X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czas wspolzycia a plec
Odpowiedz

Czas wspolzycia a plec

Oceń ten wątek:
  • mona79 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 4 września 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny interesuje mnie jak u Was sprawdzila sie teoria czasu wspolzycia a plci dziecka. Podobno jesli serduszkuje sie przy samej owulacji to wieksza szansa na chlopca, a im dalej od owulacji to dziewczynka. Jak to bylo u Was?

    mona
    ckaigzu3z6i3lydg.png
  • Gosia 26 Koleżanka
    Postów: 31 61

    Wysłany: 5 września 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kochaliśmy się i przed i po. Ale najintensywniej było dzień przed owulacją i jest synuś ;) a W CO CELUJESZ? :)

    Gosia
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 5 września 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam przed @ i wyszedł Synuś :)

    czarna1221 lubi tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • mona79 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 5 września 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celowalismy w chlopca bo mamy juz dwie dziewczynki... okaze sie za okolo 12 tygodni... ah.. w sumie dla mnie to nie najwaznijsze... aby tylko zdrowe bylo ;)

    mona
    ckaigzu3z6i3lydg.png
  • mamafasolki Ekspertka
    Postów: 185 106

    Wysłany: 5 września 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży kochalismy sie po @ i jest dziewczynka, teraz też po @ (7 dzien cyklu) i mam nadzieje że też bedzie dziewczynka :)
    Moja teściowa celowała tą metodą w chłopca i się udało :)

    eikte6hhj5bvjgsz.png

    iv09io4p0rqg51ty.png
  • eg Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 6 września 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też słyszałam o tej metodzie:) Jestem bardzo ciekawa, ale u mnie nie będzie można stwierdzić, bo kochaliśmy się 3, 1 dzień przed owulacją i w dzień owulacji:)
    Więc z którego "razu" plemniczki przetrwały i zapłodniły komórkę? Czy te z 3 dni przed jeszcze "żyły" (jest takie prawdopodobieństwo) czy wygrały "wyścig" te późniejsze?
    Sama jestem ciekawa:)
    W pierwszej ciąży sprawdziła mi się ta metoda. Kochaliśmy się w dzień owulacji i jest chłopczyk. Teraz, zobaczymy.

    eg
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 19 lutego 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eg, jesteś?:) Co prawda jeszcze nie jestem w ciąży (poza tą u
    rojoną w mojej głowie;)), ale mam sytuacje bliźniacza do Twojej! Możesz napisać kim bd Wasze maleństwo? pozdrawiam ciepło:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2014, 13:27

    Kasiczorek
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 19 lutego 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jaj uż sama nie iwem jak to jest...Jak kochaliśmy się na 2 dni przed owulację (owulacja wyznaczona przec belly...) to znaczy, że iwększe szanse mam na dziewczynkę???

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Karina1989 Autorytet
    Postów: 988 414

    Wysłany: 19 lutego 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 15:07

    Kasiczorek lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e2woqb9gd.png
    zem3krhmp272sip5.png
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 19 lutego 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2-3 dni przed owulacją większe szanse na dziewczynkę. W dzień owulacji lub 1 dzień przed podobno na chłopca:) Ale matka natura i tak zrobi po swojemu;) Ja liczę na dziewczynkę, bo juz wspaniałego synka mam:) Nie bd podkreślała, ze byleby zdrowe bo to wiadome jak amen w pacierzu :)
    Pzdr

    Kasiczorek
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 19 lutego 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżę wątek Kochane, jak u Was było z płcią v owulacją? To najlepsze miejsce do tego typu porównań bo na zwykłych forach za dużo sie nie dowiemy bo rzadko prowadzone są kalendarzyki:)
    Zachęcam :)

    Kasiczorek
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 19 lutego 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w dzień owulacji i jest chłopiec :-) Owulacja wykryta tylko testem owulacyjnym - druga kreska dużo mocniejsza od pierwszej. Wcześniej robiłam pomiary temperatury ale to był cykl gdzie odpuściliśmy :-) Do tego były jeszcze nogi do góry żeby pomóc plemniczką heheheeheh - bardzo chcieliśmy chłopca bo mamy już córeczkę i się udało !!!!!!!!!!!!!!!! Mąż mówi że wie co robił heheheheh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2014, 22:15

    Kasiczorek lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 20 lutego 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas chłopiec, a dzień <3 to dzień owulacji wykryty przez ovufriend ;)

    Kasiczorek, nezumi lubią tę wiadomość

    relgi09k4o218c6j.png
  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 21 lutego 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kilka dni przed owu i w dzień skoku temp i jest córcia :)

    Za pare lat bedziemy celowac w owu na chłopca :)

    Kasiczorek lubi tę wiadomość

    4afcc1255b.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 21 lutego 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My celowaliśmy w dziewczynkę i też się udało, za dwa, trzy latka będziemy próbować chłopca, oby się udało :)))

    Kasiczorek lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • eg Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eg, jesteś?:) Co prawda jeszcze nie jestem w ciąży (poza tą u
    rojoną w mojej głowie;)), ale mam sytuacje bliźniacza do Twojej! Możesz napisać kim bd Wasze maleństwo? pozdrawiam ciepło:)

    Będziemy mieć córeczkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2014, 13:00

    Kasiczorek lubi tę wiadomość

    eg
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super gratulacje! Matko, podjarałam się tak, że ospałość mi minęła;) Mam nadzieje, ze historia sie powtórzy w moim wypadku;) Póki co, ciąża urojona daje we znaki;) Wciąż boli mnie prawy jajnik (
    wg zabobonów prawy na dziewczynkę, lewy na chłopca) , burczy mi w brzuchu i mam wogole jakieś dziwne bóle.
    Czekam by zatestować:)
    PZDR FOR ALL! :***

    Kasiczorek
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, ile dni przed owu?:)

    Kasiczorek
  • fiona83 Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 23 lutego 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć stosowanie jedynie metody Shettlesa jest statystycznie mało efektywne. Czytałam, że w planowaniu płci można sobie pomóc uwzględniając następujące czynniki: ph, minerały, witaminy, dieta, poziom konkretnych hormonów, jony, odległość od owulacji (i tu zaskoczenie - w przypadku planowania dziewczynki istnieje też coś takiego jak metoda O+12, czyli serducho ok. 10-12h od wykrytej owulacji). A do tego wszystkiego przydaje się też fart :D

    Kasiczorek lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 23 lutego 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przed 5,3,2 dni i niestety nie mamy pewnosci tzn raz chłopiec raz dziewczynka

    bontbhr.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ