X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fuksiary stulecia :)
Odpowiedz

Fuksiary stulecia :)

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 30 marca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam, nie ma innego wytłumaczenia jak to, że to nie jest dobry czas. Mam jednak nadzieję, że ten dobry czas w końcu nadejdzie. Nie mam na to wpływu zbyt dużego, jedynie mogę o siebie dbać. :)
    mi_lejdi nie mogę ogarnąć, że Ty masz skończone 37 tygodni za sobą!:D

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 30 marca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch i jeszcze jedna rada :) Przez jakiś czas nie używaj internetu, ja wiem że bez tego sie żyć nie da w współczesnym świecie, ale internet w pierwszych tygodniach ciąży to złooooooooo.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 30 marca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dziękuję Wam, nie ma innego wytłumaczenia jak to, że to nie jest dobry czas. Mam jednak nadzieję, że ten dobry czas w końcu nadejdzie. Nie mam na to wpływu zbyt dużego, jedynie mogę o siebie dbać. :)
    mi_lejdi nie mogę ogarnąć, że Ty masz skończone 37 tygodni za sobą!:D

    Dobuska to będzie rok staraczek, wszystkie pary które się długo starały, oznajmują że spodziewają się dzieciątka, to będzie też Twój rok. Bliżej jak dalej ;)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 30 marca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve_2.0 wrote:
    Anutka - zrobisz jak uwazasz, zaproponowal Ci chociaz częstrze USG? Nie mowie zebys czytała fora- ale jest trochę artykułów np w medycynie po dyplomie. Moj lekarz powiedzial ze to niedobrze ze mam stycznosc z chorym dzieckiem i nakazal zrobic badania - a w razie zlego wyniku od razu przyjechac.To nie jest przeziebienie, dla mnie jest to nie do pomyslenia zeby w przypadku gdy są pewne procedury przy takim zagrozrniu lekarz je olewał i pokładał nadzieje w mocy pozytywnego myslenia. Wedlug roznych zrodel w 2 trymestrze ryzyko przekazania dziecku zarazenia wynosi 30-50%. Najlepiej zrobic badanie na obecnosc IgG i IgM przeciwko parwowirusowi b19. Mysle ze zlejcewazenie tego to lekkomyslnosc i pisze to w dobrych zamiarach.
    A jaki jest koszt takiego badania z krwi ?
    A kolejna wizyte mam miec 19.04 - upomne sie wtedy o usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 19:31

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 marca 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co tu się dzieje, nadążyć za Wami nie mogę ;) Jednak cieszę się, wątek trochę ożył. Aż strach pomyśleć co będzie na FB ;)

    LadySavage. Najlepszego dla Nikosia :)
    Na testdna.pl zestaw do badania kosztuje 277zl i wysyłają poczta. Dla mnie to też drogo, bo chciałabym zrobić Emilce i sobie. Kombinuję jak to zorganizować, może na razie zrobię tylko jej, jeszcze myślę.

    MiLejdi. A to nie czkawka takie rytmiczne ruchy?

    Moniczko. Emi w spacerówce od 4go miesiąca i od tego czasu jesteśmy w stanie wyjść z domu. Wydawało mi sie, jednak, że spacery będą się wydłużały z czasem, ale niestety, ona jest w stanie wytrzymać w wózku tylko 30min. Trudno, ale cieszę się, że chociaż tyle, bo to pozwala nam chodzić na wszystkie grupy dla mam z dziećmi, więc ja mam trochę kontaktu z ludźmi i tyle w domu nie siedzę :)

    Dobuska. Jak najbardziej pisz nam o swoich emocjach. Gdzie jak nie tu masz się wygadać i wyrzucić to z siebie? Nie jest zdrowe trzymanie tego w sobie. To jest Twoje miejsce w sieci :)

    Spioch. Nie wierzę co za lekarz. Ja bym do niej już nigdy nie poszła. Jak można przygotowywać na poronienie kobietę, u której ciąża prawidłowo się rozwija? Wiadomo, że w pierwszym trymestrze jest największe ryzyko, ale po co o tym gadać bez sensu. Nie czytaj o takich przypadkach w necie! To Ci w niczym nie pomoże, wręcz odwrotnie.
    Gratuluję pęcherzyka, za chwilę pojawi się zarodek i serduszko :)

    spioch2, kaka470, moniczko. lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • spioch2 Przyjaciółka
    Postów: 76 118

    Wysłany: 31 marca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny wczoraj wróciłam z pracy i padłam :*

    Lekarka bardzo mnie wystraszyła, bo chcąc nie chcąc po głowie chodzi mi poronienie. Postaram się myśleć pozytywnie :* tyle czekałam na groszka, że musi skończyć się dobrze <3 moja psycholog powiedziała mi, że trzeba żyć dniem dzisiejszym i nie martwić się na zapas tylko wtedy kiedy faktycznie dzieje się coś złego. Mój M też mnie wspiera i denerwuje się, że uprawiam czarnowidztwo, i że takie rzeczy się zdarzają, więc gdyby to nam się przytrafiło to nie będzie nasza wina. Ale wiecie jak to jest po prostu chce się wszystko w sobie zrobić, aby było dobrze mimo, że nie ma się na to wpływu. Ale sama ta tematyka poronienia była chyba z większym naciskiem niż to, że będzie dobrze stąd moje załamanie :( :( :(

    mi lejdi czekam na te dobre wieści :*

    Lady Nikoś jest przesłodki <3

    Dobuśka zawsze trzeba wyrzucać z siebie smutek i złe emocje. My wiemy i rozumiemy co przechodzisz więc zawsze możesz tu się wyżalić. Ja ciągle bardziej czuję się po Twojej stronie niż po tej drugiej i bardzo dobrze Cię rozumiem ...I BARDZO MOCNO CI KIBICUJĘ <3 :*

    E.wela, jedna z wielu i Dobuśka moje kochane, myślę, że to kwestia czasu, że zaraz mnie dogonicie, bardzo mocno Was wspieram i bardzo mocno zaciskam kciuki. Mam bardzo dużą nadzieję, że te suplementy wspomogą jajeczka i pach zaraz tu się posypią dwie kreski i już żadna staraczka tu nie zostanie a te zafasolkowane, przecież jesteśmy fuksiarami stulecia <3

    Dziewczyny Wesołych Świąt dla Was, spędzonych wśród bliskich, aby Zmartwychwstały Chrystus wszystkim nam błogosławił :* tym wierzącym i niewierzącym :* :* :*

    Annie1981, moniczko., Anutka, yvonneSW, Lady Savage, Margolciak, AiCha4811, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    Dopóki walczysz nie jesteś przegranym <3
    Październik 2017 HSG -> oba jajowody drożne
    Luty 2017 morfologia 2% -> Czerwiec 2017 morfologia 8%
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 31 marca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane życzę Wam: Zdrowych, spokojnych, pełnych miłości, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Wielkanocnych.

    Staraczki, życzę Wam aby następne święta byly już z bobasami, czy to w brzuszku czy na świecie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 11:09

    moniczko., Annie1981, kaka470, Anutka, yvonneSW, Margolciak, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • moniczko. Autorytet
    Postów: 470 433

    Wysłany: 31 marca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt Kochane! Dużo zdrówka, radości i bożego błogosławieństwa :) <3

    Annie1981, kaka470, Anutka, yvonneSW, Margolciak, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    km5sjw4zdfxntaj3.png

    p19u3e3kx233tsme.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również życzę Wam Wesołych i spokojnych Świąt. Zdrowych dzieciaczków, rosnących brzuszków i dwóch kreseczek :)
    d80d9b06dcb194cdmed.jpg

    Emilcia dziś pierwszy raz była w kościele z okazji święcenia jajek. Trochę marudziła, przystawiłam ją do piersi i momentalnie zasnęła. Tym samym ja pierwszy raz karmiłam w kościele. Fajne doświadczenie :)

    kaka470, Anutka, yvonneSW, moniczko., Margolciak, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • moniczko. Autorytet
    Postów: 470 433

    Wysłany: 31 marca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, super! Ja na chrzest Hani wzięłam jej trochę swojego mleka do butelki w razie w, ale całe szczęście nie było potrzebne :) znając mnie nie dałabym rady nakarmić w kościele, mnie to bardzo krępuje, choć rozumiem i w 100% jestem za karmieniem w miejscach publicznych :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    km5sjw4zdfxntaj3.png

    p19u3e3kx233tsme.png
  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 31 marca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch brak słów, co za baba. Oczywiście że poronienia się zdarzają, ale po co o tym mówić gdy nie ma potrzeby? Ja się osobiście nie spotkałam, żeby mnie lekarz uprzedzał o takich rzeczach. Równie dobrze przy zakupie samochodu powinni mówić o zginięciu w wypadku, a przy zakupie migdałów o możliwości zadławienia. Niczym się nie przejmuj i bądź dobrej myśli :) nie warto zaprzątać sobie głowy rzeczami, na które nie mamy wpływu :)

    Annie twórz grupę :)

    Wesołego Alleluja kobietki :)

    Annie1981, yvonneSW, Anutka lubią tę wiadomość

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 31 marca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniczko. Na początku mnie też krępowało publiczne karmienie. Strasznie przeżywałam wyjście do przychodni jak mała miała 6 tygodni, bo wiedziałam, że wtedy będzie mnie to czekać. Jakoś to przeżyłam i z czasem karmiłam w różnych innych miejscach. Im więcej doświadczenia tym łatwiej :) Tobie życzę, abyś nabrała odwagi i nie musiała korzystać z butelki na wyjściach. Trzymam kciuki :)

    Teraz byłam bardzo zabiegana, ale może w święta znajdę chwilę to utworzę grupę z przyjemnością :) Także dziewczyny, które nie mają kont, proszę twórzcie fikcyjne, żebyście były gotowe ;)

    moniczko. lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak znalazłam chwilę i jest już grupa, na zajączka ;) Jest tajna, nikt jej nie znajdzie i nikt spoza nie będzie widział jej członków. Chyba jedyna opcja to taka, żebyście teraz pisały do mnie na priv z namiarami to Was dodam. Chyba, że jest inna opcja to dajcie znać, bo ja aż tak się nie znam na FB ;)

    dobuska, kaka470 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie dziewczyny piszcie do Annie lub do mnie, zalezy którą z nas macie w znajomych tutaj. My Was poprzyjmujemy do grupy :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dokładnie dziewczyny piszcie do Annie lub do mnie, zalezy którą z nas macie w znajomych tutaj. My Was poprzyjmujemy do grupy :)
    A jak nie mam zadnej z Was w znajomych ?

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    A jak nie mam zadnej z Was w znajomych ?
    wyświetla mi, że albo masz mnie w znajomych, albo nie przyjęłaś mojego zaproszenia jeszcze :) i wtedy możesz do mnie napisać z linkiem do Twojego fb :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o mam już

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 31 marca 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    o mam już
    Juz napisalam, imie i nazwisko i miasto... Nie wiem jak moge wrzucic link przez telefon (mam fb na aplikacji a nke przez wyszukiwarke) :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 31 marca 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba Cię znalazłam sąsiadko:D Ale odpisz mi w wiadomości czy to Ty:)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 31 marca 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Chyba Cię znalazłam sąsiadko:D Ale odpisz mi w wiadomości czy to Ty:)
    A nic na razie nie dostalam :p

    Juz :) tak sasiadko, to ja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 23:04

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ