Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 641 1006

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj pospane, 7h ciągiem, ma dziecko geny po tatusiu, zdecydowanie 🫣

    Alex_92, asiun, Elza1234, Werzol, Anabbit, Revolutionary , amoze, Nosa lubią tę wiadomość

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5206 3894

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja to nie wiem czy u nas jest kwestia tego że śpi w kokonie między nami i ja jestem spokojna a i ona przy okazji też, ale uspokoiłam ją i uśpiłam o 21:30 i sama zasnęłam w jakąś sekundę
    Miałyśmy pobudki 1,4 i teraz powoli się kręci ale ja chwilowo oddaje ją w ręce męża bo muszę się szykować na badania. No i ja już jej nie wybudzam, nie widzę w tym sensu.
    To jest moja dewiza macierzyństwa: jak śpi to nie budzimy
    Także obyło się bez awantur i płaczu, a ja spałam ciut ponad 7h sumarycznie więc naprawdę okej :)

    No ja się boję jedynie pozwolić na mega długi sen w tym wieku ponad 6h ciągiem bo czytałam, że może być po prostu za głęboki. No i taki sobie z laktacją.
    Ale u nas Mała spi jak dziś od 19:30 do 24, zje 20 min I znów spi do 4:30. Znowu zje i Potem od 5:15 do teraz spala.

    Więc wychodzi podobnie jak u Was bez pobudek 😅

    Z tym, że ją tylko z pierwszego bloku snu trzeba wybudzić, potem już sama się budzi. Alarm mam w nocy po 4.5h jak zaśnie. Pierwszy raz śpi jak kamień po tych 4,4.5h. Drugi raz budzi się chwilę przed alarmem. Trzeci zwykle ok godzinki przed.

    Mądrze, że poszłaś spać z dzieckiem. U nas to nieco za wcześnie zasnęła jak dla mnie bo koło tej 19:30 więc jeszcze wpadł godzinny spacer, potem jakieś szykowanie się do nocy, jedzenie, następnie wciagnal mnie film a potem już była północ i po karmieniu jeszcze laktator na 10 min chociaż żeby budować jakieś zapasy😅 także ja w sumie spałam 7h. Ale no nie chciało mi się spać tak wcześnie, a spałam też w ciągu dnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2025, 07:50

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5206 3894

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to pewnie będziemy sobie te przerwy nocne wydłużać powoli, z tygodnia na tydzień, tę pierwszą. Bo wiem, że z czasem można.

    Zaczynaliśmy ok 3.5h, potem 4, a teraz 4.5 więc powoli zwiększamy.

    Tyle, że pamiętajcie, że my tu jesteśmy maluchy i mamy dopiero 5 tygodni i 3 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2025, 07:48

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas dzisiaj pobudki co 3 godziny 1,4 i 7. Koło tej 4 chwilę więcej pokwękał ale tatuś ululał. Zobaczymy jak będzie w dzień, bo chłopaki zostają dzisiaj na ok. 6 godzin sami 🫣 mleko odciągnięte, także powinno być ok. Jak nie to będę jechała 100 km do nich na sygnale 😅

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5206 3894

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex_92 wrote:
    To u nas dzisiaj pobudki co 3 godziny 1,4 i 7. Koło tej 4 chwilę więcej pokwękał ale tatuś ululał. Zobaczymy jak będzie w dzień, bo chłopaki zostają dzisiaj na ok. 6 godzin sami 🫣 mleko odciągnięte, także powinno być ok. Jak nie to będę jechała 100 km do nich na sygnale 😅

    Ile mleka im zostawiasz na 6h i jak to organizujesz? Karmienie, wyjście, porcja, 3h i karmienie?

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6158 4250

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex a gdzie Ty masz zamiar być te 6h.

    Mu rozpoczęłyśmy pierwszy etap podróży pociąg (po aucie)

    event.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5206 3894

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, powodzenia podczas Twojego szalonego dnia. Jak do tej pory się Córka spisuje?

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1518

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Ja dzisiaj mam wizytę popołogową, a maluch zostaje z ciocią. Jakoś mam w sobie niepokój jak to wszystko u mnie wygląda po porodzie 🫣 proszę o kciuki

    Elza1234, awokado 🥑, Cel95, Werzol, amoze lubią tę wiadomość

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1130 596

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciukasy za dzis.
    My dzis pobudki 3 i 6 a teraz jeszcze podsypianie.

    Ja na wyjscia zostawiam mężowi w lodówce dwie porcie po 120ml wtedy wiem że mają na dwa karmienia spokojnie.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9273 8052

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po pobraniu krwi, miałyście rację - wyników nie podejrzę w necie.
    Choć łudzę się, że może na ikp będzie 😅
    Ale jeszcze trochę i idę skrócić kieckę na wesele do koleżanki babci męża także mąż ma dzisiaj dyżur przy młodej :D
    Już mu jedną porcję mleka uciągnęłam po nocy, przed wyjściem pewnie druga się uda

    Wg to mi się śniło że mieliśmy „wychodne” na 3 h i pojechaliśmy do hotelu na godziny spać 😅🤣

    Revolutionary lubi tę wiadomość

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 641 1006

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego u Was nie ma wyników w necie? Ja też pobierałam dzisiaj, skierowanie miałam do Diagnostyki i normalnie dostałam kod do podglądu wyników na stronie

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9273 8052

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka12 wrote:
    Dlaczego u Was nie ma wyników w necie? Ja też pobierałam dzisiaj, skierowanie miałam do Diagnostyki i normalnie dostałam kod do podglądu wyników na stronie
    Nie wiem, może to zależy od przychodni?
    No mi kodu nie dali, powiedzieli że zadzwonią do mnie jak będą wyniki i wtedy będziemy omawiać dalej

    age.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak długo po szczepieniu na rota kupy mogą być inne ?

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • moana1 Ekspertka
    Postów: 167 104

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że u większości wczoraj był dzień marudy, u nas też. Tak mnie bolą plecy od noszenia, że nie wiem co będzie dalej. Nasz mały śpi od jakiegoś czasu w nocy po 6-7 godz ciągiem, ale on za kilka dni kończy 3 miesiące więc chyba nie ma co wybudzać, a nie ukrywam że nam to pasuje :D niedługo nas czeka ten słynny regres snu i boję się, że to bajlando się skończy :D

    Jesteśmy zapisani na drugie szczepienie za 2 tyg, ale akurat musimy wtedy wyjechać na 2 tyg, czy można bez problemu przełożyć te szczepienie?

    preg.png
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Ile mleka im zostawiasz na 6h i jak to organizujesz? Karmienie, wyjście, porcja, 3h i karmienie?

    Zostawiam 3 butle: 90, 120 i 140ml. W razie czego mąż sobie poprzelewa z butli do butli. Nasz K nie ma jakiejś konkretnej porcji, czasem potrafi wydudnić na spacerze 130, a czasem już po 90 będzie najedzony i uśmiechnięty 😊 jakbyśmy byli w domu to tam mam zamrożone porcje po 100ml to mąż by na bieżąco rozmrażał i małemu dawał, ale udało nam się wyrwać na 2 tygodnie nad jeziorko więc trzeba było działać na bieżąco. Co do organizacji to raczej chwilowo takowej brak, jesteśmy nad jeziorkiem więc bajlando 😅
    Karola3xJ:D wrote:
    Alex a gdzie Ty masz zamiar być te 6h.

    Mu rozpoczęłyśmy pierwszy etap podróży pociąg (po aucie)
    Jadę robić się na bóstwo do mojej fryzjerki ☺️ w ciąży nic nie działałyśmy, więc umówiłam się na najbliższy możliwy termin, bo lustra w domu pękają 🙃 tylko tak przy okazji wyszedł nam wyjazd do domku nad jezioro 100km od domu więc liczę że 3h u fryzjera i 1.5h dojazd w jedną stronę.

    Na szczęście przyjeżdżają rodzice męża na dzisiaj ( mają pół godziny drogi ) to trochę pomogą 🙃

    Karola powodzenia 🤞🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2025, 11:07

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1130 596

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex a to butle puszcza Ci? Mój to by I wypił 150ml i pewnie ze 200 mam wrażenie. Sama musze zawsze porcjować.

    Ja nie wiem kiedy dla niego koniec. Nie płacze po I wytrzymuje 3h to zostawiam te 120 chyba żeniej wyciągnę z cyckow.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ubnas wczoraj płaczki znowu. I to konkretne. 3ci dzień. Ale już wiem o co chodzi. Zmienił sobie rytm snu. Spał mi od np 20.30 do 14. Z pobudkami na karmienia tylko. I potem dopiero o 21 z rykiem 3h. Przemęczony. Za długa przerwa. I doczytałam że taki skok jest w 7-9tyg a my 7tydz. Nie powiem wysypiałem się ale wolę wstawać 2x w nocy i nie mieć ryku 3 czy 4h. Dzisiaj już np ponownie 2 karmienia standardowo 1.30 i 5. Jak w zegarku budzi się o tych godz xd

    Miny robi cudowne. Dużo się śmieje, zwłaszcza rano 🤩

    A ile ważą wasze maluszki? Mój to chyba na rekord. W szpitalu było prawie 6kg w czw zeszly :) wudzualam ze pisalyscie o ok 4.5kg ale nie wiem ktore tyg :) moj jest najwiekszy ?zaczynamy chyba zaraz 74 bo obecnie ma uczciwe 68:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2025, 11:25

  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3316 4107

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna u nas było tydzień temu 5600, a przybiera około 500 g tygodniowo, więc w tym już pewnie 6 kg, siódmy tydzień. Właśnie 62 już ciasnawe się robi, a zaginęły mi paczki 68 na vinted, muszę coś na szybko kupić chyba xd

    Luna30 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9273 8052

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro położną, ale roboczo na naszej wadze wychodzi ok 5 kg w skończonym 6 tyg (jutro kończy)

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1998 1778

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jutro będzie położna to się dowiem ile waży, ale na moje oko to z 4800 (6t 3d). I dopiero zaczę nosić 62 jakoś tydzień temu. Powoli muszę zacząć robić zakupy, bo ja nie kupiłam absolutnie nic na 68 i 74 jeszcze. Trochę dostaliśmy, ale no chcę pokupować trochę ciuszków w moim stylu 😆

    age.png
‹‹ 2049 2050 2051 2052 2053 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ