X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • Mandoriana Ekspertka
    Postów: 158 142

    Wysłany: 5 września, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aambrozjaa93 wrote:
    Tak i właśnie też się dziwię, że kazała powtórzyć🤦🏼‍♀️ do tego za dwa tygodnie jak już będę zdrowa, czyli to już będzie 30tc🤷🏼‍♀️ a właśnie z testu z apteki wyszło mi, że mam covid😕
    Ja bym się tak nie przejmowała tym testem przecież o nich było głośno że są daremne i niewiarygodne..

    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2061 1633

    Wysłany: 5 września, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aambrozjaa93 wrote:
    Tak i właśnie też się dziwię, że kazała powtórzyć🤦🏼‍♀️ do tego za dwa tygodnie jak już będę zdrowa, czyli to już będzie 30tc🤷🏼‍♀️ a właśnie z testu z apteki wyszło mi, że mam covid😕
    Trzymaj się 🥺🥺 zrobisz jak czujesz. Ja bym odmówiła powtórki 🥺

    aambrozjaa93 lubi tę wiadomość

    🤰👱‍♂️🐕
    02.04.2024 ⏸️
    Szczęśliwy 63 cykl starań o pierwsze 👶
    Cudzie trwaj 😭♥️
    05.06.2024 - prenatalne ryzyka niskie
    08.07.2024 dziewczynka 🧚🩷
    Szyjka krótka ale stabilna, do obserwacji ⚠️
    30.09.2024 wizyta

    PTP 13.12.2024 piątek 😃

    preg.png
  • TęczowaJa Ekspertka
    Postów: 246 669

    Wysłany: 5 września, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aambrozjaa93 wrote:
    U mnie nie mam tego problemu, bo to mąż gotuje🤭
    U mnie podobnie 😅
    A młody ma już podobno 1400 🙆 wczoraj byłam u lekarza i pierwszy raz nie dostałam zdjęcia bo był tyłem, ale za to obrócił się z ułożenia poprzecznego do główkowego, może dlatego tak mnie zebra bolały 🤷 dostaliśmy wózek od koleżanki i śpiworki do niego, wrzesień się rozpoczął więc pomału zabieram się za wyprawkę wreszcie, od przyszłego tygodnia ma być chłodniej to i energii może więcej będzie 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września, 18:41

    aambrozjaa93, Zagadka919, meowne, Elewina, mar.1, Atika lubią tę wiadomość

    84'👩‍❤️‍💋‍👨 77' 🐶🐶+🐱🐱
    Starania od '20.
    Teratozoospermia, oligospermia ciężka, morfologia 1%
    Kariotypy ✅
    HSG✅
    TSH 0,99
    AMH 05.23 -1,83, 11.23-3,39
    I IVF 💉start X'23
    16 🥚, 12 oocytów, IMSI
    3 zarodki: 5.1.2, 5.2.1, 3.3.3,

    1 transfer 8.11.23 - ET,
    5.1.2- 💔8 tydzień, 21.12.23👼♀️
    2 transfer 14.03.24 - FET,
    5.2.1, cykl naturalny
    9 dpt - 289,9
    11 dpt - 574,5
    13 dpt - 1453,0
    14 dpt - 2261,25
    20 dpt - 9760
    21 dpt - GS 1,16 cm
    27 dpt CRL 0,44 cm💞 FHR(+)
    7+2 - CRL 0,94cm-170
    8+4 - CRL 1,67cm-177
    10+2- CRL 3,46 cm
    11+6 - CRL 5,65 cm
    Nifty- ok 🩵
    17+3-200 g 🍫🍫
    30.07-pierwsze ruchy
    23+3-720 g
    27+3 -1400g
    ❄️ 3.3.3

    Nadzieja umiera ostatnia
    "I już się spadać nie boję
    Chociaż może mnie znów zaboleć
    I wiem, że jestem bezpieczna
    Miękka, ciepła, lekka."

    preg.png
  • Aniela855888 Koleżanka
    Postów: 55 96

    Wysłany: 5 września, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aambrozjaa93 wrote:
    Tak i właśnie też się dziwię, że kazała powtórzyć🤦🏼‍♀️ do tego za dwa tygodnie jak już będę zdrowa, czyli to już będzie 30tc🤷🏼‍♀️ a właśnie z testu z apteki wyszło mi, że mam covid😕

    To u mnie wyszło z testu, że nie jest to covid, przyjechała moja siostra i po weekendzie też jest smarkająca, poszła dziś do lekarza i wyszedł covid, gdzie na pewno zaraziła się ode mnie. Plus jest taki, że lekarka powiedziała, że teraz covid atakuje głównie gardło i jest lekki, nie atakuje już płuc. U mnie dziś mija tydzień i już naprawdę przechodzi.

    aambrozjaa93 lubi tę wiadomość

  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 229 285

    Wysłany: 5 września, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie trochę ochłonęliśmy.. Maluch waży ok. 825 g (+/-120g), ma długą kość udową (jakby był w 26+5), ale mały brzuszek i serce jak dzwon. Lekarz mówi, że jest ok.
    Od ostatniej wizyty trochę schudłam, ale może to kwestia tego, że na zwolnieniu późnej wstaję i jem 1 posiłek mniej.
    Szyjka znów się skróciła ma ok. 1.8-2 cm, jest zamknięta, ale bardzo miękka. Dostałam skierowanie do szpitala na patologię ciąży. Jedziemy tam w sobotę, już moja gin rozmawiała że swoim kolegą, że mnie do niego kieruje. Do soboty mam leżeć i pachnieć a pod tyłek/biodra podkładać poduszkę, żeby zmniejszyć nacisk na szyjkę. Po takim leżeniu wstaję jak paralityk i czuję straszny dyskomfort w biodrach i kręgosłupie. Jeśli coś by mnie niepokoiło do soboty to mam jechać prosto do szpitala. Z tego co mówiła prowadząca to będę prawdopodobnie miała założony pessar. Pobrała mi dodatkowo wymaz z szyjki i jak będzie miała wynik to ma wysłać do tego kolegi.
    Na stanie cukrzycą ciążowa - mierzenie 4x dziennie glukometrem i dodatkowo 2-3 razy w tygodniu badanie moczu paskami.
    Muszę zagłębić się dobrze w temat, ale ponoć refundacja na sensor mi się nie należy, ponoć jest dla pacjentek przyjmujących insulinę.

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • meowne Autorytet
    Postów: 294 501

    Wysłany: 5 września, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TęczowaJa wrote:
    U mnie podobnie 😅
    A młody ma już podobno 1400 🙆 wczoraj byłam u lekarza i pierwszy raz nie dostałam zdjęcia bo był tyłem, ale za to obrócił się z ułożenia poprzecznego do główkowego, może dlatego tak mnie zebra bolały 🤷 dostaliśmy wózek od koleżanki i śpiworki do niego, wrzesień się rozpoczął więc pomału zabieram się za wyprawkę wreszcie, od przyszłego tygodnia ma być chłodniej to i energii może więcej będzie 😅

    Ale duży bobas! Ekstra, że już odpowiednio ułożony 😀 Ja już nie mogę doczekac sie usg III trymestru, żeby podejrzeć czy i u mnie to już. Brzuch mam jakby niżej wypchany, ale kopniaki dostaje z każdej strony, choć głównie na wysokości pepka, wiec totalnie zgadywanka 😄 Czasem i wysoko coś mnie szturchanie, ale czy to nóżka czy rączka to nie wiem. Odpowiednie obrocenie to w mojej głowie kamień milowy 😅

    TęczowaJa lubi tę wiadomość

    24.03.2024 - II kreski ✨❤️
    25.03 beta-hcg: 203
    27.03 beta-hcg: 464
    2.04 beta-hcg: 4795
    09.04 🩺 (6+1) ❤️
    24.04 CRL: 1,70 cm
    20.05 NIFTY
    22.05 usg prenatalne crl: 6cm ☺️
    25.05 niskie ryzyka u dziewczynki 💗

    preg.png
  • Sandrix Przyjaciółka
    Postów: 99 228

    Wysłany: 5 września, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja wczoraj miałam wizytę u prowadzącej, popatrzyła na te moje wszystkie trzy badania połówkowe i powiedziała, że skonsultuje się u siebie w klinice (pracuje na Karowej w Warszawie) czy ktoś może chciałby mnie obejrzeć tak na wszelki wypadek. Głównie chodzi o to, żeby skontrolować mnie szybciej niż przed usg III trymestru przez to AFI. Miała dzisiaj zadzwonić czy tam napisać ale cisza, jutro się przypomnę. Kazała nie panikować, zmierzyła AFI na swoim badziewnym usg (ponoć te w zwykłych punktach Medicover są byle jakie) i wyszło jej 11-12. Czyli spoko.
    Dostałam skierowanie do szpitala do niej na podanie immunoglobuliny w 28-31 tc, skierowanie na krzywą, powtórka cytomegalii, tokso. Niewielką nadwyżkę bakterii w moczu kazała olać.
    Poznałam też wczoraj położną środowiskową, byłam u niej w przychodni się poznać i z godzinę gadałyśmy. Będziemy spotykały się co miesiąc teraz co mi odpowiada bo łatwiej mi będzie po porodzie przyjmować kogoś, z kim już mam jakąś relację 😊
    Dzisiaj byłam w biurze na spotkaniu ale myślę, że jeszcze ze dwa takie dni będą we wrześniu i potem już sobie daruję wycieczki komunikacją miejską z zasmarkanymi ludźmi skoro nie muszę.
    Nastrój średni, nadal te uciążliwe upały 🥵

    13.03 wyjęcie implantu anty
    17.04 ⏸
    17.04 beta 6,56
    19.04 beta 42,87
    26.04 beta 1585,24
    29.04 🩺 widoczny pęcherzyk ciążowy
    10.05 🩺USG, jest ❤️
    22.05 2 cm bobasa
    Sanco wynik prawidłowy, chłopiec
    17.06 prenatalne
    28.08 🩺 II prenatalne, ponad 500 g zdrowego synka
    19.09 kolejna wizyta

    💊
    Euthyrox N50





    preg.png
  • businesscare Ekspertka
    Postów: 224 386

    Wysłany: 5 września, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa _Mamba wrote:
    My już po wizycie trochę ochłonęliśmy.. Maluch waży ok. 825 g (+/-120g), ma długą kość udową (jakby był w 26+5), ale mały brzuszek i serce jak dzwon. Lekarz mówi, że jest ok.
    Od ostatniej wizyty trochę schudłam, ale może to kwestia tego, że na zwolnieniu późnej wstaję i jem 1 posiłek mniej.
    Szyjka znów się skróciła ma ok. 1.8-2 cm, jest zamknięta, ale bardzo miękka. Dostałam skierowanie do szpitala na patologię ciąży. Jedziemy tam w sobotę, już moja gin rozmawiała że swoim kolegą, że mnie do niego kieruje. Do soboty mam leżeć i pachnieć a pod tyłek/biodra podkładać poduszkę, żeby zmniejszyć nacisk na szyjkę. Po takim leżeniu wstaję jak paralityk i czuję straszny dyskomfort w biodrach i kręgosłupie. Jeśli coś by mnie niepokoiło do soboty to mam jechać prosto do szpitala. Z tego co mówiła prowadząca to będę prawdopodobnie miała założony pessar. Pobrała mi dodatkowo wymaz z szyjki i jak będzie miała wynik to ma wysłać do tego kolegi.
    Na stanie cukrzycą ciążowa - mierzenie 4x dziennie glukometrem i dodatkowo 2-3 razy w tygodniu badanie moczu paskami.
    Muszę zagłębić się dobrze w temat, ale ponoć refundacja na sensor mi się nie należy, ponoć jest dla pacjentek przyjmujących insulinę.

    Lekarz ma nieaktualną wiedzę - ja dostałam sensor a nie mam insuliny.
    Jednak 1 wczoraj założyłam, wadliwy. Przyjęto reklaamcje. Drugi założyłam i mimo upływu 24 h dalej zaniża mi wyniki o 25-35 jednostek.

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    28.03.2024 ⏸️❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
    22.05.2024 NIFTY
    28.05.2024 prenatalne 🥼 zdrowy chłopak, ryzyka niskie🩵
    Termin 09.12.2024
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 229 285

    Wysłany: 5 września, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    businesscare wrote:
    Lekarz ma nieaktualną wiedzę - ja dostałam sensor a nie mam insuliny.
    Jednak 1 wczoraj założyłam, wadliwy. Przyjęto reklaamcje. Drugi założyłam i mimo upływu 24 h dalej zaniża mi wyniki o 25-35 jednostek.

    Też już zgłębiłam temat.. nie wiem czy lekarz w szpitalu może mi wypisać, ale za 3 tygodnie mam wizytę u endokrynologa, więc ją poproszę o wypisanie.

    Z doświadczenia mojej mamy, która korzysta z sensora to ona przy zmianie nowy zakłada ok. 1-2h przed końcem starego i ma wtedy lepsze odczyty. Jeśli porównujesz wyniki między sensorem a glukometrem to jest między nimi ok.15 min różnicy. Oczywiście pomiar glukometrem powinien być 15 min późnej niż odczyt z sensora.

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • Dariaa29 Ekspertka
    Postów: 212 416

    Wysłany: 5 września, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambrozja ja na Twoim miejscu odnowiłabym powtórki krzywej cukrowej, to bardzo obciążające badanie i nie powinno się go robić częściej niż raz w roku, ale oczywiście to Twoja decyzja :)

    Ja dzisiaj też miałam wizytę, synek waży 1041 g i jest idelanie na 51 centylu, mam nadzieję, że dalej będzie sobie tak rósł 😀siedzi sobie w położeniu miednicowym, mam nadzieję, że niedługo już się obróci 😀 szyjka skróciła się z 4,7 na 3,7 cm, dalej jest długa ale lekarza to zmartwiło że zaczęła się skracać i mam wrócić do utragestanu.
    Zmiejszyla mi się też ilość wod płodowych przez co kazał mi przyspieszyć badanie III trymestru na za 2 tyg -19.09 i później za kolejne 2 tygodnie wizyta u prowadzącego.

    aambrozjaa93, mar.1, Mami_35 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 1729 3733

    Wysłany: 6 września, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek Kobietki 💐

    Miłego dnia i weekendu 🌺☺️

    Amra, Elewina, Koku, Aune, Dariaa29, Malinowa _Mamba, KarolinaAnastazja, mar.1, Zagadka919 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l. 🧔‍♂️28l. 👶 02.12.2022 💙
    ______________________
    26.03.2024 r. ⏸️🥹Beta: 40,00 mlU/ml🔸️ 28.03.24 r. Beta: 216,00 mIU/ml 🫣440%! 🫨🔸️ 02.04.24 r. Beta: 2722,00 mlU/ml
    ______________________
    🩺17.04.24r. 7tc+0 6,6mm i ♥️
    🩺08.05.24r. 10tc+0 2,93cm ♥️
    🩺03.06.24r. 13tc+5 8,02cm chłopczyk?🩵🦋
    🩺19.06.24r. 16tc+0 🩵Chłopiec na pokładzie🩵
    🩺17.07.24r. 20tc+0 🥰 321g słodyczy
    🩺23.07.24r. 20tc+6 II prenatalne 🫶 392g
    🩺21.08.24r. 25tc+0 740g🩵
    🩺18.09.24r. 29tc+0 1360g🤗
    ______________________
    Termin 🎄🎅06.12.24r.☃️🌟

    preg.png
    ______________________
    🧬Pai-1 4G/5G hetero -💊Acard150 +💉Clexane 0,4 +💊Luteina 100mg + 🧪 Sorbifer2x1
  • Amra Ekspertka
    Postów: 249 479

    Wysłany: 6 września, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🌸
    Jak się czujecie? Widziałam pogodę na przyszły tydzień i w końcu upały odpuszczają 🥵 Cieszę się ogromnie bo ja już mam dość lata.
    Ja dziś od rana sprzątanie, gotowanie itd. Córka wróciła do szkoły, więc wracamy do domowej rutyny 😅
    W niedzielę mamy rodzinną sesję zdjęciową, już nie mogę się doczekać 🥰

    Elewina, Koku, Aune, Sandrix, Dariaa29, Mandoriana, aambrozjaa93, KarolinaAnastazja, mar.1, Zagadka919 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Koku Przyjaciółka
    Postów: 86 73

    Wysłany: 6 września, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz większe te wasze dzieci, już piękne wagi mają ponad 1 kg to już naprawdę fajna waga 🙂
    Czy któraś z was może ma jakieś doświadczenia z białkiem w moczu? Wczoraj zrobiłam badania i wyszło mi białko w moczu 25 ml/dl. Nie mam wysokiego ciśnienia. Mam tylko obrzęki na dłoniach i stopach trochę.
    W poprzedniej ciąży miałam białko ale pod koniec ciąży a nie w 25 tc....😪

    Czekamy na ciebie córeczko 🩷 20.12.2024r.

    👨‍👩‍👧+🐕+👵= 🏠
  • Mandoriana Ekspertka
    Postów: 158 142

    Wysłany: 6 września, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koku wrote:
    Coraz większe te wasze dzieci, już piękne wagi mają ponad 1 kg to już naprawdę fajna waga 🙂
    Czy któraś z was może ma jakieś doświadczenia z białkiem w moczu? Wczoraj zrobiłam badania i wyszło mi białko w moczu 25 ml/dl. Nie mam wysokiego ciśnienia. Mam tylko obrzęki na dłoniach i stopach trochę.
    W poprzedniej ciąży miałam białko ale pod koniec ciąży a nie w 25 tc....😪
    Białko w moczu może oznaczać niewydolność nerek zrób sobie badanie o nazwie CYSTATYNA C jest to najlepsze badanie na stwierdzenie jak wydajne są nerki dla świętego spokoju ja ostatnio robiłam bo miałam w przeszłości dużo przepraw z nerkami ale wkoncu sobie z nimi poradziłam i potwierdziłam badaniem że wszystko z nimi ok😊

    Koku lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1134 863

    Wysłany: 6 września, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,dobrego weekendu dla Was🥰
    Mi ten tydzień zleciał szybciutko,ale do wizyty jeszcze trochę czasu i czekam z niecierpliwością, żeby zobaczyć co tam słychać u malutkiej.
    Trzymam kciuki za Was wszystkie,które mają jakieś komplikacje.

    rybka8, Aune lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Dariaa29 Ekspertka
    Postów: 212 416

    Wysłany: 6 września, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koku wrote:
    Coraz większe te wasze dzieci, już piękne wagi mają ponad 1 kg to już naprawdę fajna waga 🙂
    Czy któraś z was może ma jakieś doświadczenia z białkiem w moczu? Wczoraj zrobiłam badania i wyszło mi białko w moczu 25 ml/dl. Nie mam wysokiego ciśnienia. Mam tylko obrzęki na dłoniach i stopach trochę.
    W poprzedniej ciąży miałam białko ale pod koniec ciąży a nie w 25 tc....😪
    Moja przyjaciółka, która niedawno urodziła miała właśnie takie niewielkie ilości białka w moczu w jednym z badań, lekarz kazał jej powtórzyć i w kolejnym było już w porządku

    preg.png
  • Mandoriana Ekspertka
    Postów: 158 142

    Wysłany: 6 września, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amra wrote:
    Dzień dobry 🌸
    Jak się czujecie? Widziałam pogodę na przyszły tydzień i w końcu upały odpuszczają 🥵 Cieszę się ogromnie bo ja już mam dość lata.
    Ja dziś od rana sprzątanie, gotowanie itd. Córka wróciła do szkoły, więc wracamy do domowej rutyny 😅
    W niedzielę mamy rodzinną sesję zdjęciową, już nie mogę się doczekać 🥰
    Ja ogólnie czuje się dobrze ale też upalne dni dawały się we znaki więc czekam z niecierpliwością na jesienną aurę, niech czas szybciej leci bo chce już maluszka swojego poznać 😍

    Amra lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1134 863

    Wysłany: 6 września, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amra wrote:
    Dzień dobry 🌸
    Jak się czujecie? Widziałam pogodę na przyszły tydzień i w końcu upały odpuszczają 🥵 Cieszę się ogromnie bo ja już mam dość lata.
    Ja dziś od rana sprzątanie, gotowanie itd. Córka wróciła do szkoły, więc wracamy do domowej rutyny 😅
    W niedzielę mamy rodzinną sesję zdjęciową, już nie mogę się doczekać 🥰
    Ja niby mam dość upałów a z drugiej strony jak pomyślę o ubieraniu się na chłodniejsze dni to też nic fajnego 😅
    Ja nie mogę się jakoś przestawić na tryb szkolny,ledwo ich rano zawiozę a mam wrażenie,że już muszę jechać znów 😅

    Amra lubi tę wiadomość

    preg.png
  • meowne Autorytet
    Postów: 294 501

    Wysłany: 6 września, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wspominałam Wam i bakteriach w moczu i leukocytach. W posiewie nic mi nie wyszło, także najpewniej to wynik tej awarii systemu w przychodni i przetrzymania próbki 🙃

    Trzymam kciuki, żeby w przypadku białka tez tak było ☺️ Raczej spodziewałam się zawsze, ze to bakterie są w stanie się głównie mnożyć, ale może są innego rodzaju przypadki/błędy, które wpływają na pozostałe parametry.

    24.03.2024 - II kreski ✨❤️
    25.03 beta-hcg: 203
    27.03 beta-hcg: 464
    2.04 beta-hcg: 4795
    09.04 🩺 (6+1) ❤️
    24.04 CRL: 1,70 cm
    20.05 NIFTY
    22.05 usg prenatalne crl: 6cm ☺️
    25.05 niskie ryzyka u dziewczynki 💗

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 6 września, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Spokojnego, bezproblemowego weekendu Wam życzę !

    U mnie będzie ciotka z wujem.. przylatują dziś z Hiszpanii.. więc trochę mi czas zleci przynajmniej bo nie ukrywam, że chciałabym już być powyżej tego 30 TC byłabym spokojniejsza.

    Co do badań laboratoryjnych to zawsze wydawało mi się się to takie precyzyjne.. a teraz już wiem, że można się spodziewać wszystkiego. Pomylenia próbek , czy zbyt późno wykonanego zlecenia. Czy tak jak w moim przypadku raz jest bakteria raz nie 🤣 .

    Pytanie bo widziałam, że wiele z Was kupiło laktator neno camino. Rozważała któraś z Was neno ale jakiś pojedynczy np. Angelo albo momcozy podwójny ? Pytam bo sama się waham.. chciałam z neno ale wolałabym butelki aventa i niby pasują ale nie wiem czy może nie lepiej faktycznie jakiś podwójny.. sieczka z mózgu po prostu 🤣

    preg.png
‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ