X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Echo zarodka?
Odpowiedz

Echo zarodka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • weal Ekspertka
    Postów: 213 198

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! mam pytanie .Byłam dziś na 1 wizycie ginekologicznej i lekarz powiedzial " wszystko super, jest nawet echo zarodka" .Co to znaczy? Że widać zarodek, czy jakieś mini tętno? niby taki prosty temat, a niestety nie jest to nigdzie w internecie wytłumaczone :) z góry dziękuje :)

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszko już bije ;-)

    weal lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • weal Ekspertka
    Postów: 213 198

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje:)) bo właśnie w internecie nie ma jednoznacznie określone co to tak właściwie jest- nawet wyczytałam , że echo zarodka to poprostu obraz zarodka w USG i martwiłam się czy teraz musze w oczekiwaniu i nerwach czekać czy zabije serduszko:)

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 14:00

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • weal Ekspertka
    Postów: 213 198

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za tydzień :) mam nadzieje ze juz bedzie serducho ! a czy "echo zarodka" oznacza, ze jest on zywy? przepraszam, za te pytania , ale to moja pierwsza ciąża, a bardzo dużo się naczytałam.. :(

  • Misiu2017 Autorytet
    Postów: 499 459

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak , wszystko jest ok ;)

    Synek :* urodzony 1.04.2017 <3
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weal wrote:
    Hej ! mam pytanie .Byłam dziś na 1 wizycie ginekologicznej i lekarz powiedzial " wszystko super, jest nawet echo zarodka" .Co to znaczy? Że widać zarodek, czy jakieś mini tętno? niby taki prosty temat, a niestety nie jest to nigdzie w internecie wytłumaczone :) z góry dziękuje :)

    Echo zarodka oznacza że widać już zarodek. Serduszko jeszcze nie ;)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ