X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kosmetyki
Odpowiedz

Kosmetyki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 30 listopada 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Koleżanki,

    Czy macie jakieś sprawdzone kosmetyki do polecenia? Chodzi mi głównie o szampon, odżywkę, żel pod prysznic, balsam do ciała (na rozstępy) i jakiś tonik i krem do twarzy.

    Kupiłam niedawno w Rossmannie intensywne serum przeciw rozstępom Lirene "Będę Mamą". Napisali, że zalecane przez ginekologów itp, no to wcieram w brzuch. Dziś czytam skład, a tam jakiś paraben! A ponoć parabeny to zło. W necie gdzieś napisali też, żeby unikać serum, bo mocne i może źle działać na płód.

    Nie chcę wyważać otwartych drzwi. Może któraś z Was może coś polecić?
    Używam szamponów do włosów przetłuszczających się, a twarz zrobiła mi się ostatnio tak wrażliwa (jakieś czerwone plamy mi się też porobiły), że moje kremy AA mnie pieką.

    Będę wdzięczna za jakieś sugestie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 13:34

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 30 listopada 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na rozstępy polecam olej ze słodkich migdałów. 100% naturalny skład a czy skuteczny to na razie nie mogę powiedzieć
    jedynie fajnie sie wchłania, skóra jest nawilżona i elastyczna.

    Zaś kosmetyków używam do skory wrażliwej: Szampon bialy jeleń, żel pod prysznic Ziaja ulga. Mi one odpowiadają, ale kazda skora jest inna i inaczej reaguje.

    Idgie lubi tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • helutka Ekspertka
    Postów: 226 279

    Wysłany: 30 listopada 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idgie wrote:
    Drogie Koleżanki,

    Czy macie jakieś sprawdzone kosmetyki do polecenia?

    Polecam lekturę bloga "Sroka o.." :) Kosmetyki dla mam i dzieci rzetelnie opisane.. Niepojęte ile syfu usiłują nam wcisnąć w drogeriach :P

    Idgie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Palmers do smarowania i jest ok. A do włosow to zwyklych uzywam itd.

    Idgie lubi tę wiadomość

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :)

    P.S. Super ten blog.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 18:39

    helutka lubi tę wiadomość

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • misika Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 26 lutego 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie używam niemal wszystkich kosmetyków do higieny ciała z Ziaji :)

    pampersy dla dorosłych
  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziaja jest straszna.
    Ja zawsze po Ziaji miałam uczulenie, a mam suchą i wrażliwą skórę. Jak przeczytałam bloga Sroki i trochę poznałam tajniki składu kosmetyków już wiem dlaczego. Marka napakowana gównami które tylko nam szkodzą :(

    Boże, jak ja się cieszę, że trafiłam na bloga tej kobiety :)

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ