X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 26 września 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej, z października już 7 dziewczyn rozpakowanych, w tym 2 ciąże mnogie;
    po raz pierwszy tak do nich zajrzałam, chyba muszę się zacząć psychicznie przygotowywać...

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natchniona waszymi zdjęciami ciuszków, postanowiłam zrobić trochę z nimi porządku. Ogarnęłam 2kartony, a jutro zrobię resztę. Jest tego taka masa,ze stwierdziłam,ze najpierw popiore 56-62, a resztę będę prac w styczniu. Bo na szambo nie zarobię, No i bez sensu,zeby tyle czasu leżały w szafce. Będę czekać na spokojnie w kartonie. A na poważnie rozważam propozycje mamy, która powiedziała mi,zebym do niej przywiozla te rzeczy, ona wypierze mi i poprasuje

  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 26 września 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła mi położna bez zapowiedzi!!!!! A mój dom wygląda jak po wybuchu bomby. W kuchni mam rozwalony karton z rzeczami, które przyszły z Polski. W salonie mam sofe w kawałkach bo właśnie przywieźli. A w sypialni pierdolnik. Rzeczy które wypakowałam z kartonu porzucone na lozko. Wczoraj mąż sobie żartował że jakby teraz przyszła to zabrali by nam dziecko! Jak mu wysłali sms że prZyszła to mi tylko odpisal "o k**** dobrze że złożyłem wczoraj krzesła i stół to ma gdZie usiąść". Pokazalabym wam zdjęcia mojego mieszkania ale aż wstydu. Że musiała prZyjść dzisiaj :/

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emikey a po co byla u ciebie polozna ? ja pierwsze slysze zeby polozna chodzila po domach bez zapowiedzin i jeszcze ze jestes w ok 28 tc ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 14:21

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 września 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Położna z PL? Bo jeśli tak to nie może tak zrobić.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Położna z PL? Bo jeśli tak to nie może tak zrobić.
    nie Emikey w uk mieszka

  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 26 września 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga1402 wrote:
    Emikey a po co byla u ciebie polozna ? ja pierwsze slysze zeby polozna chodzila po domach bez zapowiedzin i jeszcze ze jestes w ok 28 tc ?
    A czy ja wiem. Wczoraj byłam w klinice na wizycie u swojej położonej a dziś przyszła inna położna. Przyniosła ulotki. I ustaliła że mną charmonogram usg i wizyt z konsultantani. Zapisała mnie do sZkoły rodzenia. Przyniosla też listę wyprawkowa do szpitala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 14:38

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 26 września 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Położna z PL? Bo jeśli tak to nie może tak zrobić.
    Obecnie jestem w UK. W Polsce nie mam położonej.

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przegrzewanie maluszka kiepska sprawa ale do wzystkiego trzeba dojsc po czasie :) kuba z pazdziernika a tam gdzie spal tenp zawsze max 16/17 st nigdy wiecej:) wolalam ubrac a w pokoju chlodno :) nigdy potowek nie mial zimnych raczek nozek tez nie :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 14:29

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 26 września 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82
    Długość szyjki zależy od mierzacego i od nacisku głowicy. Ważne żeby zawsze mierzyla ta sama osoba.
    Jeśli chodzi o lejek czyli rozwarcie pewnie jest niewielkie i nie martw się na zapas.
    Ile cZasu planują Cię trzymać?
    Mnie też czeka taki pobyt w szpitalu.
    Planują założyć Ci pessar czy to już bez sensu na tym etapie ciąży ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 14:30

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 26 września 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Hejka.
    My od dziś w szpitalu. Mam dostać dziś sterydy i jutro druga dawke. Szyjka od piątku zjechala z 2,36 do 1,8.
    I jest ten nieszczesny lejek ale jeszcze jeszcze trzyma.
    Czy to możliwe, ze mala od piątku urosla z 1365 do 1500 czy to zależy od pomiarów?
    Możliwe żeby urosła. Możliwe tez ze inny lekarz inne usg. Wystarczy 2mm różnicy a waga wyliczana z automatu różni się o 200g

    iv09i09katk65tr1.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 26 września 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dobrych wieści będę mieć jeszcze tu dwa skany :) sZkole Rodzenia za darmo i zajęcia zumby dla bruchatych lol

    Aztoria lubi tę wiadomość

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emikey wrote:
    Przyszła mi położna bez zapowiedzi!!!!! A mój dom wygląda jak po wybuchu bomby. W kuchni mam rozwalony karton z rzeczami, które przyszły z Polski. W salonie mam sofe w kawałkach bo właśnie przywieźli. A w sypialni pierdolnik. Rzeczy które wypakowałam z kartonu porzucone na lozko. Wczoraj mąż sobie żartował że jakby teraz przyszła to zabrali by nam dziecko! Jak mu wysłali sms że prZyszła to mi tylko odpisal "o k**** dobrze że złożyłem wczoraj krzesła i stół to ma gdZie usiąść". Pokazalabym wam zdjęcia mojego mieszkania ale aż wstydu. Że musiała prZyjść dzisiaj :/
    Masz prawo do tego,żeby Twoj dom wyglądał jak przejsciu huraganu,w końcu jesteś w ciązy i zaczynasz to ogarniać. Śmieci i karaluchy Ci się nie walają. A,że bez zapowiedzi, to już jej problem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj synus dzisiaj urzadza sobie imprezke tak mi brzuszek faluje hihi moje kochanie

  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 26 września 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Masz prawo do tego,żeby Twoj dom wyglądał jak przejsciu huraganu,w końcu jesteś w ciązy i zaczynasz to ogarniać. Śmieci i karaluchy Ci się nie walają. A,że bez zapowiedzi, to już jej problem ;)
    Zazwyczaj mam porządek ale wczoraj przywieźli meble z ikea, dziś sofę i zestaw pościeli (bo teście prZyjeżdżają), do tego dpd prZyniosło mój karton z rZeczami dla Gabiego. Wszystko lezy na ziemi i łóżku :/ do tego kartony po złożonych meblach bo mąż nie wyrzucił rano. Ech.....

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tym bardziej się nie przejmuj, w końcu urządzacie dom dla Gabiego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 14:45

    emikey lubi tę wiadomość

  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 26 września 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    Lura82
    Długość szyjki zależy od mierzacego i od nacisku głowicy. Ważne żeby zawsze mierzyla ta sama osoba.
    Jeśli chodzi o lejek czyli rozwarcie pewnie jest niewielkie i nie martw się na zapas.
    Ile cZasu planują Cię trzymać?
    Mnie też czeka taki pobyt w szpitalu.
    Planują założyć Ci pessar czy to już bez sensu na tym etapie ciąży ?

    Wstępnie do piątku mam być w szpitalu.
    O pessarze itp nie bylo mowy. Ja sie o to nie zapytalam. Wydaje mi sie ze juz za późno jest. Tylko leżenie, luteina, magnez, no i sterydy

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 26 września 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    ojej, z października już 7 dziewczyn rozpakowanych, w tym 2 ciąże mnogie;
    po raz pierwszy tak do nich zajrzałam, chyba muszę się zacząć psychicznie przygotowywać...
    Powoli i u nas takie sytuacje będą miały miejsce

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 26 września 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    To tym bardziej się nie przejmuj, w końcu urządzacie dom dla Gabiego :)
    No pokaZałam jej łóżeczko i karton w kuchni z rzeczami dla małego. PowiedZiałam, że wysłałam paczek z Polski z pościelą, kocykamiw, ubraniami i zabawkami. Ale i tak całą wizytę byłam mokra i czerwoną ze wstydu :/

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 26 września 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tutaj brytyjska lista "do szpitala", może komuś coś wpadnie w oko o czym nie pomyślał jeszcze.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/48b1f9524a46.jpg

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
‹‹ 1235 1236 1237 1238 1239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ