X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne GENOM-Ruda śląska, bad.prenatalne
Odpowiedz

GENOM-Ruda śląska, bad.prenatalne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wykonywane badania w Genomie, najpierw dr Cnota wykonywał u mnie amniopunkcję, potem do niego zapisałam się na połówkowe. Złego słowa nie powiem na jego temat. Zresztą amniopunkcję chciałam tylko u niego - jeden z lepszych na południu Polski.
    Nie wiem czy nie wykonuje tylko usg na nfz bo babka przede mną chciała zapisać się do niego na 3 prenatalne to nie było możliwości, chyba że chodziło że robi tylko 1 i 2 usg.
    Dodzwonić się trudno ale wynika to z faktu że przy rejestracji jest jedna babka która rejestruje osoby na miejscu. Jest też druga która odbiera telefony ale często wzywana jest do zabiegowego np.podczas amniopunkcji, asystuje lekarzowi.

    ckaidqk39a8l7x61.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ