Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ♥️ Kwiecień 2021 ♥️
Odpowiedz

♥️ Kwiecień 2021 ♥️

Oceń ten wątek:
  • koffy Autorytet
    Postów: 573 519

    Wysłany: 16 marca 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po wizycie :) Kuba ma już 2,5kg i jak cały czas jest na wykresach idealnie w punkt. Standardowo nie dał sobie zdjęcia buzi zrobić i skopal głowice od usg tylko 😅
    Za to mi waga ruszyła do przodu aż się zdziwilam.. ale puki nie ma rozstępów i dziecko rośnie prawidłowo to się nie przejmuje.
    Pobrali mi GBSy i w sumie będę mieć już wszystkie badania do porodu.. pora dopakowac torbę chyba :)

    Jaszczureczka, Gemma19, Roksi, m85t, Ewa89_89, Olciak, Annie1981 lubią tę wiadomość

    f2w390bvlnherxsi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2021, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam pokazać Wam zdjecie malej ale mam jakiś problem z zapodaj ciagle wyskakuje ze za duży plik :/ ale jestem bardzo zakochana w malej :D ❤❤❤

    Olciak, Annie1981, Butterfly02 lubią tę wiadomość

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 16 marca 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się podniesc z łóżka, jestem ledwo żywa... Żeby to nie covid bo za dwa tyg rodzę ;((

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Olla95 Autorytet
    Postów: 393 526

    Wysłany: 16 marca 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze wczoraj pisałam, że dalej czekam na akcje i akcja się zaczela wieczorem 😁
    Zaczelam przeciekac, dostałam skurczy w dole brzucha i kosci krzyżowej, pojechałam do szpitala, ale choc próbowałam naturalnie nie udało mi się 😊 o 10:45 przez ciecie przyszła na świat moja mała kruszynka. Miala byc taaakaa duza a mierzy 55 cm i 3470 g 🥰

    Dostałam aż.38 stopni ze musieli mi test na covid zrobić 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2021, 14:22

    Gemma19, JJJ, *SmoczycA*, Roksi, Jaszczureczka, koffy, nick nieaktualny, 1Malinka1, m85t, Kora88, belldandy, Parachute90, Lucy91, Tysia89, Linka2019, misskity, Olciak, Desperatka_87, Annie1981, beti97, Dorciax, Mania12, Butterfly02, zokeia, olka25 lubią tę wiadomość

    💌 czekając na cud 💌
    💌11cs
    23.07 - Beta-hcg: 485.39 mIU/ml, Progesteron: 24.600 ng/ml
    8.08 - 6+2 💓
    18.09 - 12+1 krwawienie - hospitalizacja 😭
    28.09 - 13+4 prenatalne spóźnione (według badania 14+1)- rozwastwienie
    5.10 - 14+4 badanie kontrolne - prawdopodobnie dziewczynka 💗 (krwiak 6x2 cm)
    5.12 - 23+2 - 700 g ( brak krwiaka ❤)
    11.01 - 28+4 - 1800g kruszynki 🤣
    03.02 - 31+6 - 2500g
    22.02 - 34+ - 2900~3060 g
    09.03 - 36+6 - 3500 g
    16.03.21 -37+6 - narodziny córeczki o 10:45 ❤ 55 cm i 3470 gram szczęścia ❤

    iv09df9hck6kpq6k.png
  • Gemma19 Autorytet
    Postów: 447 545

    Wysłany: 16 marca 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju Olla gratulacje!!!!!! 🥰🥰🥰

    Olla95 lubi tę wiadomość

    preg.png

    age.png

    age.png

    Michałek [*] 8.10.2019 👼
  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 16 marca 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola gratulacje ;)

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 3996 3634

    Wysłany: 16 marca 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olla - gratulacje!

    Olla95 lubi tę wiadomość

    2025
    2025 - 39w3 | 3390g
    ----
    2024
    2024.11 - poronienie chybione 14w
    2024.09 - 37dc II
    2024.07 - biochem
    ----
    2023 - 40w4 | 3280g
    2022 - 40dc II
    ----
    Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
    ----
    2021 - 41w2d | 3730g
    2020
    2020.07 FET >29dpt ❤
    2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
    2020.01 4 IUI - biochem
    2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    2016 - początek starań
  • Roksi Autorytet
    Postów: 1097 655

    Wysłany: 16 marca 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Olla! 🤩

    Olla95 lubi tę wiadomość

    age.png
    23.03.2023 💙
    39+1 3950g | 35+6 3100g | 32+6 2200g | 29+1 1450 g | 24+6 860 g | 22+6 600 g | 21+1 400 g |12+6 👶🏻 6.5 cm | 9+0 👶🏻 2 cm | 6+2 ♥️ |17.07.22 ⏸
    👧🏻 24.04.21
  • KORRALIKK Autorytet
    Postów: 1596 1207

    Wysłany: 16 marca 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Ola gratulacje! Niesamowite 😍

    Olla95 lubi tę wiadomość

    dqprj44j0o4bjh25.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2021, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola super gratuluje :)

    Olla95 lubi tę wiadomość

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 16 marca 2021, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje, zdrówka :) !

    Olla95 lubi tę wiadomość

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • m85t Autorytet
    Postów: 544 335

    Wysłany: 16 marca 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olla gratuluje i życzę szybkiego wyjścia do domu :)

    Jak patrzę na inne grupy to cieszę się, że u nas zaczęły się porody w bezpiecznym terminie.

    Olla95 lubi tę wiadomość

    8p3os65gpld599aw.png
    zrz63e5ep5tl97xi.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 16 marca 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola zdrówka dla Was 🙂 jak się czujesz po cc?

    Olla95 lubi tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 16 marca 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola gratki ! ♥️To u Was test to nie standard? Tylko przy gorączce? U mnie za każdym przyjęciem mi robią 🤷‍♀️


    A w ogóle mi się przypomniało, miałam sen, urodziłam chłopca i miał 65 cm długości 😳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2021, 15:16

    Olla95 lubi tę wiadomość

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Parachute90 Autorytet
    Postów: 574 451

    Wysłany: 16 marca 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola gratuluję 🙂

    Olla95 lubi tę wiadomość

    12.19 // 6tc 💔
    04.20 // 5tc 💔
    5b09e6ydhpvcz6yd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2021, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam robiony test pomimo tych silnych boli leżałam w strefie czerwonej aż nie przyszly wyniki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2021, 15:34

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2414 1961

    Wysłany: 16 marca 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olla gratulacje 😁

    Olla95 lubi tę wiadomość

    Biochem - 2017 r

    Franek 👼- 36 tc (*) 2670g/50cm 20.03.2021 (Sn) - kolizja pepowinowa

    Maciej 💙 - 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022r. (Cc)

    Pozamaciczna w bliźnie po cc - 10.11.2022 r.
  • Linka2019 Autorytet
    Postów: 806 365

    Wysłany: 16 marca 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ollla ogromne gratulacje!

    U mnie w szpitalu test to standard, za każdym razem na Izbie robią.

    Olla95 lubi tę wiadomość

  • koffy Autorytet
    Postów: 573 519

    Wysłany: 16 marca 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olla gratulacje!
    55cm i 3470g na 37+5 i myślisz że nie taka duża? Większość dzieci jakie znam nie miało tyle w 40+0 ( w tym ja-53cm 3350g urodzona równo 40+0) 😅

    Olla95 lubi tę wiadomość

    f2w390bvlnherxsi.png
  • misskity Autorytet
    Postów: 271 266

    Wysłany: 16 marca 2021, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olla gratulacje!!! To mamy kolejna dziewczynkę, tak?

    Olla95 lubi tę wiadomość

    3i49e6ydsc3mf9zm.png
‹‹ 714 715 716 717 718 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ