Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2020 :)
Odpowiedz

CZERWIEC 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1001

    Wysłany: 13 lutego 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola. wrote:
    Cześć dziewczyny. Nie wiem czy mnie pamiętajcie zaczynałam z wami niestety poronilam. Ale aktualnie jestem w 8tygodniu ciąży i wszystko wygląda ok. ❤ tym razem biorę neoparin acard i encorton. I mocno wierzę że tym razem już będzie dobrze. I tutaj pytanie do was. Co polecacie sanco nifty pro ? Co wy robilyście i jakie to są koszty :)
    Super tutaj macie na wątku każda już w połowie ❤
    Gratulacje 😏 teraz musi już być dobrze ✊🏻 To na kiedy termin ? 😊

    Lola. lubi tę wiadomość


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • Lola. Autorytet
    Postów: 1631 2481

    Wysłany: 13 lutego 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finezja19 wrote:
    Gratulacje 😏 teraz musi już być dobrze ✊🏻 To na kiedy termin ? 😊


    27.09 jeszcze długo długo :) dziękuję wszystkim ! Musi być dobrze ❤

    Finezja19, shelby*, KatWomanDo, Beti82, Karola111, Bera1983 lubią tę wiadomość

    Mikołaj❤
    lprk20mmo9qhkrvb.png
    3× aid nieudane abovo Lublin
    Rok 2019 0% morfologia
    InvimedWarszawa/1ivf.krotki/27lat
    18.09-14pobranych-10dojrzalych/4oocyty
    6 zapłodnionych-5 blastek
    23.09 transfer ✊4AB 7tydz [*] 💔
    Czekają ❄❄❄
    10.01 transfer 4AB
    5dpt kreska na teście
    10dpt-472.5mIU/ml 12dpt-994mIU/ml 14dpt-1984mIU/ml17dpt6129mIU/ml 19dpt-10700mIU/ml
    21dpt 0.25mm dzidzi i ❤
    7.02-28dpt 0.62mm ❤
    13.02- 7t4d 1.3cm😍
    26.02- 9t3d 2.61cm😍 FHR 184❤
    10.03-11t2d 4.13cm🥰 chłopak? 💙

    MTHFR 6777C-T hetero
    PAI- 1 4G homo
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 13 lutego 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola gratuluje😊 ja robilam Nifty ze strony Zdrowegeny.pl placilam niecale 2500 wynik mialam po tygodniu.

    My dzis po wizycie maluszek juz nie taki maluszek ma 800g❤wszystko jest w najlepszym porzadku😊
    U mnie wanienka juz czeka taka zwykla na stelażu 😊

    Alma84, Finezja19, Karola111, Ambriel, Lola., nick nieaktualny, Izape_91, Karolka9, Pati., KatWomanDo lubią tę wiadomość

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1001

    Wysłany: 13 lutego 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola. wrote:
    27.09 jeszcze długo długo :) dziękuję wszystkim ! Musi być dobrze ❤
    Zleci szybko, najważniejsze, że się udało 😊

    Lola. lubi tę wiadomość


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 13 lutego 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja od dziś dołączam do grupy biorącej luteinę ;/ Wczoraj miałam mega stawianie brzucha, skurcz za skurczem, mega się wystraszyłam, miałam już jechać na IP, ale wytrzymałam do rana i poleciałam do swojego lekarza. Szyjka niestety zaczęła się skracać, w 19 tc było 4,6 cm, a obecnie jest 3,4 cm ;/ Czyli zaczyna się zabawa z poprzedniej ciąży tylko niestety wcześniej. Lekarz kazała mi leżeć i pachnieć...dostałam 2x luteinę.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • shelby* Autorytet
    Postów: 583 616

    Wysłany: 13 lutego 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja we wtorek byłam u ginki, strasznie boli mnie spojenia lonowe, i przy odrobinie ruchu brzuch jak kamień. Gin chciała mnie położyć do szpitala, ale aktualnie nie mogę tak iść bo w domu wszyscy chorzy. Mam luteine 100, no-spa, aspargin i leżeć.

    74709jcgjiz14w6b.png
  • Karola111 Ekspertka
    Postów: 200 291

    Wysłany: 13 lutego 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola. Gratulacje! Teraz będzie dobrze.

    Ambriel wszystko po synku. Większości nie nosił bo dużo ubranek dostała moja mama i pokazała mi je jak mały miał 68. Pewnie większości i tak nie założy bo pamiętam że jak jakieś ubranko mi się podobało bo było wygodne albo praktyczne to było prane i jak tylko suche to zakładane na nowo 🙈

    KatWomanDo, Lola. lubią tę wiadomość

    11.2017 Aniołek [*] 10 tc
    12.2018 Synuś 💙

    cazdto9.png
  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 13 lutego 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola. wrote:
    Cześć dziewczyny. Nie wiem czy mnie pamiętajcie zaczynałam z wami niestety poronilam. Ale aktualnie jestem w 8tygodniu ciąży i wszystko wygląda ok. ❤ tym razem biorę neoparin acard i encorton. I mocno wierzę że tym razem już będzie dobrze. I tutaj pytanie do was. Co polecacie sanco nifty pro ? Co wy robilyście i jakie to są koszty :)
    Super tutaj macie na wątku każda już w połowie ❤

    Lola super wieści! Wierzę że tym razem wszystko się ułoży, powodzenia dla was ♥

    Lola. lubi tę wiadomość

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • shelby* Autorytet
    Postów: 583 616

    Wysłany: 13 lutego 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola. wrote:
    27.09 jeszcze długo długo :) dziękuję wszystkim ! Musi być dobrze ❤


    Wrześniowe dzieciaczki są super! Powodzenia i spokojnej ciąży!

    Lola. lubi tę wiadomość

    74709jcgjiz14w6b.png
  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 880

    Wysłany: 13 lutego 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola111 to super bo teraz masz zapas :)
    Shelby i Zeziulka trzymajcie się dziewczyny.Ja od początku na luteinie.Odstawić nie chcą.
    Brzuch też mi się spina jak coś więcej porobię.Tak że bądźcie dzielne.

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tej ciąży to mam masakrę z bólem/spinaniem brzucha.

    Jest to tak często że już chyba się przyzwyczaiłam. 🤦🏻‍♀️

    Ale za to od 2 dni czuję jakiegoś doła psychicznego. Córka daję mi tak popalić, że czasami mam głupie myśli w stylu, że chyba nienormalna byłam chcąc drugie dziecko. 😲😕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2020, 21:42

    Lena91 lubi tę wiadomość

  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 13 lutego 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się brzuch często spina.. Muszę o tym wspomnieć położnej na następnej wizycie

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 880

    Wysłany: 13 lutego 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołożę sobie magnezu bo sprawdziłam w tabletkach ciążowych jest 19% dziennego zapotrzebowania.

    KatWomanDo lubi tę wiadomość

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 13 lutego 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola wspaniałe wiadomości 😊 Trzymam mocno kciuki ✊✊ Teraz musi być bez problemowa ciąża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2020, 22:50

    Lola. lubi tę wiadomość

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • Bera1983 Autorytet
    Postów: 366 288

    Wysłany: 14 lutego 2020, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola. wrote:
    27.09 jeszcze długo długo :) dziękuję wszystkim ! Musi być dobrze ❤

    To data urodzin mojej córeczki 😉
    Gratulacje i powodzenia ❤️

    Lola. lubi tę wiadomość

    ckai9jcg0gevln5d.png
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1710

    Wysłany: 14 lutego 2020, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola, super wieści, gratulacje i kciuki za Ciebie trzymamy!

    Mój Stasiu właśnie wyjechał na ferie do Livigno, po raz pierwszy bez mamy :( wczoraj mnie pocieszał, jak mu powiedziałam, że będę tęsknić to pogłaskał mnie po głowie i "mama, halo" <3 a przed snem stwierdził, że będzie spał z tatą, ale kołysankę będzie śpiewać mama xD powiedziałam, że może do mnie zadzwonić i mu zaśpiewam :P matko, ale będę tęsknić xD

    Lola. lubi tę wiadomość

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 835 775

    Wysłany: 14 lutego 2020, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga13 wrote:
    Lola, super wieści, gratulacje i kciuki za Ciebie trzymamy!

    Mój Stasiu właśnie wyjechał na ferie do Livigno, po raz pierwszy bez mamy :( wczoraj mnie pocieszał, jak mu powiedziałam, że będę tęsknić to pogłaskał mnie po głowie i "mama, halo" <3 a przed snem stwierdził, że będzie spał z tatą, ale kołysankę będzie śpiewać mama xD powiedziałam, że może do mnie zadzwonić i mu zaśpiewam :P matko, ale będę tęsknić xD
    O rety. Będzie ciężko. Na długo pojechali? Ja zawsze marzę żeby Ulka pojechała do kogoś na cały dzień, lub nockę. A jak już jedzie, to umieram z tęsknoty i oglądam jej zdjęcia 😍🙈

    Kinga13 lubi tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja marzyłam by chociaż na 1h być bez Hani 🤦🏻‍♀️ nocy bym nie przeżyła. 🤣🤣

    Kinga13 lubi tę wiadomość

  • belly_love Ekspertka
    Postów: 205 118

    Wysłany: 14 lutego 2020, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola. wrote:
    Cześć dziewczyny. Nie wiem czy mnie pamiętajcie zaczynałam z wami niestety poronilam. Ale aktualnie jestem w 8tygodniu ciąży i wszystko wygląda ok. ❤ tym razem biorę neoparin acard i encorton. I mocno wierzę że tym razem już będzie dobrze. I tutaj pytanie do was. Co polecacie sanco nifty pro ? Co wy robilyście i jakie to są koszty :)
    Super tutaj macie na wątku każda już w połowie ❤
    Lola to wspaniałe wieści! ♥️ Tym razem będzie wszystko dobrze, ja też brałam Encorton i zastrzyki tylko że ja Fraxiparyne 😘

    Lola. lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2018
    Kwiecień 2019 - [*] 6 tc
    30.09.2019 - beta 124,5 ❤️ (4t+5)
    02.10.2019 - beta 430,6 ♥️ (5t+0)
    10.10.2019 - beta 5673,0 ♥️ (6t+2)
    14.10.2019 - jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym
    28.10.2019 - jest już ♥️, fasolka ma 1,5 cm

    Encorton
    Duphaston
    Heparyna
    Euthyrox
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 835 775

    Wysłany: 14 lutego 2020, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszą noc bez dziecka miałam 4 dni przed jej roczkiem. Najgorsza noc w życiu...
    Teraz często śpi u męża siostry nawet 2 dni z rzędu.
    Ale powiem Wam że nie wiem czy to normalne, ale marzysz żeby mieć parę godzin dla siebie, bez dziecka, masz tysiące planów co wtedy zrobisz... A jak przychodzi co do czego, to nie mogę usiedzieć z nerwów na miejscu i już chcę ją spowrotem...

    Kinga13 lubi tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
‹‹ 443 444 445 446 447 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ