X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • Aune Ekspertka
    Postów: 186 387

    Wysłany: 15 lipca, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Heej dodaje Wam kilka zdjęć :)
    https://zapodaj.net/plik-25AjczhOJi chwile przed przebiciem balona :)

    Dekoracje sali
    https://zapodaj.net/plik-6riG4MgBTd

    Piękne zdjęcia, sala cudnie udekorowana..a przed przebiciem balona musiało być dużo emocji, po przebiciu to już w ogóle! 😄🩵

    @Sandrix współczuję, mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta coś pomoże, trzymaj się!

    Współczuję też słabych doświadczeń z fizjo...ważne żeby znaleźć dobrego specjalistę, po kursach itd. Ogólnie z fizjo jest tak, że kiedyś wystarczyło zrobić technika i można było pracować, kilka lat temu uregulowano wszystko ustawą o zawodzie fizjoterapeuty - teraz zawód można zdobyć tylko kończąc 5-letnie studia, każdy fizjo musi być zarejestrowany w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów żeby mieć prawo wykonywania zawodu, warto się też zorientować kto się specjalizuje w małych dzieciach i ma pokończone kursy np. z metod Bobath, Vojty.
    Samemu można też robić dziecku masaż Shantala, widziałam, że w moim województwie jeden szpital robi darmowy kurs dla mam i niemowląt z masażu Shantala, dla osób które rodziły w tym szpitalu, a dla rodzących w innym szpitalu jest chyba płatny-to akurat prosta metoda i dużo jest też filmików w internecie jak taki delikatny masaż robić :)

    Sandrix, Mag_len lubią tę wiadomość

    👩34+🧔40 +🐈‍⬛
    endometrioza (2015 laparoskopia - usunięcie torbieli i zrostów)
    antyk. hormonalna(evra) 2014-01.2024

    ⏸️31.03.2024
    04.04.2024 beta HCG 980

    🩺16.04.24 - crl 0.43 mm, jest serduszko
    🩺 7.05 crl 2.47
    🩺 27.05
    🏥 USG prenatalne 3.06
    crl 7.04 cm NT 1.9 mm/ Pappa ryzyka niskie ❤️
    🩺24.06 synek 💙 2.07 230g
    Połówkowe 30.07 i 12.08
    🩺 26.08 💙🐻 800 gram
    🩺 echo serca 16.09 - prawidłowe, 134/min, 1471 g
    🩺23.09

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 15 lipca, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisałam, z badań prenatalnych wynika, że wszystko jest ok 💙 Maluszek jest odwrócony tyłem do świata i buzię ma wciśniętą prawie w moje nerki, więc kręgosłup był widoczny pięknie, za to z pozostałymi narządami trzeba było się na gimnastykować 🤪

    Na szczęście udało się wszystko uwidocznić i potwierdzić prawidłową budowę. Najdłużej zeszło z sercem - tutaj musiałam zmieniać pozycję, a lekarz co chwilę głowicę, więc trwało to naprawdę sporo, ale mam pewność, że jest prawidłowej budowy, co jest dla
    mnie mega ważne, bo w mojej rodzinie wystąpiła wada serca.

    Odetchnęłam 🥰 Teraz tłumaczę sobie, że prenatalne w 30 tc to już formalność, ale wiadomo, jak jest 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca, 19:35

    Księgowa, Wanda_89, Sandrix, Skryta19, Dariaa29, mar.1, meowne, aambrozjaa93, Mag_len, Aune, Megipta, spineczka, Elewina, KarolinaAnastazja, Rita 💋 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 15 lipca, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tak się składa, że Mąż jest obecny na badaniach prenatalnych (zobaczymy, do z tymi ostatnimi), ale przy pierwszej córce nie było takiej możliwości, więc wiem, że trzeba to zaakceptować, ale może być też jakoś smutno. Na szczęście są zdjęcia i nagrania, więc tatuś też może pocieszyć oko 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca, 19:37

    meowne lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 15 lipca, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elewina wrote:
    Powiem Ci na pocieszenie,.że ja też na połówkowe idę sama, bo mój w pracy.

    Rozalia - nasza tak będzie miała na 2 imię przy chrzcie (taka niespodzianka dla mojej mamy, bo tak miała na imię moją babcia 💛

    Nasz synek też dostanie drugie imię po moim dziadku ♥️ Myślę, że to jest bardzo wzruszające 🥺

    Aune, Elewina lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Dariaa29 Ekspertka
    Postów: 215 427

    Wysłany: 15 lipca, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Heej dodaje Wam kilka zdjęć :)
    https://zapodaj.net/plik-25AjczhOJi chwile przed przebiciem balona :)

    Dekoracje sali
    https://zapodaj.net/plik-6riG4MgBTd
    Piękne zdjęcia, dekoracje, a przede wszystkim Ty pięknie wyglądałaś! 😊

    Aune, Evelle28 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1134 863

    Wysłany: 15 lipca, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrix wrote:
    Właśnie tego się boję 😭 no ale może to nacięcie jeszcze jakoś pomoże. U Ciebie też ósemka?
    Szóstka. Musiałam ją usunąć bo była już kilka razy leczona,w tym kanalowo,zrobił.sie jakiś okropny stan zapalny,w lutym miałam antybiotyk ale niestety wszystko.nawracalo i nie dali się już go uratować.

    preg.png
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 664 863

    Wysłany: 15 lipca, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    🌷aambrozjaa93 myślę, że będziesz zadowolona, na zywo super się prezentuje 😊

    🌷dziewczyny mogłam przegapić ale "wywołam" trochę do tablicy - czy Wy już znacie płeć bo nie mam zaznaczone i nie wiem czy to moje gapiostwo jak byłam nieobecna i ze slabym zasięgiem 🤪 Z drugiej strony chyba kilka dziewczyn tylko się wpisała ale nie udziela/zniknęła więc chyba zrobię porządki na pierwszej stronie 🤔

    🌷 @Naciaa956 ?
    🌷 @nefaste ?
    🌷 @Mons_S ?
    🌷 @Likela ?
    🌷 @Noheart93 ?
    🌷 @Dziuba1339 ?
    🌷 @Mola12 ?
    🌷 @mar.1 ?
    🌷 @Mami_35 ?

    Dajcie proszę znać na czym stanęło 🦋

    Wydaje mi się, że @Naciaa956 i @nefaste się już bardzo dawno nie odzywały. U @Mola12 pamiętam, że bliźniaki, ale nie podawała jeszcze jaka płeć. I reszta dziewczyn też chyba jeszcze nie ma określonej z tego co kojarzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września, 15:28

    30.03.24 ⏸️ 5cs
    02.04💉beta 261🥳/04.04💉beta 539💪🏻
    18.04🩺 2,8mm🥰
    29.04🩺 jest ❤️
    13.05🩺 3,22cm😍
    28.05🩺 1.prenatalne - pomiary prawidłowe🥹 termin porodu z OM-10.12/z badania 13.12.😊
    06.06💉wynik testu podwójnego PAPP-A i czynnika PLGF - niskie ryzyka🎉
    24.06🩺chłopczyk(70%)🩵
    22.07🩺 jednak dziewczynka🩷
    05.08🩺 2.prenatalne-pomiary prawidłowe, na 100% chłopczyk🩵
    26.08🩺 już ponad 800g Henia😃
    23.09🩺
    30.09🩺 3.prenatalne

    preg.png
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 664 863

    Wysłany: 15 lipca, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Heej dodaje Wam kilka zdjęć :)
    https://zapodaj.net/plik-25AjczhOJi chwile przed przebiciem balona :)

    Dekoracje sali
    https://zapodaj.net/plik-6riG4MgBTd

    Przepięknie😍😍😍

    Evelle28 lubi tę wiadomość

    30.03.24 ⏸️ 5cs
    02.04💉beta 261🥳/04.04💉beta 539💪🏻
    18.04🩺 2,8mm🥰
    29.04🩺 jest ❤️
    13.05🩺 3,22cm😍
    28.05🩺 1.prenatalne - pomiary prawidłowe🥹 termin porodu z OM-10.12/z badania 13.12.😊
    06.06💉wynik testu podwójnego PAPP-A i czynnika PLGF - niskie ryzyka🎉
    24.06🩺chłopczyk(70%)🩵
    22.07🩺 jednak dziewczynka🩷
    05.08🩺 2.prenatalne-pomiary prawidłowe, na 100% chłopczyk🩵
    26.08🩺 już ponad 800g Henia😃
    23.09🩺
    30.09🩺 3.prenatalne

    preg.png
  • Mami_35 Przyjaciółka
    Postów: 71 86

    Wysłany: 15 lipca, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    🌷aambrozjaa93 myślę, że będziesz zadowolona, na zywo super się prezentuje 😊

    🌷dziewczyny mogłam przegapić ale "wywołam" trochę do tablicy - czy Wy już znacie płeć bo nie mam zaznaczone i nie wiem czy to moje gapiostwo jak byłam nieobecna i ze slabym zasięgiem 🤪 Z drugiej strony chyba kilka dziewczyn tylko się wpisała ale nie udziela/zniknęła więc chyba zrobię porządki na pierwszej stronie 🤔

    🌷 @Naciaa956 ?
    🌷 @nefaste ?
    🌷 @Mons_S ?
    🌷 @Likela ?
    🌷 @Noheart93 ?
    🌷 @Dziuba1339 ?
    🌷 @Mola12 ?
    🌷 @mar.1 ?
    🌷 @Mami_35 ?

    Dajcie proszę znać na czym stanęło 🦋


    Megi, ja jeszcze nie wiem na 100%, następna wizyta to połówkowe 13.08, mam nadzieję że się wszystko wyklaruje:-)

    Megipta lubi tę wiadomość

    💗
  • Mami_35 Przyjaciółka
    Postów: 71 86

    Wysłany: 15 lipca, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do fizjo, to jeśli uda się jakimś cudem dostać na nfz, to tam nie ma mowy o naciąganiu na kolejne wizyty;-) ja chodziłam z córką na Karową i tam bardzo spoko opieka.

    Też pytałam fizjo o leżaczek, to generalnie jeśli dziecko nie jest w nim za długo, to jest ok. Tylko że mu kupiliśmy dopięto na 5 miesiąc korygowany. W każdym razie jak potrzeba coś zrobić w kuchni czy na szybko sprzątnąć to jest bardzo duże udogodnienie. Miałam tylko zwracać uwage czy nie przechyla się na żadna stronę, bo ja nie miałam leżaczka rozkładanego na płasko, tylko to lionelo.

    No i przydało się przy rozszerzeniu diety, bo mała jeszcze nie siedziała.

    Jedyne co fizjo kategorycznie zabroniła to chodzik (teściowa chciala mi wcisnąć) I takie huśtawki wiszące , gdzie dziecko może się odbijać stopkami do góry i do dołu.

    Także jeśli dziecko nie ma asymetrii ani innych problemów, to ja jestem za tym żeby korzystać z udogodnień.

    aambrozjaa93, Megipta, Aune lubią tę wiadomość

    💗
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 16 lipca, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Heej dodaje Wam kilka zdjęć :)
    https://zapodaj.net/plik-25AjczhOJi chwile przed przebiciem balona :)

    Dekoracje sali
    https://zapodaj.net/plik-6riG4MgBTd

    Super ! Dużo pracy włożyłaś w tą imprezę ! Świetnie wyglądało ! 👏👏👏

    Evelle28 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 16 lipca, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🥰

    My też mieliśmy wizytę fizjo w domu przy drugiej córce, bardzo polecam. Akurat mieliśmy kobietkę z polecenia - przyszła, oceniła, czy wszystko ok, pokazała, jak stymulować, sprawdziła, czy dobrze robimy masaż Shantala, poleciła pozycję na leniwca (to było 5 lat temu 🤭, także wtedy jeszcze nikt nie pokazywał jej u nas w szkole rodzenia) i tyle 😉

    Co ciekawe, mówi się, że dzieci po CC często mają problemy z napięciem. U nas Młodsza przyszła na świat przez cięcie, w dodatku w pewnym momencie łykałam spore dawki leków rozkurczowych i totalnie żadnych problemów. U Starszej lekkie napięcie i asymetria, ale szybko udało się wypracować, a urodzona SN. I oczywiście nie chodzi mi o to, żeby demonizować poród naturalny czy polecać cesarkę, tylko po prostu chyba za dużo straszy się nas, mamy, o rozwoju dziecka po CC. A na niektóre rzeczy nie mamy po prostu wpływu i nie możemy się z tego powodu biczować 🙂

    Aune, Rita 💋, Mami_35 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 282 353

    Wysłany: 16 lipca, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim! Pozdrowienia dla bobaskow. Ja wróciłam z wakacji i powoli kompletuje wyprawke- kupuje obsesyjnie ubranka na vinted 😅
    Jutro połówkowe.
    Czujecie już ruchy? Ja tak, ale rzadko w ciągu dnia, głównie jak leżę. Mąż nie poczuł. Jeszcze chyba za wcześnie.

    MummyYummy, Megipta, Aune, Rita 💋, Merida Waleczna lubią tę wiadomość

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Dariaa29 Ekspertka
    Postów: 215 427

    Wysłany: 16 lipca, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim! Pozdrowienia dla bobaskow. Ja wróciłam z wakacji i powoli kompletuje wyprawke- kupuje obsesyjnie ubranka na vinted 😅
    Jutro połówkowe.
    Czujecie już ruchy? Ja tak, ale rzadko w ciągu dnia, głównie jak leżę. Mąż nie poczuł. Jeszcze chyba za wcześnie.
    Ja też czuję ruchy głównie jak leżę, najczęściej rano po obudzeniu i wieczorem jak kładę się spać. Myśle, że jeszcze chwilkę musimy poczekać żeby były bardziej odczuwalne, ale przyznam, że codziennie na nie czekam 😀

    Aune, Atika, Rita 💋 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 664 863

    Wysłany: 16 lipca, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim! Pozdrowienia dla bobaskow. Ja wróciłam z wakacji i powoli kompletuje wyprawke- kupuje obsesyjnie ubranka na vinted 😅
    Jutro połówkowe.
    Czujecie już ruchy? Ja tak, ale rzadko w ciągu dnia, głównie jak leżę. Mąż nie poczuł. Jeszcze chyba za wcześnie.

    U nas już od około tygodnia coraz bardziej konkretne ruchy i raz udało się mężowi poczuć delikatny, ale ja czasem czuję już takie dość mocne. Wcześniej też głównie jak leżałam a teraz nawet jak siedzę w pracy już się zdarza🥹❤️

    Aune, Rita 💋, Mami_35 lubią tę wiadomość

    30.03.24 ⏸️ 5cs
    02.04💉beta 261🥳/04.04💉beta 539💪🏻
    18.04🩺 2,8mm🥰
    29.04🩺 jest ❤️
    13.05🩺 3,22cm😍
    28.05🩺 1.prenatalne - pomiary prawidłowe🥹 termin porodu z OM-10.12/z badania 13.12.😊
    06.06💉wynik testu podwójnego PAPP-A i czynnika PLGF - niskie ryzyka🎉
    24.06🩺chłopczyk(70%)🩵
    22.07🩺 jednak dziewczynka🩷
    05.08🩺 2.prenatalne-pomiary prawidłowe, na 100% chłopczyk🩵
    26.08🩺 już ponad 800g Henia😃
    23.09🩺
    30.09🩺 3.prenatalne

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1134 863

    Wysłany: 16 lipca, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim! Pozdrowienia dla bobaskow. Ja wróciłam z wakacji i powoli kompletuje wyprawke- kupuje obsesyjnie ubranka na vinted 😅
    Jutro połówkowe.
    Czujecie już ruchy? Ja tak, ale rzadko w ciągu dnia, głównie jak leżę. Mąż nie poczuł. Jeszcze chyba za wcześnie.
    Ja czuję już ruchy regularnie. I domownicy też poczuli. 😉Ale to moja czwarta ciąża i z każdą kolejną dużo szybciej.

    Aune, Rita 💋, Mami_35 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 230 286

    Wysłany: 16 lipca, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w niedzielę czuliśmy i to nawet sporo.
    Najbardziej czuję w pozycji półleżącej.
    Nasz Młody bardziej reaguje na tatę niż na mnie😅
    Ulokowany jest nisko. Raz miałam miałam taką jakby gulałka wystającą i mój P. położył w tym miejscu rękę i delikatnie pogłaskał i znikła 🥹🥹🥹

    Aune, Atika, Rita 💋, Mami_35 lubią tę wiadomość

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • businesscare Ekspertka
    Postów: 225 396

    Wysłany: 16 lipca, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też już jakoś 2 tydzień czuje młodego😍😍 wczoraj tak mocno było raz, że mówię jeju, on ma już tyle siły? Ale na rękę męża oczywiście zamarł w bezruchu🙈🙈🙈 mąż odpuścił, za 2 minutki zaś go poczułam😅😅😅

    Atika, Kam.ila, Mami_35 lubią tę wiadomość

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    28.03.2024 ⏸️❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
    22.05.2024 NIFTY
    28.05.2024 prenatalne 🥼 zdrowy chłopak, ryzyka niskie🩵
    Termin 09.12.2024
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 16 lipca, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim! Pozdrowienia dla bobaskow. Ja wróciłam z wakacji i powoli kompletuje wyprawke- kupuje obsesyjnie ubranka na vinted 😅
    Jutro połówkowe.
    Czujecie już ruchy? Ja tak, ale rzadko w ciągu dnia, głównie jak leżę. Mąż nie poczuł. Jeszcze chyba za wcześnie.

    Hej, mam nadzieję, że wypoczęłaś 🥰

    Ja czuję ruchy już od kilku tygodni i też najczęściej wtedy, jak się położę, ale mam pracę siedzącą i wtedy maluszek także się rozpycha 🤭 Mąż jeszcze nie czuje, tylko że mam łożysko na przedniej ścianie, więc raczej jeszcze chwila.

    Aune, Atika, Mami_35 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Atika Autorytet
    Postów: 1134 1200

    Wysłany: 16 lipca, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie 😁
    Ja niestety nic jeszcze nie czuję. Łożysko też na przedniej ścianie.

    Może z dwa razy poczułam rozpieranie jak siedziałam, tak jakby mówił " ej mamo, mama mało miejsca, połóż się". 🤪
    A poza tym nic, cisza....

    Za to ból głowy mnie rozwala. W nocy miałam kilkukrotne, wielkie spadki cukru, może dlatego.

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%
    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(
    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500
    XII starania naturalne
    X 23 histeroskopia - antybiotykoterapia
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
    Przerwa, w międzyczasie starania bez nadziei.

    preg.png
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ