X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • businesscare Ekspertka
    Postów: 225 397

    Wysłany: 28 maja, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambrozjaa i MummyYummy gratulacje i świetnie, że wszystko w porządku❤️❤️❤️❤️

    aambrozjaa93, MummyYummy lubią tę wiadomość

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    28.03.2024 ⏸️❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
    22.05.2024 NIFTY
    28.05.2024 prenatalne 🥼 zdrowy chłopak, ryzyka niskie🩵
    Termin 09.12.2024
  • Wanda_89 Przyjaciółka
    Postów: 87 128

    Wysłany: 28 maja, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Hej!

    Jestem po prenatalnych, wszystko w porządku ♥️♥️♥️

    Oficjalnie poszerzamy grono chłopców 💙💙💙 Jestem mega szczęśliwa 🥰

    Gratuluję💙

    Kam.ila, MummyYummy lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1415 1736

    Wysłany: 28 maja, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry <3
    Dziewczyny cieszę się że dobre wieści dzisiaj nam przekazałyście :* póki co przewaga chlopcow, nieźle 😀
    Ostatnio tak mnie głowa boli, Was też? Pogoda jest super, słoneczna ale dla mnie za ciepło :) dziewczyny w którym tyg robicie/ robiłyście badania prenatalne? Dzwoniłam aby się umówić i usłyszałam że umawiają dopiero po skończonym 13 tyg.. to jeszcze mieszczę się w tym wyznaczonym czasie ? :) jak np pójdę 13 tydzień 1 dzień?
    Miłego dnia 🌸😊

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • meowne Autorytet
    Postów: 294 503

    Wysłany: 28 maja, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny udanych badań ☺️❣️

    Ja też wyjątkowo trudno w tym roku znoszę ciepło, a zawsze byłam raczej ostatnią, która narzekała. Ta podwyższona temperatura ciała robi swoje 🙈

    aambrozjaa93 lubi tę wiadomość

    24.03.2024 - II kreski ✨❤️
    25.03 beta-hcg: 203
    27.03 beta-hcg: 464
    2.04 beta-hcg: 4795
    09.04 🩺 (6+1) ❤️
    24.04 CRL: 1,70 cm
    20.05 NIFTY
    22.05 usg prenatalne crl: 6cm ☺️
    25.05 niskie ryzyka u dziewczynki 💗

    preg.png
  • Wanda_89 Przyjaciółka
    Postów: 87 128

    Wysłany: 28 maja, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Dzień dobry <3
    Dziewczyny cieszę się że dobre wieści dzisiaj nam przekazałyście :* póki co przewaga chlopcow, nieźle 😀
    Ostatnio tak mnie głowa boli, Was też? Pogoda jest super, słoneczna ale dla mnie za ciepło :) dziewczyny w którym tyg robicie/ robiłyście badania prenatalne? Dzwoniłam aby się umówić i usłyszałam że umawiają dopiero po skończonym 13 tyg.. to jeszcze mieszczę się w tym wyznaczonym czasie ? :) jak np pójdę 13 tydzień 1 dzień?
    Miłego dnia 🌸😊

    W placówce, w której ja robie badania, udzielili mi informacji że badanie można wykonać od 11 do 13tygodnia ale powiedzieli ze do końca 13 tygodnia czyli do 13+6.

    Sama będę robić w 13+5.

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1415 1736

    Wysłany: 28 maja, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wanda_89 wrote:
    W placówce, w której ja robie badania, udzielili mi informacji że badanie można wykonać od 11 do 13tygodnia ale powiedzieli ze do końca 13 tygodnia czyli do 13+6.

    Sama będę robić w 13+5.

    Aha :) a ten 13+5 u Ciebie to wg USG tak? Ok to trochę mnie uspokoiłas :* :)

    Wanda - a jak mam brać jakąś witaminę np do 14 tygodnia to 14+7 ? Tak to się liczy ? 😀

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 236 297

    Wysłany: 28 maja, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Dzień dobry <3
    Dziewczyny cieszę się że dobre wieści dzisiaj nam przekazałyście :* póki co przewaga chlopcow, nieźle 😀
    Ostatnio tak mnie głowa boli, Was też? Pogoda jest super, słoneczna ale dla mnie za ciepło :) dziewczyny w którym tyg robicie/ robiłyście badania prenatalne? Dzwoniłam aby się umówić i usłyszałam że umawiają dopiero po skończonym 13 tyg.. to jeszcze mieszczę się w tym wyznaczonym czasie ? :) jak np pójdę 13 tydzień 1 dzień?
    Miłego dnia 🌸😊

    Ja idę dziś w 11+4. Mam nadzieję, że nagle nie okaże się, że jest zbyt wcześnie.
    Prenatalne można wykonać między 11 a 13+6 tak mi powiedziała pani w Boramed.

    Dziewczyny zamówiłam sobie spodnie ciążowe na vinted z h&m mama. Odstają mi z tyłu w pasie, ale to był u mnie zawsze standard przy spodniach. Powiedzcie pls czy wszystkie spodnie ciążowe mają aż tak wysoki pas ciążowy pod sam biust?
    Wiem, że byłoby mi w nich wygodnie, bo nic nie ciśnie, ale przeraża mnie wysokość tego pasa zwłaszcza w upały

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • Wikta06 Znajoma
    Postów: 29 65

    Wysłany: 28 maja, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam prenatalne za tydzień w środę i to będzie 11+6
    myślicie, że poznam płeć? czy bedzie za wcześnie?
    Wy w którym tyg poznałyście?

  • Skryta19 Ekspertka
    Postów: 173 356

    Wysłany: 28 maja, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po wizycie, wszystko w porządku, dzidziuś ma już 4,69 cm i bije mu serduszko 162 ❤️
    Co do tego plamienia to ginekolog po sprawdzeniu śluzu z szyjki macicy stwierdziła, że to nie jest plamienie a „wydzielina kawa z mlekiem”, że nie widzi żadnego krwiaka ani czegoś niepokojącego, z kosmówką też jest wszystko ok.
    Przepisała mi luteinę, w razie jakby się pojawiła „brunatna wydzielina”.
    Może za bardzo panikuję, ale wolałam się upewnić, że wszystko ok 😳
    Dzięki za słowa wsparcia, dobrze Was mieć ❤️

    Aune, Kam.ila, Merida Waleczna, Nina_02, meowne, Rudylisek, mar.1, Megipta, Fania017, Elewina, Wanda_89, Paula9463, aambrozjaa93, MummyYummy, Rita 💋, Dariaa29, Likela lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Skryta19 Ekspertka
    Postów: 173 356

    Wysłany: 28 maja, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina_02 wrote:
    Nie stresuj się, takie plamienia się zdarzają, oczywiście wizyta to dobry pomysł, uspokoi Cię 😊 trzymam kciuki ✊️😘


    Do mnie wróciła infekcja, dostałam jakiś lek, ale sam lekarz powiedział że to taki do zaleczenia, bo w ciąży tylko takie można brać.. nigdy nie miałam probelmu z infekcjami, czuję że w tej ciąży to będzie norma 😭

    Dzięki za wsparcie ❤️

    Współczuję tej infekcji :( jest mocno dokuczliwa? Czy do przeżycia?

    preg.png
  • Skryta19 Ekspertka
    Postów: 173 356

    Wysłany: 28 maja, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma przypadek, że wiek ciąży na usg jest o tydzień „do przodu” w porównaniu do terminu ostatniej miesiączki?
    Wg kalendarza dzisiaj mam 10+4, wg usg wyszło 11+3 i się trochę zdziwiłam 🤔

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 346 487

    Wysłany: 28 maja, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa _Mamba wrote:
    Ja idę dziś w 11+4. Mam nadzieję, że nagle nie okaże się, że jest zbyt wcześnie.
    Prenatalne można wykonać między 11 a 13+6 tak mi powiedziała pani w Boramed.

    Dziewczyny zamówiłam sobie spodnie ciążowe na vinted z h&m mama. Odstają mi z tyłu w pasie, ale to był u mnie zawsze standard przy spodniach. Powiedzcie pls czy wszystkie spodnie ciążowe mają aż tak wysoki pas ciążowy pod sam biust?
    Wiem, że byłoby mi w nich wygodnie, bo nic nie ciśnie, ale przeraża mnie wysokość tego pasa zwłaszcza w upały

    Ja wczoraj byłam w 11+5 także spoko 😁✊

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 346 487

    Wysłany: 28 maja, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikta06 wrote:
    Mam prenatalne za tydzień w środę i to będzie 11+6
    myślicie, że poznam płeć? czy bedzie za wcześnie?
    Wy w którym tyg poznałyście?
    U mnie wczoraj nie było widać na tym etapie. 🙂

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1136 868

    Wysłany: 28 maja, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skryta19 wrote:
    Jeszcze mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma przypadek, że wiek ciąży na usg jest o tydzień „do przodu” w porównaniu do terminu ostatniej miesiączki?
    Wg kalendarza dzisiaj mam 10+4, wg usg wyszło 11+3 i się trochę zdziwiłam 🤔
    Mi wczoraj na prenatalnych wyszło tak do przodu.miapam 12+5 a z USG wychodziło 13+1 CRL a obwód głowy np. na 13+5Ale lekarz mówił,żeby się nie przejmować. każdy maluch będzie teraz trochę inaczej rósł 🙂

    Skryta19, Paula9463 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1136 868

    Wysłany: 28 maja, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikta06 wrote:
    Mam prenatalne za tydzień w środę i to będzie 11+6
    myślicie, że poznam płeć? czy bedzie za wcześnie?
    Wy w którym tyg poznałyście?
    Mi wczoraj na prenatalnych nie powiedział.

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1136 868

    Wysłany: 28 maja, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Aha :) a ten 13+5 u Ciebie to wg USG tak? Ok to trochę mnie uspokoiłas :* :)

    Wanda - a jak mam brać jakąś witaminę np do 14 tygodnia to 14+7 ? Tak to się liczy ? 😀
    Co dk witamin to myślę,że nie ma takiej sztywnej reguły. Ja będę brała te z 1 trymestru do końca opakowania i potem zmienię.

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2897 4815

    Wysłany: 28 maja, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, ja po wizycie
    Młody ma 8.5cm

    Robił Mostek 🙈🙈

    Wszystko Oki 😊
    Edit wizytę mam 28.06 można wpisać:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 13:22

    rybka8, Nina_02, Smerfetkaa, meowne, Skryta19, Evelle28, businesscare, mar.1, Megipta, Fania017, Merida Waleczna, Elewina, Wanda_89, Aune, Paula9463, aambrozjaa93, MummyYummy, Rita 💋, Dariaa29, Likela lubią tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    28.05-8.5cm Acrobaty🤸‍♂️
    25.06- 234g Szczęścia 💖
    23.07-500g Dinusia🦕
    28.08-1035g 🦁


    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1415 1736

    Wysłany: 28 maja, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Hejo, ja po wizycie
    Młody ma 8.5cm

    Robił Mostek 🙈🙈

    Wszystko Oki 😊


    Super wiadomość 🌸 Rosnie Ci akrobata 😻

    KarolinaAnastazja lubi tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1415 1736

    Wysłany: 28 maja, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len wrote:
    Co dk witamin to myślę,że nie ma takiej sztywnej reguły. Ja będę brała te z 1 trymestru do końca opakowania i potem zmienię.

    Ja właśnie mam w planach zamówić już Femibion 2 :)

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Nina_02 Autorytet
    Postów: 565 820

    Wysłany: 28 maja, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skryta19 wrote:
    Jeszcze mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma przypadek, że wiek ciąży na usg jest o tydzień „do przodu” w porównaniu do terminu ostatniej miesiączki?
    Wg kalendarza dzisiaj mam 10+4, wg usg wyszło 11+3 i się trochę zdziwiłam 🤔

    Ja tak mam, ciąża 7 dni starsza niż om 😊 to by się w miarę u mnie zgadzało bo miałam iui w 10dc 😁
    Skryta19 wrote:
    Dzięki za wsparcie ❤️

    Współczuję tej infekcji :( jest mocno dokuczliwa? Czy do przeżycia?

    W ogóle jej nie czuję, nie mam żadnych objawów. Na początku ciąży lekarka mi powiedziała, a teraz cytologia nie wyszła 😅

    Skryta19 lubi tę wiadomość

    👩33l ❤️🧑34l
    Starania od 2020
    03.2024 3️⃣ iui 🙏
    26.03.2024 ⏸️
    27.03.2024 beta 62 😍
    25.05.2024 nifty- niskie ryzyka 💙

    Czekamy na Ciebie Synku 🥰

    preg.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ