X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Detektor tętna
Odpowiedz

Detektor tętna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Megson1996 Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 13 września 2023, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeżeli posiadałyście detektor, jak często z niego korzystałyście ?

  • Mju Autorytet
    Postów: 553 239

    Wysłany: 13 września 2023, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopóki nie czułam ruchów co drugi-trzeci dzień. Generalnie tak, jak miałam potrzebę sprawdzić czy wszystko ok.

    age.png
  • Megson1996 Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 13 września 2023, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mju wrote:
    Dopóki nie czułam ruchów co drugi-trzeci dzień. Generalnie tak, jak miałam potrzebę sprawdzić czy wszystko ok.
    A pytała Pani lekarza prowadzącego o używanie detektora?

  • Klaudek Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 4 listopada 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊A ja mam inne pytanie odnośnie detektora :)
    Dzisiaj mi przyszedł i wiem, że jest od 16 tygodnia (ja jestem w 9), ale ciekawość wzięła górę i spróbowałam. Ciekawi mnie fakt, że wykrył tętno między 120 a 130 takie trochę przerywane, ale nie słychać bicia serduszka. Myślicie, że to jednak dzidzia tylko za wcześnie na usłyszenie? Miała tak, któraś z Was? 🩷

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 5 listopada 2023, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdź najpierw swoje tętno, najlepiej licząc uderzenia w czasie 15s i pomnóż przez 4, a potem zrób to samo z tym drugim tętnem. Polecam liczyć, bo detektor może nie zliczać wszystkich słyszanych bić i można się zestresować 😉

    Ja korzystam do teraz raz na jakiś czas, jak mała w danym dniu mało się rusza.

    preg.png
  • Klaudek Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 6 listopada 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo 😊
    Choć na razie odpuszczam jeszcze poczekam bo się zdziwił jak zobaczyliśmy to tętno po dwóch stronach brzucha i wziął na swój brzuch 😅😅Okazało się, że takie samo tętno ma w tych samych miejscach a w ciąży wiadomo nie jest także ten 🙈🤣





    Krewetka04 wrote:
    Sprawdź najpierw swoje tętno, najlepiej licząc uderzenia w czasie 15s i pomnóż przez 4, a potem zrób to samo z tym drugim tętnem. Polecam liczyć, bo detektor może nie zliczać wszystkich słyszanych bić i można się zestresować 😉

    Ja korzystam do teraz raz na jakiś czas, jak mała w danym dniu mało się rusza.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ