Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Długi lot w ciąży
Odpowiedz

Długi lot w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rybka8 Ekspertka
    Postów: 141 160

    Wysłany: 14 czerwca, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was odbywała długi lot w ciąży?
    Jestem aktualnie w 14 tygodniu i przełożyłam swój wyjazd z sierpnia na za tydzień (by nie męczyć się z brzuchem :) )
    Lot trwa niestety 12 godzin.

    Jak zniosłyście taką podróż? Czy macie jakieś pro tipy? :)

    11.04 ⏸ 💗
    12.04 beta 148
    15.04 beta 792
    08.05 1,32cm dzidziusia, 177 u/min
    01.06 NIFTY zdrowa dziewczynka 💗
    02.08 347 g
    20.08 568 g
    preg.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 850 702

    Wysłany: 17 czerwca, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, że nie lot a jazda samochodem ale jechałam do Włoch autem i trasę zrobiliśmy na raz. nie było źle. Wiadomo, na końca to pupa odpadała i marzyłam żeby wysiąść i rozprostować się ale było dobrze. Żadnych dolegliwości nie miałam. W samolocie może ciut inaczej bo postoju nie zrobisz ale my mieliśmy tylko jeden

    ❤️Mikuś❤️ 17.01.2020
    ❤️Michaś❤️ 26.10.2021
    ❤️Nasz aniołek 🌈 [+] 8tc 02.01.2024❤️
    ❤️czekamy na nasz 4 cud❤️ -pęcherzyk 6,6mm (5w3d)

    💉 Beta-hCG 18.06.2024 - 3157 mlU/ml
    🔜 wizyta vol. 3 - 06.08.2024
    🔜 badania prenatalne - 05.08.2024
  • awrona82 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 11 lipca, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka8 wrote:
    Hej, czy któraś z Was odbywała długi lot w ciąży?
    Jestem aktualnie w 14 tygodniu i przełożyłam swój wyjazd z sierpnia na za tydzień (by nie męczyć się z brzuchem :) )
    Lot trwa niestety 12 godzin.

    Jak zniosłyście taką podróż? Czy macie jakieś pro tipy? :)
    Ja miałam długi lot w ciąży, przeżyłam to całkiem dobrze. Miałam zarezerwowane miejsce przy przejściu, dzięki czemu miałam łatwiejszy dostęp do toalety a moje nogi miały więcej miejsca. Brałam ze sobą małą poduszkę oraz wzięłam kompresyjne skarpetki. Udanej podróży zycze

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ