Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Rybka94 Ekspertka
    Postów: 183 207

    Wysłany: 14 maja, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy widać wam już trochę brzuszki?
    Ja mam wrażenie że rano jak wstaje to jest bardziej płaski niż zwykle 🙈 i oczywiście schizuje że coś jest nie tak, bo nie rośnie 🙄
    Dziś mam 12+2 🙈

    Wiolami, Justi2019 lubią tę wiadomość

    2023- Synek 💙
    12.2024- ciąża pozamaciczna 💔
    7.01.2025- beta 8,6 🤞
    10.01.2025 - beta 49,3 🤞progesteron 13 (2xluteina)
    13.01.2025 - 382,4
    16.01.2025-1994,1
    21.01.25 - ciąża pozamaciczna prawostronna 💔
    Oba jajowody usunięte.

    02.2025- kwalifikacja do IVF
    Torbiel krwotoczna - odroczenie stymulacji 😥
    11.03.2025 - wizyta w klinice
    14.04.25- punkcja (7 dojrzałych -3 blastki)
    19.04.25- transfer ♥️🍀
    Nieudany 😔
    20.05.25- transfer 2 🍀🤞
    😔
    17.06.25- transfer 3 , ostatni zarodek 🍀🤞
    💔💔😭
    01.09.25- zmiana kliniki/stymulacja
    12.09.25 - punkcja (16 pobranych- 14 komórek )
    17.09.25 - 6❄️
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3466 6317

    Wysłany: 14 maja, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie rozmawiałam przez telefon, a mam taki nawyk, że podczas rozmowy chodzę to tak się podczas tej 5-minutowej rozmowy zasapałam, że masakra. 😂

    Ja rano brzuch w miarę płaski, wieczorem wywala. Tak jak któraś pisała już nie jest tak wzdęty jak na początku. Ale spodnie tylko niektóre noszę, w domu legginsy lub dresy.

    Dziś mnie mdli mocniej i totalnie nie mam na nic ochoty. 😕 tylko owoce i warzywa bym jadła…

    Rybka94 lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 389 330

    Wysłany: 14 maja, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka94 wrote:
    Czy widać wam już trochę brzuszki?
    Ja mam wrażenie że rano jak wstaje to jest bardziej płaski niż zwykle 🙈 i oczywiście schizuje że coś jest nie tak, bo nie rośnie 🙄
    Dziś mam 12+2 🙈
    Ja przed ciążą miałam płaski, a teraz nawet od rana jest zaokrąglony i też nie we wszystkich spodniach już chodzę, bo niewygodnie 🫣

    Rybka94 lubi tę wiadomość

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 389 330

    Wysłany: 14 maja, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano przed pracą jeszcze zaliczyłam labo, już powoli szykuje się do poniedziałkowej wizyty, a trochę się dłużyło 😄

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Słoneczko🌼 Ekspertka
    Postów: 160 119

    Wysłany: 14 maja, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja noszę sukienki albo spódnice i żakiet na chwilę obecną nie zauważyłam różnicy jedynie przy mocno dopasowanej do ciała przed ciążą byłam szczupła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 11:43

    Wiolami lubi tę wiadomość

    preg.png

    2023 15tc 💔👼
    2 procedury ivf
    Panorama wszystko ok dziewczynka 🩷

    FET 5.1.1 acard ,clexana ,estrofem ,lanzeto ,medargin ,prolutex 2x ,cyclogest ,duphaston ,acofil,immunoglobuliny, atosiban
    👱‍♀️32 l 🧔‍♂️ 34l
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 368 215

    Wysłany: 14 maja, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda o której dzisiaj wizyta? Ktoś jeszcze dzisiaj?

    U mnie tez z rana ok, wieczorem większy, ale myślę po 10 tygodniu może juz coś być widać, zwłaszcza, że to trzecia ciąża, w pierwszej do 20 tygodnia nic nie było widać 🤭

    Rybka94 lubi tę wiadomość

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • botanika Koleżanka
    Postów: 59 55

    Wysłany: 14 maja, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    Rosalinda o której dzisiaj wizyta? Ktoś jeszcze dzisiaj?

    U mnie tez z rana ok, wieczorem większy, ale myślę po 10 tygodniu może juz coś być widać, zwłaszcza, że to trzecia ciąża, w pierwszej do 20 tygodnia nic nie było widać 🤭

    Ja dzisiaj wieczorem.

    U mnie płasko ale jest jeszcze czas.
    Zadyszki jeszcze nie mam, ale z rana przez ostatni tydzień to umiałam funkcjonować tylko na siedząco bo inaczej robiło mi się niedobrze. Więc taborecik do mycia zębów itp.
    Zresztą przez cały dzień mam tak że źle mi gdy stoję, chodzić mogę ale stać w miejscu już nie.

    W niedzielę jestem zapisana na bieg 5 km i myślę że dam radę. Ale dzisiaj nie jestem obiektywna bo się czuję dobrze pierwszy raz od tygodnia. ;)


    ticker_pgn.php?v=0,3,2026-12-27,-5,u
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 362 414

    Wysłany: 14 maja, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do brzucha to ja mam takie uczucie pełnego brzucha na dole ,jest większy też ale u mnie też podejrzewam zastrzyki robią swoje trochę.Poza tym u mnie już wywala mi żołądek jakby wszystko podchodziło mi do góry tylko jedne jeansy są dobre reszta opięta i nie wygodnie i część bluzek węższych w tali to samo opięte są.
    Czekam na ciepło bo wtedy letnie kiecki i luz ,bo na chwilę obecną niezbyt chce coś kupować .

    Co do zmęczenie,ja po zrobieniu śniadania i zjedzeniu mogę iść już odpocząć,nie zawsze chce mi się spać , ale potrzebuję poleżeć 🛏️

    Rosalinda czekamy 🤞🍀

    Rosalinda, Rybka94 lubią tę wiadomość

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Buzoloka Koleżanka
    Postów: 52 61

    Wysłany: 14 maja, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie póki co tak samo nic nie widać może delikatnie ale myślę że to bardziej wina wzdętego brzucha . Co bym nie zjadla czuje jak mi się obija samym powietrzem .Nie mam pojęcia co jesc skoro po każdym jedzeniu czuje ten brzuch i odbijanie . Jeden plus że mdłości są bardzo znikome .

    Wiolami, Rybka94 lubią tę wiadomość

  • Wiolami Autorytet
    Postów: 362 414

    Wysłany: 14 maja, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buzoloka wrote:
    U mnie póki co tak samo nic nie widać może delikatnie ale myślę że to bardziej wina wzdętego brzucha . Co bym nie zjadla czuje jak mi się obija samym powietrzem .Nie mam pojęcia co jesc skoro po każdym jedzeniu czuje ten brzuch i odbijanie . Jeden plus że mdłości są bardzo znikome .

    Mi też się odbija bardzo często i nawet jak nie jem dłuższy czas,czuje już głód i mdłości , a żołądek i brzuch wzdęty i taki pełny.

    Buzoloka lubi tę wiadomość

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Ukwiecona Koleżanka
    Postów: 51 78

    Wysłany: 14 maja, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się powiększa ale chyba przez jedzenie póki co bo jestem cały czas głodna 😱 i trochę u mnie za wcześnie jeszcze. Mam nadzieję że ten zwiększony apetyt minie za jakiś czas, staram się jeść zdrowo ale czekolada też niestety wchodzi 🤦🏻‍♀️

    Wiolami lubi tę wiadomość

    👦🏼 2014

    🩵 12.2026

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3466 6317

    Wysłany: 14 maja, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Rosalinda 🌿Botanika kciuki na pokładzie.

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Nutka-koloru Autorytet
    Postów: 289 295

    Wysłany: 14 maja, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    Rosalinda o której dzisiaj wizyta? Ktoś jeszcze dzisiaj?

    U mnie tez z rana ok, wieczorem większy, ale myślę po 10 tygodniu może juz coś być widać, zwłaszcza, że to trzecia ciąża, w pierwszej do 20 tygodnia nic nie było widać 🤭

    Dziś jeszcze ja o 17.40 stres jak na maturze jak nie gorzej 🤦🏻‍♀️

    Wiolami, Rosalinda, Buzoloka lubią tę wiadomość

    Nutka-koloru
    34bws65guzrr5vb6.png
    n59yanlisck7ixbv.png

    Aniołek 9 tydz. [*] 23.11.15
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 362 414

    Wysłany: 14 maja, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka-koloru wrote:
    Dziś jeszcze ja o 17.40 stres jak na maturze jak nie gorzej 🤦🏻‍♀️

    Kciuki zaciśnięte 🍀🤞 będzie dobrze♥️

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Słoneczko🌼 Ekspertka
    Postów: 160 119

    Wysłany: 14 maja, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny ✊️✊️

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    preg.png

    2023 15tc 💔👼
    2 procedury ivf
    Panorama wszystko ok dziewczynka 🩷

    FET 5.1.1 acard ,clexana ,estrofem ,lanzeto ,medargin ,prolutex 2x ,cyclogest ,duphaston ,acofil,immunoglobuliny, atosiban
    👱‍♀️32 l 🧔‍♂️ 34l
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 14 maja, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie dzisiaj tyle roboty w pracy, że nawet nie miałam kiedy do Was zajrzeć. Właśnie przyjechałam do lekarza, za 10 minut wizyta 🫣

    Wiolami lubi tę wiadomość

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 14 maja, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka94 wrote:
    Czy widać wam już trochę brzuszki?
    Ja mam wrażenie że rano jak wstaje to jest bardziej płaski niż zwykle 🙈 i oczywiście schizuje że coś jest nie tak, bo nie rośnie 🙄
    Dziś mam 12+2 🙈
    Ja to już przed ciążą miałam brzuszek niestety 😂

    Rybka94 lubi tę wiadomość

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 389 330

    Wysłany: 14 maja, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach 🍀🤞🧡

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3466 6317

    Wysłany: 14 maja, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka-koloru wrote:
    Dziś jeszcze ja o 17.40 stres jak na maturze jak nie gorzej 🤦🏻‍♀️

    Kciuki!

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 116 93

    Wysłany: 14 maja, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brzuszek widać ale to czwarta ciąża więc wiem że będzie wcześniej widać

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ