X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 26 września 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołzimagic wrote:
    beti ja zamierzam w suszarce suszyc tylko pieluchy wielorazowe. Wg mnie ona dosyc mocno niszczy ubrania.
    Ja dla młodej i dla nas susze prawie wszystko za wyjątkiem np wełnianych czy bardzo delikatnych tkanin

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 26 września 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też dokupie body na krótki bo mam chyba ze 3 szt. Myślałam, że pod pajac się nic nie ubiera.. muszę się jeszcze dużo nauczyć

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nataliamonika Autorytet
    Postów: 915 721

    Wysłany: 26 września 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Hejka.
    My od dziś w szpitalu. Mam dostać dziś sterydy i jutro druga dawke. Szyjka od piątku zjechala z 2,36 do 1,8.
    I jest ten nieszczesny lejek ale jeszcze jeszcze trzyma.
    Czy to możliwe, ze mala od piątku urosla z 1365 do 1500 czy to zależy od pomiarów?

    Powodzenia!

    Gaja <3
    7u22krntwp1p38lc.png

    27.09.2016 - Aniołek [*] 7tc
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 26 września 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do lampek nocnych to zastanawiam sie nad taka
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9d1dafaaf8f6.jpg

    Kiedyś pokazywała ja Pani Gadżet a my mamy z tej serii dla młodej na biurko i sie sprawdza.
    Czy któraś z Was widziała ten model na żywo ?

    https://www.nilsen.pl/pl/magic-colors/107-dziecieca-lampka-nocna-magic-kids-5902539145816.html

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 września 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec po rozmowie z teściową idę do szpitala 5.10, i oby jak najkrócej.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Aztoria Autorytet
    Postów: 372 435

    Wysłany: 26 września 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala u mnie wczoraj na sr położna mówiła że na początku ubieramy dwie warstwy ale to wiadomo zależy jak kto ma w domu

    Synuś :)
    oar8yx8d9kb4k9pj.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 26 września 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak tylko dziecko w domu i tak jest w większości w jakims kocyku rożku czy innym otulaczu więc myślałam, że sam pajac jest ok. A miałam nadzieję, że ubranek mam już wystarczająco ;)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 26 września 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa - wszystkiego najlepszego! Przede wsZystkim spokoju ducha, bezbolesnego porodu, pociechy z najbliższych ;)

    Lady- bardzo Ci współczuje mam nadzieję że nie będziesz musiała leżeć do końca.

    Mały smoku czy Ty żyjesz ? Nic się nie odzywasz ostatnio ...

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
  • Aztoria Autorytet
    Postów: 372 435

    Wysłany: 26 września 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie znam, to moje pierwsze dziecko, ale chyba noworodek jeszcze ma problem z termoregulacja i potrzebuje ciepelka. Ja kupię te body pod pajace a wyjdzie w praktyce czy to jest ok czy za dużo ;)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    Synuś :)
    oar8yx8d9kb4k9pj.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 26 września 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    Szczęśliwa sto lat! i lajtowego porodu ;)
    noo i też życzę mniej buców w sklepach, nadal jestem w szoku co przeczytałam o.O

    Lady trzym się, będzie dobrze, Zuzia duża dziewczynka, da radę! jak mus to mus a może wejdziesz i wyjdziesz zaraz, nie stresuj się na zapas ;)

    madzia jak Nikoś w przedszkolu? wychorował się już?
    chyba wszędzie teraz epidemie, mój siostrzeniec też przedszkolak od września i też się rozłożył :/ dziś byłam na badaniach to pełno maluchów kaszlących, prawdę mówiąc chciałam stamtąd uciec, istny armagedon :P
    my się wzmacniamy póki co miodem, wit C i D, jeszcze sok z czarnego bzu chyba nam włączę do codziennych rytuałów

    aaa spać dziś nie mogłam, obudziłam się przed 3, do 4 walczyłam, poszłam na kompa, o 5 się położyłam ponownie, powierciłam się i w końcu zasnęłam na 2h... ciśnienie na badaniach 90/60 więc ratuję się kawką właśnie co by nie zjechać z sofy na podłogę ;)

    Amus poobserwuj albo napisz do gina swojego czy to możliwe, że po badaniu piątkowym? rozumiem, że nie stosujesz żadnej luteiny ani nic czym mogłabyś się podrażnić?



    aaaa dzięki Ci! właśnie sobie uświadomiłam fakt istnienia naszej solnej lampki, będzie jak znalazł ;)
    Nikos na razie w domku bo w weekend chce mu urodzinki robić noi nie chce żeby się rozchorowal szczególnie że po antybiotyku osłabiony :/

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 września 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o body z krótkim rekawkiem, to ja ma m po Zuzi kilka sztuk, ale raczej ich nie będę używać.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 września 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Hejka.
    My od dziś w szpitalu. Mam dostać dziś sterydy i jutro druga dawke. Szyjka od piątku zjechala z 2,36 do 1,8.
    I jest ten nieszczesny lejek ale jeszcze jeszcze trzyma.
    Czy to możliwe, ze mala od piątku urosla z 1365 do 1500 czy to zależy od pomiarów?

    Luna trzymaj się :) nie daj się kobieto :), będzie dobrze.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 26 września 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    no tak tylko dziecko w domu i tak jest w większości w jakims kocyku rożku czy innym otulaczu więc myślałam, że sam pajac jest ok. A miałam nadzieję, że ubranek mam już wystarczająco ;)
    Każdy ma inna szkołę :) ale ja nigdy nie zakładałam samego pajaca. Zawsze pod spod body z krótkim rękawem lub bez rękawów i to był jeden zestaw a drugi body z długim rękawem i pół śpiochy ale wolałam ten pierwszy zestaw :)

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 września 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Ja chyba też dokupie body na krótki bo mam chyba ze 3 szt. Myślałam, że pod pajac się nic nie ubiera.. muszę się jeszcze dużo nauczyć
    to zależy jaki pajac, jak masz pajacyka bawełnianego cienkiego, to nie, a jak jakiś grubszy z tych takich wizytowych, wyjściowych to tak.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 września 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aztoria wrote:
    Ja się nie znam, to moje pierwsze dziecko, ale chyba noworodek jeszcze ma problem z termoregulacja i potrzebuje ciepelka. Ja kupię te body pod pajace a wyjdzie w praktyce czy to jest ok czy za dużo ;)
    prawda, ale w drugą stronę nie wariujmy też bo dziecku będzie za gorąco, dostanie potówek, problemów ze skórą, wszystko na zdrowy rosądek.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 26 września 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Nikos na razie w domku bo w weekend chce mu urodzinki robić noi nie chce żeby się rozchorowal szczególnie że po antybiotyku osłabiony :/

    madzia to zdrówka, żeby na urodzinki był w formie mały solenizant :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my kupilismy tak lampeczke do kontaktu kwiatuszek swiatelko bardzo przyjemne cala noc moze sie swiecic

  • Suzira Nowa
    Postów: 4 16

    Wysłany: 26 września 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, długo mnie tu nie było u Was. Staram sie czytac co jakiś czas co piszecie. Mam pytanie do Was odnosnie przeziebienia w ciazy i jak dajecie sobie rade z kaszlem i katarem. Nie dosc ze mam angine i biore antybiotyk to w dodatku smarki i kaszel dopowadza mnie do załamania. Niby na katar mam krople , ale to daje tyle co nic. Czy moze ktoras z was uzywa inhalatora? jesli tak, jakie srodki do inhalacji uzywacie...?

    Nigdy, nie mów nigdy...

    0d1yhqvkax0dg9k0.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 września 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzira wrote:
    O rany, długo mnie tu nie było u Was. Staram sie czytac co jakiś czas co piszecie. Mam pytanie do Was odnosnie przeziebienia w ciazy i jak dajecie sobie rade z kaszlem i katarem. Nie dosc ze mam angine i biore antybiotyk to w dodatku smarki i kaszel dopowadza mnie do załamania. Niby na katar mam krople , ale to daje tyle co nic. Czy moze ktoras z was uzywa inhalatora? jesli tak, jakie srodki do inhalacji uzywacie...?

    tylko sol fizjologiczna wchodzi w grę w ciąży

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 26 września 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura, trzymaj się, będzie dobrze! trzymam kciuki, ważne, że masz sytuację pod kontrolą

    co do pomiarów to internet mówi, że teraz dziecko przybiera ok. 200 g na tydzień; a błąd pomiaru jasne, że mógł być;

    a co do ubierania, to się zobaczy, Mala, przecież będziesz je dotykać co te parę godzin przy karmieniu, to jak stwierdzisz, że za zimne, to ubierzesz cieplej!

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
‹‹ 1234 1235 1236 1237 1238 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ