X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy chodzicie do dwóch lekarzy-na NFZ i prywatnie?
Odpowiedz

Czy chodzicie do dwóch lekarzy-na NFZ i prywatnie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 27 listopada 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od początku ciąży chodzę prywatnie ale dodatkowo 3 razy byłam tez na nfz. całkowicie ufam tylko prywatnemu lekarzowi, na nfz chodze dodatkowo od niedawna. mam 2 karty ciąży. Swojego lekarza mogę spytac o wszystko a lekarka na nfz traktuje wszystko tak automatycznie...

    lprktv73nye615w2.png
  • AnRa Koleżanka
    Postów: 44 15

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się zastanawiam na opcją chodzenia także na wizyty do przychodzi przyszpitalnej w szpitalu gdzie docelowo chciałabym rodzić, a oprócz tego do lekarza z LUXMEDU aby prowadził mi ciążę, zlecał badania, itp. Czy któraś z Was chodziła do przychodni przyszpitalnej na wizyty?? Nie wiem ile czasu się tam czeka aby zapisać się do lekarza?
    oar8dqk3wo0arumg.png

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam wczesniej,szlam tego samego dnia mowiac ze musze pilnie do lekarza i zawsze wchodzilam, chociaz bylo duzo pacjentek :) teraz czekam az moj lekarz wroci od marca do przyjmowania w przychodni przyszpitalnej, a na razie chodze do niego prywatnie.
    Natomiast musisz zadzownic i dowiedziec sie kiedy pewnie sa zapisy :)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 29 listopada 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak chodze na nfz to własnie do poradni szpitalnej i tam zapisy są w dniu kiedy chcesz na wizytę iść. także jak idę np teraz w poniedziałek albo wtorek to tego dnia jestem zapisywana

    lprktv73nye615w2.png
  • Klemens86 Przyjaciółka
    Postów: 96 96

    Wysłany: 29 listopada 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze do medicoveru bo taki pakiet mam z pracy ale co do porodu to bede rodzić na państwowym szpitalu...

    w57vkrntxm40pcu0.png
  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 29 listopada 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza dzięki bardzo za polecenie doktora Zarotyńskiego, chyba się wybierzemy do niego:)

    A powiedz czy na ul. Zyblikiewicza gdzie doktor przyjmuje jest jego prywatny gabinet czy on robi badania prenatalne w jakiejś klinice?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2013, 16:24

    ejsza
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejsza, to jego prywatny gabinet. Żeby się umówić, trzeba zadzwonić między 17 a 19 bodajże - wszystko jest na jego stronie na facebooku.

    ejsza lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejsza, i jak tam? Byłaś na genetycznym u Zarotyńskiego?

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • moonia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy można po wizytach prywatnych "przeskoczyć" na te na NFZ u tego samego lekarza? W sytuacji gdy podejrzewa się ciążę a najbliższy termin u danego lekarza jest zbyt odległy.

    Moonia
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ