Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamy 2022💞
Odpowiedz

Grudniowe mamy 2022💞

Oceń ten wątek:
  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 5 maja 2022, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Dziewczyny przybywa nam osób na grupie wiec pierwszy link niedługo może przestać działać wiec podsyłam kolejny wygenerowany, zapraszamy🥰👇👇

    https://fb.me/g/kT8cY10nf/XHGi1Uh7
    Nie działa mi ten link :( przekopiowałam i dupa..

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Patka6 Przyjaciółka
    Postów: 123 38

    Wysłany: 5 maja 2022, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red555 musisz otworzyć na stronie internetowej nie w aplikacji, wtedy sie otworzy

  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 5 maja 2022, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie otwierało mi się, ale spróbuję jeszcze za chwilę:)

    Kornelkanelka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 5 maja 2022, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red a spróbuj może pierwszy link który wysłałam albo faktycznie w przeglądarce . Daj znac czy się udało.
    Edit. Sprawdzałam i działa ten link w przeglądarce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2022, 14:43

    Red555 lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 5 maja 2022, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wszystko działa:). Telefon mi się przyciął:)

    Hania007 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • KAMA Przyjaciółka
    Postów: 99 133

    Wysłany: 5 maja 2022, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przenosimy się całkowicie na tą grupę na FB? Czy jak będziemy dalej korespondować? 😉

    Starania o pierwsze 👶od 12.2020
    Marzec 2021- puste jajo 💔
    Listopad 2021- ciąża biochemiczna
    💔
    Mutacja MTHFR heterozygota

    06.12.2022 tęczowa córeczka 💜

    09/10.2024 - ciąża bliźniacza, 1 zarodek- serduszko wcale nie podjęło pracy, 2 zarodek- serduszko przestało bić ok 8 tyg, 12 TC wywołanie poronienia 💔

    02.2025 ciąża pozamaciczna jajowodowa💔

    11.2025 ⏸️
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 5 maja 2022, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAMA wrote:
    A przenosimy się całkowicie na tą grupę na FB? Czy jak będziemy dalej korespondować? 😉
    Prwnie będziemy się udzielać i tu i tu, myśle ze z czasem większość osób zostanie przy samym FB bo jest łatwiej. Ja uważam ze niektórzy potrzebują czasu wiec to tez jest zrozumiałe☺️

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Szatkownicadojajek Autorytet
    Postów: 410 483

    Wysłany: 5 maja 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat kupy po pachy podsumuję tak: 💩 🤯😅

    1/12/2022 12:20 Milenka 3040 g 52 cm ❤️
  • Zamieszana93 Autorytet
    Postów: 310 801

    Wysłany: 5 maja 2022, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Zamieszana, jesteś? Co u Ciebie?

    Jestem, jestem. 😊 Byłam dzisiaj na wizycie, ale trochę się zmartwiłam. U malucha widać przepuklinę pępkowa, Pani doktor mówiła, żeby się nie martwić, bo z reguły do 12 tygodnia się wchłania, ale jakoś i tak mi smutno i nie potrafię o tym nie myśleć. 😔 U mnie dziś 9+6 wg USG i to by się zgadzało z wcześniejszym USG. Prenatalne mam 20 maja, ze względu na tą przepuklinę mogę je zrobić na NFZ. Ehh... Teraz 2 tygodnie czekania 😔

    👩‍💼 30 lat
    💊 Prenacaps OVI💊Letrox 37,5 mcg💊Olej z wiesiołka 💊Pueria UNO💊NAC (3-7dc)

    👨‍💼30 lat
    💊Fertistim💊NAC


    01.2022 - (5tc) cb 🤍
    02.2022 - ⏸️(w 5 cyklu starań)
    11.2022 - 🩵👶

    01.2024 początek starań o 2 👶
    01.2024 - (4/5tc) cb 🤍
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 5 maja 2022, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się wszystkie przenosicie, to dajcie znać. Wtedy też przejdę bo tu sama nie zostanę xD

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Madziekk Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 5 maja 2022, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Dziewczyny stworzyłam grupę bo mnie Olka.fasolka podjudzila😂
    Daje linka z zaproszeniem - 👇
    https://fb.me/g/kT8cY10nf/XHGi1Uh7

    Grupa jest tajna i ukryta wiec nikt nie będzie widział ze się do niej należy, nawet wasi znajomi.

    Link jest ważny 2 dni później będę generować kolejne, jeśli macie ochotę już dołączyć to zapraszam ale rozumiem jak chcecie jeszcze się wstrzymać. Zobaczymy co z tego wyniknie ☺️


    Nie wiem ja chyba nie umiem. Wchodzę w oba linki i nic się nie dzieje. Otwiera się fb i tyle :(

    SfONp2.png
  • Patka6 Przyjaciółka
    Postów: 123 38

    Wysłany: 5 maja 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz wejsc przez stronę internetową, nie przez aplikacje fb. Mi tak zadziałało .

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 5 maja 2022, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziekk wrote:
    Nie wiem ja chyba nie umiem. Wchodzę w oba linki i nic się nie dzieje. Otwiera się fb i tyle :(

    Spróbuj w przeglądarce albo może na kompie jak masz możliwość.

    Wklejam link:

    https://fb.me/g/kTn7EDLSy/7LlN0WmJa

    Ewentualnie jak Ci się nie uda to podaj swoj e-mail a j Ci wyślę zaproszenie, później usuniesz w edycji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2022, 22:08

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • perelkaa Przyjaciółka
    Postów: 96 48

    Wysłany: 5 maja 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny orientujecie się czy w ciazy mozna brac lokomotiv? Ja już nie daje rady z tymi nudnościami...

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 5 maja 2022, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamieszana93 wrote:
    Jestem, jestem. 😊 Byłam dzisiaj na wizycie, ale trochę się zmartwiłam. U malucha widać przepuklinę pępkowa, Pani doktor mówiła, żeby się nie martwić, bo z reguły do 12 tygodnia się wchłania, ale jakoś i tak mi smutno i nie potrafię o tym nie myśleć. 😔 U mnie dziś 9+6 wg USG i to by się zgadzało z wcześniejszym USG. Prenatalne mam 20 maja, ze względu na tą przepuklinę mogę je zrobić na NFZ. Ehh... Teraz 2 tygodnie czekania 😔
    Jak lekarka mówi żeby się nie martwić to się nie martw. Napewno się wchłonie tak jak mówi. Wszystko będzie dobrze. Pamietam na grupie syna ze wiele dzieci miało torbiele i tez się wchłaniały.

    Zamieszana93 lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Madziekk Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 5 maja 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Spróbuj w przeglądarce albo może na kompie jak masz możliwość.

    Wklejam link:

    https://fb.me/g/kTn7EDLSy/7LlN0WmJ

    Ewentualnie jak Ci się nie uda to podaj swoj e-mail a j Ci wyślę zaproszenie, później usuniesz w edycji


    Udało się :)

    Hania007 lubi tę wiadomość

    SfONp2.png
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 5 maja 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati94 wrote:
    Jak się wszystkie przenosicie, to dajcie znać. Wtedy też przejdę bo tu sama nie zostanę xD
    Pewnie jeszcze spora cześć zostanie ale jakby co to zapraszamy 😚

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Madziekk Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 5 maja 2022, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perelkaa wrote:
    Dziewczyny orientujecie się czy w ciazy mozna brac lokomotiv? Ja już nie daje rady z tymi nudnościami...

    Wydaje mi się ze nie powinno się brać

    SfONp2.png
  • Bobo93 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 maja 2022, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziekk wrote:
    Udało się :)
    Mi teraz też dziękuję ;)

  • perelkaa Przyjaciółka
    Postów: 96 48

    Wysłany: 5 maja 2022, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziekk wrote:
    Wydaje mi się ze nie powinno się brać
    Właśnie pani w aptece dala to mężowi, twierdząc, że zawiera imbir.

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ