Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2021
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Katarzynka1 Przyjaciółka
    Postów: 106 21

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta czyli udało Ci się wyliczyć ryzyka. To super😄 Wyniki wyglądają bardzo dobrze.




    QUOTE=Marta9191]To podstawowe 1:300 a później, że 1:10000. Ja nawet nie wiem czy to dobrze wprowadziłam te dane. Ale jestem spokojniejsza i jakoś doczekam do przyszłego tygodnia do opisu wyniku od lekarza.
    Nawet bez wprowadzania badania z krwi, tylko samych parametrow z usg to wyszło. T21 1:2500, T18 1:5000, T13 1:10000, więc chyba ok[/QUOTE]

    Marta9191 lubi tę wiadomość

  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3961 1187

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Marta, niech teraz gin potwierdzi :)
    To co dziewczyny, kolejny etap to kopniaczki?

    Potem połówkowe? :P

    Marta9191 lubi tę wiadomość

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
  • Cyprysek89 Autorytet
    Postów: 1978 1633

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm a kiedy można się spodziewać tych kopniaczków? 🤔🤔🤔

    l22ne6ydn4cyrozp.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyprysek89 wrote:
    Hmmm a kiedy można się spodziewać tych kopniaczków? 🤔🤔🤔
    Ja w poprzedniej ciazy zaczelam czuc ok 18tc

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z noszeniem po amnio. Z moją dwulatką może być ciężko.

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyprysek89 wrote:
    Hmmm a kiedy można się spodziewać tych kopniaczków? 🤔🤔🤔

    W pierwszej ciąży ok 18 tyg. W drugiej gdzieś tak w 16tc córa zaczeła szaleć.

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj siedząc na kanapie poczułam, że mnie coś zakuło i odruchowo dałam tam rękę - miałam wrażenie, że stuka mi w brzuchu i to w jednym miejscu. 🙈
    Postukało kilka razy i przestało, a dzisiaj to samo.
    Choroba psychiczna a nie ruchy. 😂

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4660 1956

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2022, 11:02

    Bajka111, Paulina93, Santi_14 lubią tę wiadomość

  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyprysek89 wrote:
    Hmmm a kiedy można się spodziewać tych kopniaczków? 🤔🤔🤔

    W sumie to już chyba w każdej chwili. :D

    Noelle lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4660 1956

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2022, 11:03

  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_syrenka gdybym nie wiedziała, że to za wcześnie to dałabym sobie obie ręce odciąć za to, że to ruchy. 🙈

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Mala_syrenka gdybym nie wiedziała, że to za wcześnie to dałabym sobie obie ręce odciąć za to, że to ruchy. 🙈
    Ja czeato nie bedac w ciazy mialam taki ruch jelit, w sensie takie jakby np dwa pukniecia, ze stwierdzalam, ze jakbym byla w ciazy, to napewno zastanawialabym sie, czy to juz to😂

    Noelle lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Mama po przejściach Autorytet
    Postów: 4280 759

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatkaZ wrote:
    A jeszcze powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z noszeniem po amnio. Z moją dwulatką może być ciężko.

    Napewno przez conajmniej parę dni musiałabyś zrezygnować z noszenia, ale to już najlepiej zapytać lekarza.

    OrT4p2.png
  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za wszystkie informacje
    W poniedziałek idę jeszcze porozmawiać ze swoim ginem. Zobaczymy co on powie na tonwszystko.

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj dała bym sobie rękę uciąć że poczułam maluszka pierwszy raz, takie delikatne muśnięcia przez chwilę. Choć pewnie lekarz powie że za wcześnie, ja swoje wiem 😂

    Noelle lubi tę wiadomość

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa specjalnie zaczęłam kontrolować stan swoich jelit bo to było zupełnie inne niż wszystko co znam. 😂
    Wydawało mi się, że moje jelita mają się spoko ale tak jak już mówiłam - choroba psychiczna. 🙈

    Rubi ja też wiem swoje ale się nie przyznam. 😄

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4405 1264

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dotykam brzucha to jedyne co czuje to bicie mojego serca, brzuch lekko porusza się w tym samym rytmie. Czekam na pierwsze ruchy 🥰

    Santi_14 lubi tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Cierpliwa specjalnie zaczęłam kontrolować stan swoich jelit bo to było zupełnie inne niż wszystko co znam. 😂
    Wydawało mi się, że moje jelita mają się spoko ale tak jak już mówiłam - choroba psychiczna. 🙈

    Rubi ja też wiem swoje ale się nie przyznam. 😄
    Wiesz, nic nie jest wykluczone! Ja sama wam tu z tydzien temu pisalam, ze wydawalo mi sie, ze maluszka poczulam... to bylo wlasnie zupelnie inne i nizej niz jelita (a znam je bardzo dobrze, bo chorowalam na jelita)... tylko wlaanie... jakies mi sie to nierealne wydawalo tak szybko🙊

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej strony jeśli dzieciaczki mają już te 6-7cm pewnie skaczą jak małe małpki, to czemu miały byśmy już nie czuć delikatnego ruchu. Nikt tu nie mówi że to już kopniaki, a pewnie o to chodzi lekarzą 😁 poza tym my znamy lepiej swoje ciało i wiem kiedy to ruch jelit.

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie pozostaje nic innego tylko czekać aż dzidziusie upewnią nas w tym, że się nie mylimy. 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2020, 17:56

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ