Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • botanika Koleżanka
    Postów: 59 55

    Wysłany: 15 maja, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti126 wrote:
    Do kiedy planujecie pracować Grudnioweczki?
    Ja chcę jak najdluzej zeby pozniej więcej czasu spędzić z maleństwem po porodzie ( w poprzedniej ciąży poszłam na rekord- ostatni dyzur w niedzielę, cc we wtorek rano🥹)

    Też planuje możliwie długo. Pracuje przy kompie, hybrydowo i bez spiny więc myślę że praca będzie na plus, bo przyjemniej jakieś zajęcie.

    Moja wizyta wczoraj udana, serduszko bije. Ciąża młodsza - zamiast 7+4, to z badania 6+6, co mogę zrozumieć bo mam cykle 32 dni, owulacji nie śledziłam więc liczenie z dnia miesiączki może tu nie pasować.

    Zaskoczyło mnie skierowanie na próbę glukozową, bo lekarz pytał i nie mam jakiś wskazań zdrowotnych/rodzinnych.
    Robi ktoś z was badania w luxmed? Skoro widzę to na liście to znaczy że jest na teraz? :)

    Wiolami, Minimalti, Marti126 lubią tę wiadomość


    ticker_pgn.php?v=0,3,2026-12-27,-5,u
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 831 750

    Wysłany: 15 maja, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam na l4 w połowie czerwca. To jedyny czas w życiu kobiety kiedy można sobie bez wyrzutów sumienia odpocząć więc czemu nie ;)

    Rosalinda, Wiolami, Hera098, Marti126 lubią tę wiadomość

  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 389 330

    Wysłany: 15 maja, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje na L4 iść koło lipca, myśle, że mogłabym pracować dłużej, ale zobaczymy co wyjdzie. Sporo nam się zmian w życiu szykuje na drugą połowe roku i nie wiem na ile dam radę to ogarnać i jeszcze prace 🙂

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Słoneczko🌼 Ekspertka
    Postów: 160 119

    Wysłany: 15 maja, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje wrócić koło 15 tc i pracować do około 30 tc spora część w domu jestem typem który dobrze sie czuje jak działa 🙂

    preg.png

    2023 15tc 💔👼
    2 procedury ivf
    Panorama wszystko ok dziewczynka 🩷

    FET 5.1.1 acard ,clexana ,estrofem ,lanzeto ,medargin ,prolutex 2x ,cyclogest ,duphaston ,acofil,immunoglobuliny, atosiban
    👱‍♀️32 l 🧔‍♂️ 34l
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 15 maja, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti126 wrote:
    Do kiedy planujecie pracować Grudnioweczki?
    Ja chcę jak najdluzej zeby pozniej więcej czasu spędzić z maleństwem po porodzie ( w poprzedniej ciąży poszłam na rekord- ostatni dyzur w niedzielę, cc we wtorek rano🥹)
    Ja bym chciała jak najkrócej 😂 Nie no w poprzedniej ciąży pracowałam długo i żałuję, bo po powrocie zostałam bardzo niesprawiedliwie potraktowana i dalej tak jest. Jedyny powód dla którego nie zmieniłam pracy to to, że staraliśmy się o kolejne dziecko. Wydawało mi się, że jestem w dobrym miejscu, byłam doceniana i w ogóle, a potem kubeł zimnej wody... Bardzo to przykre, część kobiet po macierzyńskim jest zwalniana, część niesprawiedliwie traktowana...
    Ale do brzegu - na L4 planuję iść w lipcu, bo będzie to dla mnie korzystniejsze finansowo niz pójście już teraz (teraz mam pół etatu, od lipca przechodzę na cały i wtedy przelicza się podstawa L4 i macierzyńskiego). Gdyby nie to to poszłabym już teraz i się nie oglądała.
    Po macierzyńskim nie chcę tutaj wracać - wezmę wychowawczy i będę szukała czegoś nowego 🙂

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Izia Ekspertka
    Postów: 161 121

    Wysłany: 15 maja, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam z usg w luxmedzie, z maluchem wszystko dobrze:) Lekarz zdziwiony, że jeszcze nie umawiałam prenatalnych i od razu skierowanie wystawił, z rozpędu zapomniał wpisać wiek ciąży, więc dobrze, że śledzę w appce na bieżąco to wiedziałam, co powiedzieć przy umawianiu w kolejnej placówce.

    Angela możesz dopisać mój termin 26.05 :)

    Rosalinda, ale nietaktownie ze strony teściów, mleko już rozlane pewnie niesmak w pamięci pozostanie, ale myślę, że jak ujrzą kolejnego maluszka to zmiękną i będą się rozpływać❤️

    My chcemy teściom i moim rodzicom (bo tylko mama wie) powiedzieć w Dniu Mamy. Nie możemy się doczekać, moi rodzice mają tylko mnie i pogodzili się już z faktem, ze nigdy nie doczekają wnuka. Miłość przelali na naszego kota, który finalnie pozostał u nich (miał być parę lat temu tylko na weekend pod opiekę). A teściowie zawsze dobrze życzyli i nie mogli się pogodzić, że życie jest takie niesprawiedliwe, że tyle lat starania, energii czasu i pieniędzy na wszystkie kliniki in vitro i nie mamy dziecka. Mają wnuka i wnuczkę, ale u brata mojego męża. Wiem, że bardzo się ucieszą, gdy powiemy o dziecku, choć już są bliżej 80tki. Chciałabym żeby jeszcze zdążyli się nacieszyć widokiem naszego malucha.

    Botanika ja chodzę prócz kliniki do luxmedu i tu ogarniam sobie wszystkie badania ze skierowań, także glukozę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 09:37

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 831 750

    Wysłany: 15 maja, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Ja bym chciała jak najkrócej 😂 Nie no w poprzedniej ciąży pracowałam długo i żałuję, bo po powrocie zostałam bardzo niesprawiedliwie potraktowana i dalej tak jest. Jedyny powód dla którego nie zmieniłam pracy to to, że staraliśmy się o kolejne dziecko. Wydawało mi się, że jestem w dobrym miejscu, byłam doceniana i w ogóle, a potem kubeł zimnej wody... Bardzo to przykre, część kobiet po macierzyńskim jest zwalniana, część niesprawiedliwie traktowana...
    Ale do brzegu - na L4 planuję iść w lipcu, bo będzie to dla mnie korzystniejsze finansowo niz pójście już teraz (teraz mam pół etatu, od lipca przechodzę na cały i wtedy przelicza się podstawa L4 i macierzyńskiego). Gdyby nie to to poszłabym już teraz i się nie oglądała.
    Po macierzyńskim nie chcę tutaj wracać - wezmę wychowawczy i będę szukała czegoś nowego 🙂

    To prawda z przeliczeniem, ja jestem na 3/4, ale od czerwca wracam na 100% więc dla przyzwoitości odczekam chwilę i w połowie czerwca uciekam. W pierwszej ciąży czułam się potwornie źle, leki przeciwwymiotne brałam od 5 tygodnia, a od 7 już l4, bo nie dawałam rady. Źle ogólnie czułam się pierwsze 4 miesiące więc dość długo :/ teraz jest minimalnie lepiej więc naprawdę, pracujemy całe życie, składki płacimy niemałe do zusu, to jedyna szansa żeby skorzystać i mieć chwilkę oddechu przed największą życiową zmianą :)

    Rosalinda lubi tę wiadomość

  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 15 maja, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfiatuszek666 wrote:
    To prawda z przeliczeniem, ja jestem na 3/4, ale od czerwca wracam na 100% więc dla przyzwoitości odczekam chwilę i w połowie czerwca uciekam. W pierwszej ciąży czułam się potwornie źle, leki przeciwwymiotne brałam od 5 tygodnia, a od 7 już l4, bo nie dawałam rady. Źle ogólnie czułam się pierwsze 4 miesiące więc dość długo :/ teraz jest minimalnie lepiej więc naprawdę, pracujemy całe życie, składki płacimy niemałe do zusu, to jedyna szansa żeby skorzystać i mieć chwilkę oddechu przed największą życiową zmianą :)
    Oczywiście, że tak 🙂

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Nutka-koloru Autorytet
    Postów: 289 295

    Wysłany: 15 maja, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar a raczej muszę wytrzymać do końca czerwca bo przez cały lipiec mamy zamknięty żłobek więc będzie czas znaleźć kogoś na moje miejsce . Ja prenatalne mam 9 czerwca . A któraś z was pracuje w jakiejś placówce szkolnej ?

    Nutka-koloru
    34bws65guzrr5vb6.png
    n59yanlisck7ixbv.png

    Aniołek 9 tydz. [*] 23.11.15
  • Izia Ekspertka
    Postów: 161 121

    Wysłany: 15 maja, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już dyrektor wyliczał, że jak chcę pracować do połowy czerwca i potem mi się właśnie urlop zaczyna, to jeszcze sobie zaległy na cały lipiec dobrać. Ale mnie się marzy, żeby móc w lipcu jeszcze trochę popracować i te zaległe wybrać na sierpień, bo w sezonowej robocie mam właśnie najwięcej ślubów na sierpień i szkoda byłoby je anulować. Raz kasa, dwa mam cudowne pary i nie chcę im szukać na siłę zastępstwa skoro mnie wybrali. A jak już bym była na l4 to wiadomo, sama sobie zawodowo linę zaciągnę. W złym momencie zaszłam w ciążę haha gdyby to był sezon jesienno-zimowy czyli bez ślubów to brałabym na etacie l4 od początku, nikt by nie miał o to pretensji, a ja najzwyczajniej bym sobie na maksa odpoczęła od wszystkiego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 10:25

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • bambari Autorytet
    Postów: 430 588

    Wysłany: 15 maja, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Ja dziś wizytuje w Luxmed, prywatnie dopiero za tydzień i niestety termin jest o 9 rano w dniu, w którym od tak mi nie pozwolą na urlop planowany, więc chyba będę brać opiekę na starszego albo na żądanie

    Wiolami lubi tę wiadomość

  • Izia Ekspertka
    Postów: 161 121

    Wysłany: 15 maja, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambari to jak u mnie, też dziś w luxmedzie a równo za tydzień prywatnie:) Na szczęście akurat wolne więc bez stresu.

    Jeju ale mnie dziś ssie na kawę, choć się wyspałam, chyba podjadę do maczka, bo tam teraz za 7ziko a lubię bardzo :)
    Dziś mam dzień jeszcze luźny więc ogarniam wszystko brwi paznokcie, potem pakowanie na jutrzejszy ślub, gdzie będę 14h na nogach ze sprzętem - pierwszy taki pełny z maluszkiem, ale poinformowałam parę, że musze sobie odpoczynki robić jak coś. A w ndz już wylot do Włoch, więc też na pewno mały stres się wkradnie.

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 831 750

    Wysłany: 15 maja, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    Ja dziś wizytuje w Luxmed, prywatnie dopiero za tydzień i niestety termin jest o 9 rano w dniu, w którym od tak mi nie pozwolą na urlop planowany, więc chyba będę brać opiekę na starszego albo na żądanie

    Masz prawo do badań w trakcie pracy bez konieczności odrabiania.

  • botanika Koleżanka
    Postów: 59 55

    Wysłany: 15 maja, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfiatuszek666 wrote:
    Masz prawo do badań w trakcie pracy bez konieczności odrabiania.
    No tak, ale to by trzeba już poinformować w pracy. A nie każdy chce tak wcześnie.

    @Izia trzymam kciuki za intensywny czas zawodowo, oby samopoczucie było jak najbardziej sprzyjające

    Kfiatuszek666, Izia, bambari lubią tę wiadomość


    ticker_pgn.php?v=0,3,2026-12-27,-5,u
  • Izia Ekspertka
    Postów: 161 121

    Wysłany: 15 maja, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    botanika wrote:
    @Izia trzymam kciuki za intensywny czas zawodowo, oby samopoczucie było jak najbardziej sprzyjające

    Też sobie tego życzę i realizuję taki szalony plam wbrew temu, co zawsze mi się wydawało czyli jak ta ciąża kiedykolwiek wyjdzie to będę od razu znikać z roboty i leżeć do góry brzuchem:) A tu taki psikus, że najwięcej zleceń i człowiekowi zależy na wszystkim:) Ps. Właśnie wróciłam z kawką z maca plus dorwałam wielką drożdżówę z serem kruszonką i jeżynami oj jak błogo mi...

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 719 598

    Wysłany: 15 maja, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izia wrote:
    Bambari to jak u mnie, też dziś w luxmedzie a równo za tydzień prywatnie:) Na szczęście akurat wolne więc bez stresu.

    Jeju ale mnie dziś ssie na kawę, choć się wyspałam, chyba podjadę do maczka, bo tam teraz za 7ziko a lubię bardzo :)
    Dziś mam dzień jeszcze luźny więc ogarniam wszystko brwi paznokcie, potem pakowanie na jutrzejszy ślub, gdzie będę 14h na nogach ze sprzętem - pierwszy taki pełny z maluszkiem, ale poinformowałam parę, że musze sobie odpoczynki robić jak coś. A w ndz już wylot do Włoch, więc też na pewno mały stres się wkradnie.
    Powiedz proszę czy lekarz dał zielone światło na lot? Pytam bo mieliśmy z dziećmi lecieć i doktorka powiedziała że nie powinno się latać do 12-14 tygodnia i tak czekamy , bardzo żałuję bo lasty najtaniej w maju

    preg.png
  • Izia Ekspertka
    Postów: 161 121

    Wysłany: 15 maja, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi jak lekarz usłyszał, że jesteśmy gotowi zamienić lot na podróż kilkanaście h samochodem to rzucił nieeee przecież byście się bardziej zmęczyli to bez sensu. I że nie ma żadnych przeciwskazań do lotu, zwłaszcza, że potrwa 1.5h i ja często latam więc mnie to nie wzrusza. Ufam temu lekarzowi, bo jako jedyny doprowadził u mnie do ciąży i to bez tysiąca leków suplementów jak cała świta w przeszłości. Jedyne co, to męża zabieram żeby się bezpieczniej czuć za granicą w razie gdyby się coś działo, ale do dziś odpukać nie miałam żadnych plamień czy bóli. Dzisiaj na usg potwierdziłam, że wszystko ok i po przylocie też usg. Jedynie muszę w odpowiednim woreczku sobie moje zastrzyki z lodówki popakować i na wszelki wypadek wzięłam pismo z pieczątką, że potrzebuję tego leku. Dużo pewnie zależy od lekarza i ogólnego samopoczucia, w tej samej klinice np druga lekarka była sceptyczna w przeszłości jak mówiłam, że mam lot tydzień po transferze, ale wyszłam z założenia wtedy, że jak ma wyjść do wyjdzie jak nie to trudno, ludzie zachodzą w ciążę na wakacjach i też nie wiedzą, że w powrotnym locie już w ciąży wracają:) I jeszcze taka ciekawostka ze świata showbiznesu. Lata temu miałam kręćka na punkcie Shakiry, jeździłam po całej Europie na koncerty plus polowałam z kumpelą pod hotelami żeby w końcu ją spotkać. Udało się kilka razy, ale takie nasze pierwsze spotkanie i wspólna fota miała miejsce w Polsce podczas jej pobytu w Gdańsku i ona była wówczas w 2miesiącu ciąży:) Non stop przemieszczała się samolotami z kraju do kraju i tez były koncerty z widoczną ciążą, także sobie wtedy pomyślałam aha czyli można:) Ponoć te odradzanie w I trymestrze to bardziej przez wzgląd na nudności wymioty i ciśnienie, ale np u mnie w ogóle nie było wymiotów a mdłości mi już minęły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 12:41

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 719 598

    Wysłany: 15 maja, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izia wrote:
    Justi jak lekarz usłyszał, że jesteśmy gotowi zamienić lot na podróż kilkanaście h samochodem to rzucił nieeee przecież byście się bardziej zmęczyli to bez sensu. I że nie ma żadnych przeciwskazań do lotu, zwłaszcza, że potrwa 1.5h i ja często latam więc mnie to nie wzrusza. Ufam temu lekarzowi, bo jako jedyny doprowadził u mnie do ciąży i to bez tysiąca leków suplementów jak cała świta w przeszłości. Jedyne co, to męża zabieram żeby się bezpieczniej czuć za granicą w razie gdyby się coś działo, ale do dziś odpukać nie miałam żadnych plamień czy bóli. Dzisiaj na usg potwierdziłam, że wszystko ok i po przylocie też usg. Jedynie muszę w odpowiednim woreczku sobie moje zastrzyki z lodówki popakować i na wszelki wypadek wzięłam pismo z pieczątką, że potrzebuję tego leku. Dużo pewnie zależy od lekarza i ogólnego samopoczucia, w tej samej klinice np druga lekarka była sceptyczna w przeszłości jak mówiłam, że mam lot tydzień po transferze, ale wyszłam z założenia wtedy, że jak ma wyjść do wyjdzie jak nie to trudno, ludzie zachodzą w ciążę na wakacjach i też nie wiedzą, że w powrotnym locie już w ciąży wracają:) I jeszcze taka ciekawostka ze świata showbiznesu. Lata temu miałam kręćka na punkcie Shakiry, jeździłam po całej Europie na koncerty plus polowałam z kumpelą pod hotelami żeby w końcu ją spotkać. Udało się kilka razy, ale takie nasze pierwsze spotkanie i wspólna fota miała miejsce w Polsce podczas jej pobytu w Gdańsku i ona była wówczas w 2miesiącu ciąży:) Non stop przemieszczała się samolotami z kraju do kraju i tez były koncerty z widoczną ciążą, także sobie wtedy pomyślałam aha czyli można:) Ponoć te odradzanie w I trymestrze to bardziej przez wzgląd na nudności wymioty i ciśnienie, ale np u mnie w ogóle nie było wymiotów a mdłości mi już minęły.
    U mnie ciekawe jest to że ja byłam w Rzymie 11-13.04 nie wiedząc że jestem w ciąży i lecialam samolotem tylko pewnie wtedy nie było jeszcze pęcherzyka mimo wszystko lecialam już nie raz nic mi nie było a jednak jestem po poronieniu i szczerze boje się , doktorka mówiła że przez ciśnienie w samolocie może dojść do poronienia i dlatego grzecznie posłuchałam i czekam na zielone światło

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 15 maja, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że cześć z Was jest juz po 10tym tygodniu. Robiłyście już Nifty / Sanco / Panorame? Znacie plec lub czekacie na wyniki dopiero?🥰

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Słoneczko🌼 Ekspertka
    Postów: 160 119

    Wysłany: 15 maja, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Widzę, że cześć z Was jest juz po 10tym tygodniu. Robiłyście już Nifty / Sanco / Panorame? Znacie plec lub czekacie na wyniki dopiero?🥰


    Ja dzisiaj oddałam krew na Panorame z racji deszczowej pogody przyspieszyłam o kilka dni 🙂

    preg.png

    2023 15tc 💔👼
    2 procedury ivf
    Panorama wszystko ok dziewczynka 🩷

    FET 5.1.1 acard ,clexana ,estrofem ,lanzeto ,medargin ,prolutex 2x ,cyclogest ,duphaston ,acofil,immunoglobuliny, atosiban
    👱‍♀️32 l 🧔‍♂️ 34l
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ