X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czas wspolzycia a plec
Odpowiedz

Czas wspolzycia a plec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my <3 3,2,1 dni przed owu, w dniu owu i 1,2 dni po owu (6dni z rzedu) i bedzie SYN :)

    nezumi lubi tę wiadomość

  • Duchess Autorytet
    Postów: 326 633

    Wysłany: 24 lutego 2014, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mniej więcej ten sposób i będzie chłopczyk:)

    Camille87 wrote:
    A my <3 3,2,1 dni przed owu, w dniu owu i 1,2 dni po owu (6dni z rzedu) i bedzie SYN :)

    Kasiczorek lubi tę wiadomość

    f2wli09kll2jbdtn.png
  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 24 lutego 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My <3 3 i 2 dni przed owu i w dzień owu i czuje chłopczyka, ale nie wiem czy dobrze czuje :) Córcia juz jest, mogłby być Synek, ale nie musi :-) Narazie "jaram sie" jak głupia moją 7mm kruszynką i bijacym serduszkiem ;)))

    Kasiczorek, kark lubią tę wiadomość

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 lutego 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my jakos 6 dni przed ovu i jest dziewczynka :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 25 lutego 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 dni przed owu, o matko, to musiał być jakiś plemnik Ninja!;) Moze miałaś wcześniej owu?:) <skonsternowana>;)

    kark, nezumi lubią tę wiadomość

    Kasiczorek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camille87 wrote:
    A my <3 3,2,1 dni przed owu, w dniu owu i 1,2 dni po owu (6dni z rzedu) i bedzie SYN :)
    My też takie metody - w poprzedniej ciąży była córka, teraz synek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 16:39

    Kasiczorek lubi tę wiadomość

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 2 marca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camille87 wrote:
    A my <3 3,2,1 dni przed owu, w dniu owu i 1,2 dni po owu (6dni z rzedu) i bedzie SYN :)
    to prawie tak jak my, tylko ze jeszcze nie znam płci ( choć czuję chłopca ) :)

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • saszka Autorytet
    Postów: 288 313

    Wysłany: 2 marca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu wyznaczyło mi owulację w 13tym dniu, najbliższe serduszkowania mieliśmy w 10,11 i 13 dniu, no i będzie Synuś :) Niebawem mamy zamiar powalczyć o córcię ;)

    kark, monalisa lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-71283.png
    https://www.maluchy.pl/li-71282.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 2 marca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My 6 dni przed owu, w trakcie owu i dwa dni po owu i umieram z ciekawości.
    Jak myślicie dziewczyny?

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • saszka Autorytet
    Postów: 288 313

    Wysłany: 2 marca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RewolucjaSięDzieje wrote:
    My 6 dni przed owu, w trakcie owu i dwa dni po owu i umieram z ciekawości.
    Jak myślicie dziewczyny?

    W tej sytuacji obstawiam chłopaka, ale jak wiadomo 50:50 :) A w którym tygodniu jesteś?

    https://www.maluchy.pl/ci-71283.png
    https://www.maluchy.pl/li-71282.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 2 marca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saszuniu, w 5 dopiero, także daleko droga do uzyskania odpowiedzi na dręczące pytania. Najważniejsze, żeby Fasolo zdrowe było, no, ale wiadomo jak to z kobiecą ciekawością bywa ;)

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tylko w dniu owu, więc pewnie następny synek mamusi hehe ;D

    monalisa lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Pati, płodne zwierzę z Ciebie, raz a dobrze ;P

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 2 września 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem "już";) w 14 tc. Stosunek 2 dni przed owu i dzien przed owu. Temperatura mierzona prawidłowo wiec co do terminu owulacji jestem pewna (także testy owulacyjne i okropny ból w czasie owulacji). Strasznie marzę o córeczce bo synka już mamy. Ale sądzilałam, ze byłoby zbyt pięknie gdyby sie udało. Tym większe było moje zaskoczenie w 13 tyg na badaniach prenetalnych gdy usłyszałam, ze bd miała dziewczynkę:) teraz czekam na kolejna wizytę (u innego lekarza) i potwierdzenie.
    Buźka

    Kasiczorek
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 2 września 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 1 i 3 dni przed owu czuje że to dziewczynka ale zobaczymy czy się sprawdzi ta teoria;)

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • ewelina_d Autorytet
    Postów: 1043 2500

    Wysłany: 2 września 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas 24h po zastrzyku z pregnylu, a teoretycznie pecherzyk peka 36h po zastrzyku... i dziewczynka:)

    Ewelina
    hhojzmj.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 5 września 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.... ja dopiero staram sie o drugie dziecko ale postanowiłam zajrzeć do Was na ten topik odnosnie płci. Mam cudownego synka a teraz polujemy na dziewczynke. Zakupiłam książke Wójcika....Posłuchajcie tam jest napisane i to by sie zgadzało o tym co Wy piszecie. A wiec:.... przyjmujemy, że owulacja jest 15 dc- jeśli planujemy dziewczynke to należy sie kochać do 48 h przed owulacja. Ale to nie oznacz, że mamy sie kochać codzinnie czyli 2,3,4 dni przed owulacja. Najlepiej od zakończenia krwawienie co drugi dzień aż do 48 h przed owulacja. Wiem, ze to troszke zakręcone ale tak jest. To, że bedziemy sie kochać codziennie nic nie da poniewaz plemniki są mniej produktywne i nawet jeśli plemniki dziewczynek czekajace na owulacje byłyby dominujace to jeśli powtórzymy na drugi dzień moze sie okazac ze te meskie "zniszczą""wyprzedza" te czekajace dziewczęce i bedzie tak czy tak chłopiec. Czy ja wgóle zrozumiele Wam to pisze?:)
    Ale oczywiście natura pokaze jak ma byc. Tzn oczywiscie oczytana jestem na maxa co do diety, czasu współ. i róznych innych metod ale patrząc realnie nic nie mówi o tym, zebym miała dziewczynke. Choc podobno to tez w głowie siedzi:) wszędzie w rodzinie na około sami chłopcy i mi miałoby sie udac-:???
    Ehhhhh- staramy sie 3 m-c. i powim szczerze, ze jest to stresujace takie celowanie-dlatego od nastepnego miesiaca zaczynamy poprostu działać a jaka płec bedzie to.....Bóg jeden wie:)

    Kasiczorek lubi tę wiadomość

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 5 września 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My próbowalismy 2 dni przed owulacją i 1 dzien po owulacji i wyszedł chłopiec.

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jestem już 3 miesiące po porodzie :) Postanowiłam zajrzeć tu by pociągnąć wątek do końca ;)Podobnie jak u Eg, doszło u mnie do zbliżenia 3 i 1 dzień przed owu (potwierdzonej testami owulacyjnymi, mierzoną temperaturą, badaniem upławów). Dziś jest z nami piękna DZIEWCZYNKA ;)
    Dodam, że staraliśmy się 8 miesięcy (tylko 3 dni przed owu bez zabezpieczenia), ale nam się nie udawało, może plemniki mojego męża były mało żywotne? W każdym razie jak tylko odpuściliśmy( stąd <3 dzień przed owu)... zaskoczyłam ;) !!! Nie rozwiązuje to do końca Waszych wątpliwości- bo dzień przed owu szanse większe na chłopca, ale być może do zapłodnienia doszło te 3 dni wcześniej... Aha, i tak dla zainteresowanych- z chińskiego kalendarzyka wychodziła córka ;) Powodzenia i zdrowych maluchów :)

    Kasiczorek
  • NATULKA Koleżanka
    Postów: 32 62

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My współżyliśmy dokładnie w dzień owulacji i jest chłopczyk! Wg kalendarza chińskiego powinna być dziewczynka :P

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ