CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
O to niczym mój. Usnął 19.30 na pół godziny, a potem po 22. Tylko dostał kataru (znowu🙄), pierwsza pobudka o 5, dospał do 6. Noc z dupy, wszyscy dzisiaj podkrążone oczy Margareetka wrote:Lepiej późno niż później xddd
Zasnął o 22:30 i już wstał w świetnym humorze, ciekawe za ile odpadnie na pierwszą drzemkę 🤦 -
To moje dziecko z okazji moich ostatnich urodzin z 2 z przodu, zafundowało mi dziś 4h snu.
Zasnęła dopiero o 21:40. Obudziła się do 3 PIĘĆ RAZY, potem nie spała do 4:30. Zasnęła na pół godziny i od 5 na nogach 🙃🙃🙃🙃
Mamy za godzinę sesję roczkowa. Życzcie mi szczęścia. -






