Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 941 1382

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pulsik wrote:
    Melduje się z wtorekowej wizyty!
    Bobo ma 14 cm I 131 g i jest 🩷
    W dobrej kolejce stałam 🥰
    Również prosimy o wpis na 1 stronie z terminem 15.12.24 🥰

    Jeszcze raz Ci gratuluję, że jest tak jak sobie wymarzyłaś🩷

    Kam.ila, Pulsik, Atika lubią tę wiadomość

    Henio🩵 4065g i 57cm💙

    age.png

    Staś🩵 3980g i 58cm💙

    age.png
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny dobrych wiadomości i dziewczynek, cudownie się to czyta 🥰 tyle się 🩷 ostatnio posypało, że mam nadzieję, że 16.07 my zasilimy z bąblem 💙 team 😅

    Aune, Pulsik, Amra, aambrozjaa93 lubią tę wiadomość

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10075 12421

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poki co więcej chłopców niz dziewczynek, dobrze liczę? 😊

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wieści z wizyt 🥰

    @Villmo, ja także nie doradzę, jako test NIPT wybrać, sama rozważałam Nifty Pro, ale ostatecznie się nie zdecydowałam.

    villemo_gbm lubi tę wiadomość

  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 941 1382

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Poki co więcej chłopców niz dziewczynek, dobrze liczę? 😊

    Prawda😊

    Henio🩵 4065g i 57cm💙

    age.png

    Staś🩵 3980g i 58cm💙

    age.png
  • Silenka Autorytet
    Postów: 881 1134

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po odstawieniu xonvea parę dni może być ciężkich, ale jak się przetrwa to mija. Ja już zaraz 2 tydz bez tego o wszystkie nudności przeszly 🥰🥰🥰🥰

    Wanda_89, Księgowa, Kam.ila, nick nieaktualny, Paula9463 lubią tę wiadomość

    age.png
  • TęczowaJa Autorytet
    Postów: 269 761

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silenka wrote:
    Dziewczyny po odstawieniu xonvea parę dni może być ciężkich, ale jak się przetrwa to mija. Ja już zaraz 2 tydz bez tego o wszystkie nudności przeszly 🥰🥰🥰🥰
    Ale dziś to jest dramatycznie, wszystko co zjem ląduje w toalecie, jestem głodna, ale wszystko zaraz zwracam, nie dam rady tak kilka dni 🤢🤢🤢

    84'👩‍❤️‍💋‍👨 77' 🐶🐶+🐱🐱
    Starania od '20
    Teratozoospermia, oligospermia ciężka, morfologia 1%
    Kariotypy✅
    HSG✅
    TSH 0,99
    AMH 05.23 -1,83, 11.23-3,39
    I IVF 💉start X'23
    12 oocytów, IMSI
    3 zarodki: 5.1.2, 5.2.1, 3.3.3,

    1 transfer 8.11.23 - ET,
    5.1.2- 💔8 tydzień, 21.12.23👼♀️
    2 transfer 14.03.24 - FET,
    5.2.1, cykl natural
    9 dpt - 289,9
    11 dpt - 574,5
    13 dpt - 1453,0
    14 dpt - 2261,25
    20 dpt - 9760
    21 dpt - GS 1,16 cm
    27 dpt CRL 0,44 cm💞FHR(+)
    7+2 - CRL 0,94 cm-170
    8+4 - CRL 1,67cm-177
    10+2- CRL 3,46 cm
    11+6 - CRL 5,65 cm
    Nifty- ok 🩵
    17+3 200g 🍫🍫
    30.07 1 ruchy
    23+3 720g
    27+3 1400g
    30+2 1700g
    34+3 2830g
    36+3 3600g
    38+3 3900g
    ❄️ 3.3.3

    2.12.2024- Oliwier🩵

    "I już się spadać nie boję
    Chociaż może mnie znów zaboleć
    I wiem, że jestem bezpieczna
    Miękka, ciepła, lekka."
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 941 1382

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TęczowaJa wrote:
    Ale dziś to jest dramatycznie, wszystko co zjem ląduje w toalecie, jestem głodna, ale wszystko zaraz zwracam, nie dam rady tak kilka dni 🤢🤢🤢

    Nie ma co się męczyć i lepiej brać tabletki jak pomaga😊 Ja na razie też muszę chociaż jedną tabletkę brać, bo inaczej nie mogę funkcjonować.

    Kam.ila, TęczowaJa lubią tę wiadomość

    Henio🩵 4065g i 57cm💙

    age.png

    Staś🩵 3980g i 58cm💙

    age.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 523 803

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TęczowaJa wrote:
    Ale dziś to jest dramatycznie, wszystko co zjem ląduje w toalecie, jestem głodna, ale wszystko zaraz zwracam, nie dam rady tak kilka dni 🤢🤢🤢
    A odstawiłaś od razu czy stopniowo ? Ja radzę stopniowo z własnego doświadczenia.

    age.png
  • TęczowaJa Autorytet
    Postów: 269 761

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kam.ila wrote:
    A odstawiłaś od razu czy stopniowo ? Ja radzę stopniowo z własnego doświadczenia.
    Od końca maja brałam dwie tabletki a ostatni tydzień czyli teraz już tylko po jednej i nawet nienajgorzej się czułam, rozszerzałam dietę no i mój rekord 2,5 tygodnia bez 🤮 więc pomyślałam, że dobra spróbuję odstawiać ale jak widać to był błąd 🤦 nawet nie mogę teraz wziąć tabletki bo co chwilę 🤮 ale spróbuję przed spaniem może nie zwrócę.
    Ps. Gdzie ta magia 2 trymestru 😬

    84'👩‍❤️‍💋‍👨 77' 🐶🐶+🐱🐱
    Starania od '20
    Teratozoospermia, oligospermia ciężka, morfologia 1%
    Kariotypy✅
    HSG✅
    TSH 0,99
    AMH 05.23 -1,83, 11.23-3,39
    I IVF 💉start X'23
    12 oocytów, IMSI
    3 zarodki: 5.1.2, 5.2.1, 3.3.3,

    1 transfer 8.11.23 - ET,
    5.1.2- 💔8 tydzień, 21.12.23👼♀️
    2 transfer 14.03.24 - FET,
    5.2.1, cykl natural
    9 dpt - 289,9
    11 dpt - 574,5
    13 dpt - 1453,0
    14 dpt - 2261,25
    20 dpt - 9760
    21 dpt - GS 1,16 cm
    27 dpt CRL 0,44 cm💞FHR(+)
    7+2 - CRL 0,94 cm-170
    8+4 - CRL 1,67cm-177
    10+2- CRL 3,46 cm
    11+6 - CRL 5,65 cm
    Nifty- ok 🩵
    17+3 200g 🍫🍫
    30.07 1 ruchy
    23+3 720g
    27+3 1400g
    30+2 1700g
    34+3 2830g
    36+3 3600g
    38+3 3900g
    ❄️ 3.3.3

    2.12.2024- Oliwier🩵

    "I już się spadać nie boję
    Chociaż może mnie znów zaboleć
    I wiem, że jestem bezpieczna
    Miękka, ciepła, lekka."
  • Silenka Autorytet
    Postów: 881 1134

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TęczowaJa wrote:
    Ale dziś to jest dramatycznie, wszystko co zjem ląduje w toalecie, jestem głodna, ale wszystko zaraz zwracam, nie dam rady tak kilka dni 🤢🤢🤢
    Ja aż tak ostro nie miałam, tylko niedobrze mega mi było, ale ani razu nie wymiotowałam 🤷‍♀️
    Biedna

    age.png
  • Mandoriana Autorytet
    Postów: 408 502

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    villemo_gbm wrote:
    Witam się :)
    nie pisze prawie wcale ale podczytuję cały czas ale do sedna mam ukończone już 43 lata no i zaszłam w ciążę naturalnie, zrobiłam badania prenatalne i test PAPPA , wyszło mi ryzyko wyjściowe T21 1/43 a T21 1/856 , czy martwić się jak myślicie? Przezierność karkowa 1,9, kość nosowa widoczna.
    Z tego co mi wiadomo to są tylko statystyki a one się układają również pod względem wieku choć wiekiem bym się nie przejmowała w Holandii wiele kobiet się decyduje na późne macierzyństwo bo chcą najpierw robić karierę lub poprostu się wyszumiec.
    W Ameryce zaś często gęsto po 50 kobiety zachodzą i też mają zdrowe dzieci. Ja właśnie skończyłam 35 i planuje jeszcze dwójkę gdzie to ostatnie wypadnie jakoś zaraz po 40tce😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2024, 18:07

    villemo_gbm, Malinowa _Mamba lubią tę wiadomość

    age.png
  • Mandoriana Autorytet
    Postów: 408 502

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 14+1 i dziś oficjalnie czuje dość wyraźne ruchy maleństwa, strasznie się rozpycha. Dziś po pracy mnie lenistwo złapało bo źle spałam i się wyleguje to mogę się bardziej skupić na tych ruchach co za niesamowite uczucie!

    Mami_35, Aune, businesscare, Pulsik, Wikta06, Paula9463 lubią tę wiadomość

    age.png
  • meowne Autorytet
    Postów: 383 664

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TęczowaJa wrote:
    Od końca maja brałam dwie tabletki a ostatni tydzień czyli teraz już tylko po jednej i nawet nienajgorzej się czułam, rozszerzałam dietę no i mój rekord 2,5 tygodnia bez 🤮 więc pomyślałam, że dobra spróbuję odstawiać ale jak widać to był błąd 🤦 nawet nie mogę teraz wziąć tabletki bo co chwilę 🤮 ale spróbuję przed spaniem może nie zwrócę.
    Ps. Gdzie ta magia 2 trymestru 😬

    Ojej, bardzo mi przykro, że tak się męczysz :( Nawet sobie tego nie wyobrażam.. Trzymam mocno kciuki, żeby następne odstawienie było ostatnim :/

    24.03.2024 - II kreski ✨❤️
    25.03 beta-hcg: 203
    27.03 beta-hcg: 464
    2.04 beta-hcg: 4795
    09.04 🩺 (6+1) ❤️
    24.04 CRL: 1,70 cm
    20.05 NIFTY
    22.05 usg prenatalne crl: 6cm ☺️
    25.05 niskie ryzyka u dziewczynki 💗

    preg.png
  • Aniela855888 Przyjaciółka
    Postów: 107 226

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja obecnie 17 tydzień i też już mogę z cala przewinięcia powiedzieć, że czuję 😍 trzy dni temu poczułam raz pod ręką wypukłość, którą po chwili zniknęła, wczoraj już kilka razy a dziś szaleństwo 😍 nie są to kopniaki, tylko bardziej przesunięcia dziecka. Mało tego, gdy odpowiednio się ułoży jestem w stanie wyczuć ręką, w którym miejscu jest . Niesamowite uczucie 🥰

    Mami_35, Wanda_89, Mandoriana, aambrozjaa93, Aune, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 523 803

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TęczowaJa wrote:
    Od końca maja brałam dwie tabletki a ostatni tydzień czyli teraz już tylko po jednej i nawet nienajgorzej się czułam, rozszerzałam dietę no i mój rekord 2,5 tygodnia bez 🤮 więc pomyślałam, że dobra spróbuję odstawiać ale jak widać to był błąd 🤦 nawet nie mogę teraz wziąć tabletki bo co chwilę 🤮 ale spróbuję przed spaniem może nie zwrócę.
    Ps. Gdzie ta magia 2 trymestru 😬

    Ja też tak miałam... Weź przed samym spaniem jedną jak już będziesz zasypiać to nie zwrócisz a jutro będziesz się czuć jak młody Bóg 😁 potwierdzone info 🤣

    age.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heejka :)
    Ja wczoraj byłam u genetyka po wyniki z pappy - wszystko pięknie :)
    Przygotowujemy się do naszego Gender Reveal party i już nie mogę się doczekać aby poznać płeć maleństwa 🩵🩷
    Czuje się trochę lepiej , najgorsze są poranki bo jestem bardzo słaba i zmęczona. Sen to mój przyjaciel ostatnimi czasy 🙈🙈 czytam Was regularnie :)

    Życzę spokojniej nocki 🫶

    aambrozjaa93, Wanda_89, nick nieaktualny, Dariaa29, Amra, Aune, Mami_35, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • Tatka Przyjaciółka
    Postów: 94 55

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jutro wizytę, proszę o trzymanie kciuków po raz pierwszy się martwię przed nią, nie stresowałam nawet przed wizytą w 12 tygodniu.. obawiam się że znów wyjdą bakterie w moczu, a jestem już po trzech antybiotykach, i generalnie martwię się o maleństwo, bo mam ostatnie tygodnie dość stresowe i intensywne w pracy. No i ciekawi mnie jak tam placenta, czy podnosi się czy zostaję w miejscu..

    W zeszły weekend mieliśmy gender reweal fotosesje i już wiemy że czekamy na syna, więc u mnie dużo przesądów się sprawdziło, bo nie miałam porannych mdłości i wymiotów, za wyjątkiem paru dni kiedy miałam migrenę, cera w pierwszym trymestrze poprostu się świeciła i j wyglądałam jak po wakacjach, a i bardzo ciągnęło mnie na słone, na myśl o słodkim robiło się słabo. Więc coś w tym jest))

    Amra, Mandoriana, aambrozjaa93, Aune, nick nieaktualny, Paula9463, Atika lubią tę wiadomość

    starania o pierwszego maluszka od 01/ 2023

    👩🏻 32
    AMH 2,53 ng/ml
    FSH 5,9
    Prolactin 10,4
    TSH 3,62
    ESTRADIOL 36
    10/2023 sonohysterogram wyniki ok

    👨🏻33
    Volume 3 ml
    Concentration 13 mln
    Motility 53%
    Progressive motility score 3
    Motile sperm total count 20,67
    Morphology 2% - Subfertile
    oligoteratoospermia

    NIPT - low risks 🫶🏻
  • Wanda_89 Przyjaciółka
    Postów: 99 141

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tatka wrote:
    Mam jutro wizytę, proszę o trzymanie kciuków po raz pierwszy się martwię przed nią, nie stresowałam nawet przed wizytą w 12 tygodniu.. obawiam się że znów wyjdą bakterie w moczu, a jestem już po trzech antybiotykach, i generalnie martwię się o maleństwo, bo mam ostatnie tygodnie dość stresowe i intensywne w pracy. No i ciekawi mnie jak tam placenta, czy podnosi się czy zostaję w miejscu..

    W zeszły weekend mieliśmy gender reweal fotosesje i już wiemy że czekamy na syna, więc u mnie dużo przesądów się sprawdziło, bo nie miałam porannych mdłości i wymiotów, za wyjątkiem paru dni kiedy miałam migrenę, cera w pierwszym trymestrze poprostu się świeciła i j wyglądałam jak po wakacjach, a i bardzo ciągnęło mnie na słone, na myśl o słodkim robiło się słabo. Więc coś w tym jest))


    Trzymam kciuki za wizyte inwyniki!
    Gratuluje synka ! 💙

    Poz porannymi mdlosciami reszta objawów u mnie sie zgadza i czekamy na córeczkę ;) nie do końca wierze w te „przesądy'' ;)

    Tatka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • businesscare Autorytet
    Postów: 360 676

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko było na córcię a tu syn 😀😀 mdłości, cera okropna jak nigdy (całe poliki w trądziku), plecy w trądziku, włosy tłuste, okropna płaczliwość, czekolada na kilogramy, jedynie przeczucie miałam na syna!

    Tatka lubi tę wiadomość

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    28.03.2024 ⏸️❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
    22.05.2024 NIFTY
    28.05.2024 prenatalne 🥼 zdrowy chłopak, ryzyka niskie🩵
    Termin 09.12.2024
‹‹ 215 216 217 218 219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ