CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja tego nie mialam ani w wysłanych ani w roboczych tylko chyba "do potwierdzenia" czy jakos tak. Jestem pewna,ze to podpisywałam wcześniej. Nie wiem co sie zadziałoRevolutionary wrote:Anabbit wszystkiego najlepszego! 🥳 czekamy na efekty sesji 😎
Karola jak to potwierdzić trzeba? 😳👀
W tym było
"Dokumenty odebrane lub wymagające potwierdzenia odbioru"Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:07
-
Karola3xJ:D wrote:Ja tego nie mialam ani w wysłanych ani w roboczych tylko chyba "do potwierdzenia" czy jakos tak. Jestem pewna,ze to podpisywałam wcześniej. Nie wiem co sie zadziało
W tym było
"Dokumenty odebrane lub wymagające potwierdzenia odbioru"
Ale moment moment. Gdzie to niby jest? Jak wchodzę w aplikacji w świadczenia i mam złożone wnioski to przy aktywny rodzic mam ze zarejestrowany... i nic wiecej zrobic nie moge, tzn no w opcja jest tylko zgłoście zmianę albo uzupełnij wniosek i tyle🤷🏻♀️
Anabbit o nie, bardzo mi przykro 😔🫂2cs 🤞
17.10.2024 ⏸️🍀
18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙
👩 30🧑 34 🐶 4
A journey of a thousand miles begins with a single step...

-
Revolutionary też mam wniosek zarejestrowany - nic więcej z nim zrobić nie mogę
Wątróbki nie daje, bo sami nie jemy.
Anabit jejku
myślisz że nic fotografka z tego nie wyciągnęła? Pamiętam że nasza sesja noworodkowa też była płaczliwa ale jakimś cudem nasza fotograf trochę zdjęć cyknęła ładnych
-






