Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Nutka-koloru Autorytet
    Postów: 289 295

    Wysłany: 13 maja, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Ja jutro - okropnie się stresuję 🥺

    Ja również jutro i też się stresuje , dziś po robiłam przed pracą badania które zostały mi zlecone i zobaczymy co będzie . Ten miesiąc mam dość ciężki więc martwię się bardzo ciągle się coś dzieje od choroby dziecka , choroba koleżanki z pracy prze co ja nie mogę iść na l4 bo musiały byśmy zamknąć placówkę z racji braku personelu , pogrzeb jeszcze mamy dzisiaj 😓 A za tydzień komunia córki .

    Nutka-koloru
    34bws65guzrr5vb6.png
    n59yanlisck7ixbv.png

    Aniołek 9 tydz. [*] 23.11.15
  • Minimalti Koleżanka
    Postów: 54 74

    Wysłany: 13 maja, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buzoloka wrote:
    Dziewczyny mamy 1.44 cm szczęścia ❤️serduszko biję jak dzwon ❤️ Jestem taka szczesliwa prawie się popłakałam na wizycie 🤣 Mam skierowania na badania prenatalne i badania krwi moczu itp . Także jest pięknie ❤️ Stresu nie było końca ale jak widać niepotrzebnie mam tylko torbiel na jajniku ale rzekomo to normalne i że powinna się wchłonąć co o tym myślicie też macie/miałyście?

    Pięknie, gratuluję!

    Buzoloka lubi tę wiadomość

    👧 29 👦 30

    Starania od 01/2025

    08.2025 ⏸️
    08.2025 💔 cb

    08.03.2026 ⏸️
    09.03.2026 Beta HCG 16, progesteron 8,7
    11.03.2026 Beta HCG 16,3, progesteron 1,3
    CB 💔

    09.04 ⏸️ beta HCG 16
    11.04 beta HCG 75
    13.04 beta HCG 198
    16.04 beta HCG 641
    20.04 beta HCG 4321

    22.04 5+5 GS 14,3 mm, YS 2,6 mm, bez echa zarodka
    06.05 7+5 GS 27,9 mm, YS 4 mm, obecny zarodek z ❤️ CRL 1,01 cm - wiek 7+1
    25.05 CRL 3,31 cm - wiek 10+1
    26.05 Test Sanco - ryzyka niskie, synek 💙
    11.06 prenatalne prawidłowe, CRL 6,55 cm - 12+6


    preg.png
  • Alora Koleżanka
    Postów: 52 46

    Wysłany: 13 maja, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami i Buzoloka super wieści, gratuluję dziewczyny ! ❤️
    Za resztę dziewczyn czekających na USG trzymam kciuki. A ja zapisałam się na badania prenatalne na 9.06.

    Wiolami, Buzoloka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 362 414

    Wysłany: 13 maja, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Ja jutro - okropnie się stresuję 🥺

    Dasz radę Kochana jakby ja dałam 🤞🍀🫶🏻 zaciskam mocno kciuki -musi być dobrze 🤞

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 13 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresuję się, bo po prostu jakoś się to nie spina... Z młodszym synem ciąża była o 5 dni młodsza i to było jak najbardziej ok, bo miałam długie cykle, owulacja 19 dnia cyklu. A teraz cykle 27-dniowe, owulacja była 15 dnia cyklu. Teoretycznie zagniezdzenie mogło być później, ale test ciążowy wyszedł mi pozytywny 10 dpo... Gdyby zagniezdzenie było później to chyba by tak szybko nie wyszedł. Nie wiem, mam jakieś złe przeczucia 😔

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 389 330

    Wysłany: 13 maja, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Stresuję się, bo po prostu jakoś się to nie spina... Z młodszym synem ciąża była o 5 dni młodsza i to było jak najbardziej ok, bo miałam długie cykle, owulacja 19 dnia cyklu. A teraz cykle 27-dniowe, owulacja była 15 dnia cyklu. Teoretycznie zagniezdzenie mogło być później, ale test ciążowy wyszedł mi pozytywny 10 dpo... Gdyby zagniezdzenie było później to chyba by tak szybko nie wyszedł. Nie wiem, mam jakieś złe przeczucia 😔
    Nie stresuj się, będzie dobrze 🧡 nie dzieje się przecież nic niepokojącego, a przesunięcia często się zdarzają 🙂

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 389 330

    Wysłany: 13 maja, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj brzuch boli 🫠 musiałam w pracy lecieć poszperać w archiwum i chyba trochę za dużo tych kartonów było 🫣
    Do tego wizja chorobowa wisi nade mną, bo w żłobku szkarlatyna 🤡 a mój Mały już coś rano był nieswój 🥺

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Buzoloka Koleżanka
    Postów: 52 61

    Wysłany: 13 maja, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka-koloru wrote:
    Ja również jutro i też się stresuje , dziś po robiłam przed pracą badania które zostały mi zlecone i zobaczymy co będzie . Ten miesiąc mam dość ciężki więc martwię się bardzo ciągle się coś dzieje od choroby dziecka , choroba koleżanki z pracy prze co ja nie mogę iść na l4 bo musiały byśmy zamknąć placówkę z racji braku personelu , pogrzeb jeszcze mamy dzisiaj 😓 A za tydzień komunia córki .
    Powodzenia ! Oby choroby jak najszybciej minęły i tobie trochę opadł stres . Wszystko będzie dobrze jestem tego pewna 😊

  • Wiolami Autorytet
    Postów: 362 414

    Wysłany: 13 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Stresuję się, bo po prostu jakoś się to nie spina... Z młodszym synem ciąża była o 5 dni młodsza i to było jak najbardziej ok, bo miałam długie cykle, owulacja 19 dnia cyklu. A teraz cykle 27-dniowe, owulacja była 15 dnia cyklu. Teoretycznie zagniezdzenie mogło być później, ale test ciążowy wyszedł mi pozytywny 10 dpo... Gdyby zagniezdzenie było później to chyba by tak szybko nie wyszedł. Nie wiem, mam jakieś złe przeczucia 😔

    Wiem co masz na myśli, ja też tak analizowałam,l.
    Przytulam i trzymam kciuki♥️

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 368 215

    Wysłany: 13 maja, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Stresuję się, bo po prostu jakoś się to nie spina... Z młodszym synem ciąża była o 5 dni młodsza i to było jak najbardziej ok, bo miałam długie cykle, owulacja 19 dnia cyklu. A teraz cykle 27-dniowe, owulacja była 15 dnia cyklu. Teoretycznie zagniezdzenie mogło być później, ale test ciążowy wyszedł mi pozytywny 10 dpo... Gdyby zagniezdzenie było później to chyba by tak szybko nie wyszedł. Nie wiem, mam jakieś złe przeczucia 😔
    wiem,że człowiek w takich momentach zaraz ma milion czarnych scenariuszy,ale masz objawy, to dobry znak, wracaj jutro z dobrymi wiadomościami✊✊✊

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Buzoloka Koleżanka
    Postów: 52 61

    Wysłany: 13 maja, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Stresuję się, bo po prostu jakoś się to nie spina... Z młodszym synem ciąża była o 5 dni młodsza i to było jak najbardziej ok, bo miałam długie cykle, owulacja 19 dnia cyklu. A teraz cykle 27-dniowe, owulacja była 15 dnia cyklu. Teoretycznie zagniezdzenie mogło być później, ale test ciążowy wyszedł mi pozytywny 10 dpo... Gdyby zagniezdzenie było później to chyba by tak szybko nie wyszedł. Nie wiem, mam jakieś złe przeczucia 😔
    A termin na kiedy by Ci wypadał?

  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 831 750

    Wysłany: 13 maja, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Stresuję się, bo po prostu jakoś się to nie spina... Z młodszym synem ciąża była o 5 dni młodsza i to było jak najbardziej ok, bo miałam długie cykle, owulacja 19 dnia cyklu. A teraz cykle 27-dniowe, owulacja była 15 dnia cyklu. Teoretycznie zagniezdzenie mogło być później, ale test ciążowy wyszedł mi pozytywny 10 dpo... Gdyby zagniezdzenie było później to chyba by tak szybko nie wyszedł. Nie wiem, mam jakieś złe przeczucia 😔

    Każdy z 5 testów wychodził mi pozytywny 10 dni po owulacji, w pierwszej ciąży dokładnie 25 dnia cyklu… czemu miałoby to nie być ok?
    Test jest pozytywny bo rośnie beta, a beta rośnie, bo doszło do zagnieżdżenia. Jest w porządku, nie martw się :)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 13:45

  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 13 maja, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za dobre słowa ❤️

    Buzoloka, termin z miesiączki 29 grudnia, z tamtego USG 2 stycznia

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Buzoloka Koleżanka
    Postów: 52 61

    Wysłany: 13 maja, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Dziękuję za dobre słowa ❤️

    Buzoloka, termin z miesiączki 29 grudnia, z tamtego USG 2 stycznia
    To poczatki więc jeszcze wszystko się deklaruje ,mi co dopiero na tej wizycie pokazalo dzidziusia i serce a to 7tc+6 więc obstawiam że szybciej niż tego 7tyg nie byłoby widać. Każde dziecko też pokazuje się w innym czasie. Jutro napewno zobaczysz zdrowe dziecko z pięknym serduszkiem.<3 plus samo to że masz objawy świadczy o tym że ciaza się rozwija

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 14:38

  • Cerva Autorytet
    Postów: 3466 6317

    Wysłany: 13 maja, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, piękne wieści z dzisiejszych wizyt. 🥰 niech tylko takie się pojawiają.

    Ja też miałam torbiel w poprzedniej ciąży na jajniku z którego była owulacja. Wchłonęła się sama w trakcie ciąży. ☺️

    Ja też jeszcze nie mam terminu na prenatalne. Najpierw 26.05 mam konsultację z genetykiem i wtedy ustali termin USG, ale będzie je robił mój prowadzący więc wiem, że miejsce znajda bez problemu.

    Buzoloka lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • botanika Koleżanka
    Postów: 59 55

    Wysłany: 13 maja, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ogromnie się cieszę z dzisiejszych udanych wizyt.

    Moja jutro wieczorem - Rosalinda trzymam kciuki też za Ciebie

    Co do poprzednich tematów - dolnośląskie. Kofeinę planuję minimalizować, obecnie od kawy mnie odpycha, ale mam kupioną bezkofeinowa, herbatki rooibos itp

    Wiolami, Buzoloka lubią tę wiadomość


    ticker_pgn.php?v=0,3,2026-12-27,-5,u
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 13 maja, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od kawy też zaczęło odrzucać, ale za to cola/pepsi wchodzą jak złoto 🙈 Staram się nie pić za dużo, bo też ma kofeinę, no i przede wszystkim jest niezdrowe 😛 A do picia wody muszę się zmuszać - ani sama mi nie smakuje ani z cytryną 😝

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Słoneczko🌼 Ekspertka
    Postów: 160 119

    Wysłany: 13 maja, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zamykam dzień wizyt ? 🙂

    Bobas ma sie dobrze 🙂 Został już tylko jeden krwiak ale jest zdecydowanie mniejszy niż ostatnio 😊 Za tydzień umieliśmy się na samo usg krwiaka między pacjentkami jak to dr powiedział aby mieć czyste sumienie przed wyjazdem i będzie ostateczna decyzja 🙂 Ten tydzień dalej wypoczywać .uff ....

    Angela1108, Wiolami, Myszkaaa20, Alora, Buzoloka, Rosalinda, Ritaaa, Akacjowa_, Justi2019, Cerva lubią tę wiadomość

    preg.png

    2023 15tc 💔👼
    2 procedury ivf
    Panorama wszystko ok dziewczynka 🩷

    FET 5.1.1 acard ,clexana ,estrofem ,lanzeto ,medargin ,prolutex 2x ,cyclogest ,duphaston ,acofil,immunoglobuliny, atosiban
    👱‍♀️32 l 🧔‍♂️ 34l
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 831 750

    Wysłany: 13 maja, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie odrzuca od nabiału, ciężkich potraw i… słodkiego i to akurat jest bardzo dziwne ;) a poza tym tak czy siak mało jem przez mdłości :/ jem rano bułkę, potem jakiś koktajl z owoców, jakiś obiad jeszcze przed 12 bo zaraz po zaczynają się mdłości :( więc do wieczora wjedzie jakaś kromka chleba, czasem kwaśny owoc, kilka migdałów. W ciąży z córką było tak samo więc zero zaskoczenia. Schudłam już 5kg.

  • Wiolami Autorytet
    Postów: 362 414

    Wysłany: 13 maja, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko🌼 wrote:
    Dzisiaj zamykam dzień wizyt ? 🙂

    Bobas ma sie dobrze 🙂 Został już tylko jeden krwiak ale jest zdecydowanie mniejszy niż ostatnio 😊 Za tydzień umieliśmy się na samo usg krwiaka między pacjentkami jak to dr powiedział aby mieć czyste sumienie przed wyjazdem i będzie ostateczna decyzja 🙂 Ten tydzień dalej wypoczywać .uff ....

    Super wieści 😍

    Słoneczko🌼 lubi tę wiadomość

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ