Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 03:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola raz pisałam o tej pełni ja, raz chyba Truskawka? Fakt faktem coś w tym jest. Jak przyjechałam byłam jedyną ciężarną taka do porodu, wczoraj przybyły 4 na oddziale 🫣

    No powiem Wam, że poród był szybki. Zadzwoniłam do męża od razu jak odeszły wody, a dotarł 20 minut przed parciem 🫣 bo wiadomo musiał zorganizować teściową itd. Ale cieszę się, że ze mną był

    Karola jak się czujesz?

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9293 8065

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 03:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia gratulacja!

    Gusia_ lubi tę wiadomość

    age.png
  • KarolaKinga Autorytet
    Postów: 560 843

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 04:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Gusia!❤️

    Gusia_ lubi tę wiadomość

    age.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia Gratulacje 🍀❤️

    Gusia_ lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Gusia 😍

    Truskawkowa pelnia ma być dzisiaj. Kolejna okazja dopiero w 2043:) mnie pół nocy męczyły pobolewania...naprawdę chciałabym już urodzić 🙃
    Co ciekawe termin mam na równiutko 2tyg od jutra. Haha. Ale termin z miesiączki z usg wcześniej. Ja jednak uważam że ten z miesiączki jest prawidłowy. Więc nie obrażę się jak się coś ruszy :) ale chyba jeszcze nie ma tłoku? 4 rodzace nie brzmi dużo jak dla mnie :) ale może kwestia szpitala...

    Powodzenia dla Magdaleny :) !

    magdalena321 lubi tę wiadomość

  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 04:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna30 wrote:
    Gratulacje Gusia 😍

    Truskawkowa pelnia ma być dzisiaj. Kolejna okazja dopiero w 2043:) mnie pół nocy męczyły pobolewania...naprawdę chciałabym już urodzić 🙃
    Co ciekawe termin mam na równiutko 2tyg od jutra. Haha. Ale termin z miesiączki z usg wcześniej. Ja jednak uważam że ten z miesiączki jest prawidłowy. Więc nie obrażę się jak się coś ruszy :) ale chyba jeszcze nie ma tłoku? 4 rodzace nie brzmi dużo jak dla mnie :) ale może kwestia szpitala...

    Powodzenia dla Magdaleny :) !

    Dziękuję! Ja już zaliczyłam biegunkę z nerwów, teraz mi nie dobrze ale staram się nie zwymiotować bo mam i tak już pusty żołądek a za godzinę trzeba wziąć tabletki no i tak od 3.00 leżę i myślę 😆🥹

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1399 945

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola właśnie do wczoraj byłam, a Ty wczoraj to cc, więc minęłyśmy się 1:1 🙈

    Teraz to siedzę i odciągam laktatorem na spokojnie w domu, bo Młody się obudził posikupany do tego stopnia, że zanim go Stary ogarnął tobym tak wściekły, że cyckiem gardził i pociągnął z butelki 🫠🫠🫠 będzie na później

    Gosia kurde przywracasz nadzieję w normalne porody xD

    Gusia_ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6183 4255

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk77 teraz do mnie doszło, że Ty już wypisana.
    Trochę mi się miesza w głowie po tej morfinie.


    Magdalena321 wszystkie oczy na Ciebie dzisiaj. I wszystkie kciuki! Chyba że ktoś jeszcze a zapomniałam to sorki. Ja cewnik ściągnięty, za chwilę wypad pod kolejny prysznic zaczynamy powrót do życia

    magdalena321 lubi tę wiadomość

    event.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Kkk77 teraz do mnie doszło, że Ty już wypisana.
    Trochę mi się miesza w głowie po tej morfinie.


    Magdalena321 wszystkie oczy na Ciebie dzisiaj. I wszystkie kciuki! Chyba że ktoś jeszcze a zapomniałam to sorki. Ja cewnik ściągnięty, za chwilę wypad pod kolejny prysznic zaczynamy powrót do życia

    Dzięki 🥰 a miałaś małą na noc i cewnik miałaś cały czas? Jak rana? Po ilu godzinach wstałaś?

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • CelinaJan Autorytet
    Postów: 260 519

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia gratulacje 🥰
    Dużo zdrówka dla Was!

    Magda kciuki na dzisiaj. 🤞 Nie stresuj się, będzie dobrze 😊

    magdalena321, Gusia_ lubią tę wiadomość

    28.08.23r ⏸️
    06.10.23 poronienie chybione 💔
    16.10.24⏸️

    12.06.2025 Iga 2960, 52 ❤️
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia gratulacje 🩷 nareszcie koniec oczekiwania dla Ciebie 🙂

    magdalena321, Gusia_ lubią tę wiadomość

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak Nosa, już z głowy 🫣

    Madzia też kciuki za Was zaciskam!

    magdalena321 lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1751 1344

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda kciuki ❤️❤️

    magdalena321 lubi tę wiadomość

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1470 1521

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia gratulacje, ale szybko poszło od tych wód! 🫢💗

    Magda trzymam kciuki!! 🤞🏼

    Ja dzisiaj wizytuje 👀

    Gusia_ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6183 4255

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    Dzięki 🥰 a miałaś małą na noc i cewnik miałaś cały czas? Jak rana? Po ilu godzinach wstałaś?
    Mała zabrali o 23 do 4 bo cukier jej spadał.
    Cewnik wyciagneli przed chwilą. Wstałam po 6 h ale później kazali leżeć do 4 rano. Rana spoko ale brzuch boli

    magdalena321 lubi tę wiadomość

    event.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia gratulacje! Świetnie, że tak szybko poszło 😀 dużo zdrowia dla Was!

    Magdalena, trzymamy za Was kciuki! Będzie dobrze ❤️ jeszcze trochę i będziesz tulić malucha 😉

    Tak padłam spać, że nawet na siku nie wstawałam 😳 aż dziwne uczucie

    To co, zaczynamy dzisiaj szturm na porodówki? 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2025, 06:05

    Gusia_, magdalena321 lubią tę wiadomość

    age.png
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia, ogrooooomne gratulacje! 🩷

    Gusia_ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wszystkie gratulacje! I trzymam kciuki za Was, dziewczyny! Avocado jak u Ciebie sytuacja?

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddział patologii w moim mieście to istna patologia. Porody naturalne za wszelką cenę, nawet kosztem zdrowia i życia matki. To co tu widzę przechodzi ludzkie pojęcie, byleby statystyki się zgadzały, jestem przerażona. Czekam na obchód, jak na ścięcie… 😭

    age.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Mała zabrali o 23 do 4 bo cukier jej spadał.
    Cewnik wyciagneli przed chwilą. Wstałam po 6 h ale później kazali leżeć do 4 rano. Rana spoko ale brzuch boli

    Ahh no ale czemu kazali Ci leżeć? Mi mówią tu że jak spionizuja to mam dużo chodzić i nie kłaść się często. Z tym cewnikiem da się chodzić?

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
‹‹ 1735 1736 1737 1738 1739 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ