o smaku cytrynowym.

    Oranda lubi tę wiadomość

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • mao Autorytet
    Postów: 3109 2350

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka_88 wrote:
    Mao, chyba nie będę odkładać na później tylko pójdę w poniedziałek. Glukozę kupiłam. Jakas do rozpuszczenia o smaku cytrynowym.

    Mi doktor kazała zrobić to badanie nie szybciej niż 16.08 😉 Także muszę zaczekać, ale przynajmniej mi powiesz czy jest tak strasznie jak niektóre dziewczyny piszą😉

    201911201770.png

    202201014972.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Mi doktor kazała zrobić to badanie nie szybciej niż 16.08 😉 Także muszę zaczekać, ale przynajmniej mi powiesz czy jest tak strasznie jak niektóre dziewczyny piszą😉

    Ja robiłam obciążenie glukoza przy okazji diagnostyki IO i powiem ze nie jest to super przyjemne ale da się przeżyć. Trochę jest niedobrze ale jak się faktycznie siedzi jak należy podczas badania, to po tych 2 h już jest w miarę normalnie :)

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pappa to statystyka nigdy nie masz pewności ...
    Zresztą nifty tez jest określona tylko na kilka trisomi reszta to wielka niewiadoma ...

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero wróciłam ledwo zyje bylam na sesji na wsi spora grupa dzieci zdjecia w polu na snopkach itp. Masakra Hehhe tego kłuje tego boli ta sie boi jeden wielki kocioł Hehhe no ale coś popstrykalam potem ognicho i tak zleciało juz się szybko robi ciemno ...

    7b0f9c1e19.png
  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Mi doktor kazała zrobić to badanie nie szybciej niż 16.08 😉 Także muszę zaczekać, ale przynajmniej mi powiesz czy jest tak strasznie jak niektóre dziewczyny piszą😉
    Ja mam wizytę za 2 tygodnie. Mogłabym zrobić za tydzień ale mój M musi wyjechać a wolałabym, żeby ktoś mnie zawiózł i odebrał z przychodni.

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • Dzyzia Autorytet
    Postów: 1454 1751

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Mi doktor kazała zrobić to badanie nie szybciej niż 16.08 😉 Także muszę zaczekać, ale przynajmniej mi powiesz czy jest tak strasznie jak niektóre dziewczyny piszą😉
    Jak ja robilam, to mialam glukoze cytrynowa i mi osobiscie bardzo smakowala :D Wypilam duszkiem bez problemu, nic mnie nie cofalo, nie bylo mi mdlo ani slabo, ot siedzialam, czytalam ksiazke i pilnowalam godziny. Nawet sie mocno nie nudzilam. Ba, wyszlam z laboratorium to jeszcze poszlismy na zakupy, pojechalismy do mojej mamy na chwile i dopiero cos tresciwego zjadlam ze 4 godziny po badaniu i nie mialam problemow.

    AMH=0,83
    IVF - 2 blastki
    7 dpt - 16.8; 9 dpt - 23.4; 11 dpt - 27.1; 14 dpt - 123;
    17 dpt - 511; 22 dpt - 2400
    Córeczka urodzona 10/2019

    Ciąża pozamaciczna 02/2021

    09/2021 ciąża naturals
    Synek urodzony 6/2022

    05/2025 ciąża naturals

    preg.png
  • iriiska Autorytet
    Postów: 2745 3272

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi dzisiaj głowa świrowała w nocy,nie bolał mnie brzuch - nic, nawet jak się przeciagałam, przestałam czuć cokolwiek i oczywiście zaczęłam sobie wkręcac, że już po wszystkim.... Ech głupie te myśli w nocy. Od rana już wszystko w normie, macica dalej się rozpycha :)

    dHvMp2.png
    PCOS, MTHFR, PAI-1, hiperprolaktynemia.
    M - fragmentacja DNA
    🔸2018 - 3 x IUI :( cb
    🔸01.2019 - 1 IVF FAMSI długi protokół, hiperka. 25.02 pick-up 4 kumulusy, 2 oocyty -> 1❄️ (4BC). 03.04 FET. 10dpt beta 0,1.
    🔸04.2019 - 2 IVF FAMSI długi protokół. 24.05 pick-up 10 kumulusów, 7 oocytów -> 6 ❄️ 😍
    27.06 FET 3AB i 3BB. 5dpt beta 28. 7dpt beta 77. 11dpt beta 258. 14dpt beta 945. 21dpt beta 14561, są dwa pęcherzyki. 28dpt mamy ❤️❤️. 17t4d będzie parka!
    24.02.2020 Nasze skarby są już z nami! 🥰

    "Kiedy coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei"
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morning
    Co za noc mialam
    Dostałam ataku kichania i smarkania o 2 w nocy wzielam leki ale zanim zaczęło działać ale się wymeczylam zasnelam po 5 o i tak mi bokiem wyszło ganianie po słomie 😔😖 alergie są okropne ale nigdy wcześniej nie miałam od słomy czy siana
    Ledwo żyje dzis A tyle.do.zrobienia...

    7b0f9c1e19.png
‹‹ 278 279 280 281 282 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ