X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona jeszcze chorobsko się Was chwyciło, współczuję. Nie wyobrażam sobie ze miałoby być gorzej ale pewnie z katarem by było. Oby Wam szybko przeszły "humorki" i katar.

    A czy któreś dziecko namiętnie wystawia język? Nina tak robi od kilku dni i gada sobie wtedy do siebie. I nie wiem czy to normalne, bo oczywiście internety strasza

    f1d9680377.png
  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Kiwona jeszcze chorobsko się Was chwyciło, współczuję. Nie wyobrażam sobie ze miałoby być gorzej ale pewnie z katarem by było. Oby Wam szybko przeszły "humorki" i katar.

    A czy któreś dziecko namiętnie wystawia język? Nina tak robi od kilku dni i gada sobie wtedy do siebie. I nie wiem czy to normalne, bo oczywiście internety strasza
    Mój wystawia i się lize, nie czytam, widzę że ma z tego frajdę. Ty też nie czytaj, z Ninka wszystko w porządku!!!

    malutka_mycha, martusiawp lubią tę wiadomość

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Kiwona jeszcze chorobsko się Was chwyciło, współczuję. Nie wyobrażam sobie ze miałoby być gorzej ale pewnie z katarem by było. Oby Wam szybko przeszły "humorki" i katar.

    A czy któreś dziecko namiętnie wystawia język? Nina tak robi od kilku dni i gada sobie wtedy do siebie. I nie wiem czy to normalne, bo oczywiście internety strasza


    Bunio czasem wystawia...a co internety diagnozuja?

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie ale mój najstarszy całe zYcie wystawiał i np śmiesznie odrabia lekcje z językiem na wierzchu i go do około obraca czasem. żyje i ma się dobrze
    Język też.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 14:32

    malutka_mycha, martusiawp lubią tę wiadomość

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja w sumie też często język wystawiam, nawet nie do końca to kontroluje. Internety piszą o zespole downa, ale to raczej lekarze wykluczyli, chorobach neurologicznych, niedoczynność tarczycy i zmniejszony napięciu. To zmniejszone napięcie by ewentualnie pasowało ale ona nie wystawia go tak że on wisi tylko jest właśnie napięty, podwiniety do góry. Wygląda to tak jakby chciała dotknąć nosa.
    1 sierpnia mamy neurologa więc się zapytam

    f1d9680377.png
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Bo ja w sumie też często język wystawiam, nawet nie do końca to kontroluje. Internety piszą o zespole downa, ale to raczej lekarze wykluczyli, chorobach neurologicznych, niedoczynność tarczycy i zmniejszony napięciu. To zmniejszone napięcie by ewentualnie pasowało ale ona nie wystawia go tak że on wisi tylko jest właśnie napięty, podwiniety do góry. Wygląda to tak jakby chciała dotknąć nosa.
    1 sierpnia mamy neurologa więc się zapytam
    Wiesz co ..jak badalam Oskara kompleksowo przed nowym rokiem i byliśmy też u neurologa to stwierdził faktycznie delikatne małe napięcie że dalej ma ,ale zupełnie mu w niczym to nie przeszkadza .biega np w szkole na zawodach .więc może faktycznie jakiś to ma związek .no nie wiem .ja nigdy tego nie rozkminialam .

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama019 wrote:
    Wiesz co ..jak badalam Oskara kompleksowo przed nowym rokiem i byliśmy też u neurologa to stwierdził faktycznie delikatne małe napięcie że dalej ma ,ale zupełnie mu w niczym to nie przeszkadza .biega np w szkole na zawodach .więc może faktycznie jakiś to ma związek .no nie wiem .ja nigdy tego nie rozkminialam .
    Ja pewnie też panikuje ale wiesz jak jest :)

    f1d9680377.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak coś robie i bardzo się skupie np. maluje wzorek na paznokciu to tez język wystawiam nieświadomie. Wygladam wtedy jak przyglup, ale poza tym wszystko ze mną 👍🏼

    martusiawp lubi tę wiadomość

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 15 lipca 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce_byc_mama wrote:
    Ja jak coś robie i bardzo się skupie np. maluje wzorek na paznokciu to tez język wystawiam nieświadomie. Wygladam wtedy jak przyglup, ale poza tym wszystko ze mną 👍🏼
    Twoja teściowa chyba by się z tym nie zgodziła 🤣🤣🤣

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 15 lipca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś byliśmy u kontroli u neonatolog. Kasi wychodzi wzmożone napięcie barków, stąd te problemy z lezeniem na brzuszku...mamy 3 ćwiczenia robić codziennie po kilka razy i za miesiąc zobaczymy czy pomogło, bo jak nie to rehabilitacja nas czeka.
    Kasia waży 5780. Ładnie😊w samochodzie nawet spala, ale skusilismy się też na 2 godziny w galerii i te dwie godziny była noszona bo inaczej darcie!

    Fasolka77, malutka_mycha, martusiawp, Daffi lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 15 lipca 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasola co do godziny to wiesz Ty, Kasiulka czy Daffi musicie jeszcze wrócić do domu także to raczej kasie dostosuje i najwyżej szybciej się urwe jak bwdzie trzeba.

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 15 lipca 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Kiwona jeszcze chorobsko się Was chwyciło, współczuję. Nie wyobrażam sobie ze miałoby być gorzej ale pewnie z katarem by było. Oby Wam szybko przeszły "humorki" i katar.

    A czy któreś dziecko namiętnie wystawia język? Nina tak robi od kilku dni i gada sobie wtedy do siebie. I nie wiem czy to normalne, bo oczywiście internety strasza
    Moja Wiki wystawia język, ale do głowy mi nie przyszło by szukać takiego objawu w internecie

    martusiawp lubi tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 15 lipca 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Fasola co do godziny to wiesz Ty, Kasiulka czy Daffi musicie jeszcze wrócić do domu także to raczej kasie dostosuje i najwyżej szybciej się urwe jak bwdzie trzeba.


    no to spoko to myślę że bliżej niedzieli się po prostu konkretnie umówimy co do godziny

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 15 lipca 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    No, jakieś 3,5h drogi, najdłużej Kazik wytrzymał w aucie 40 minut a do tego jest zakatarzony, więc my następnym razem! Opole mamy bliżej jak coś 😋 no albo Bielsko, tu jest ładnie 😎
    Kiwona w Bielsku to my się możemy spotkać 😁

    Kiwona lubi tę wiadomość

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 15 lipca 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś też się skusilismy na galerie , mała przespała całe 2 h a potem na rękach patrzała ciekawa co się dzieje 😁 mnie już wali przeceny mega a ja zamiast patrzeć coś dla siebie to szukałam rzeczy dla małej 😁 oczywiście wszystko przebrane na maca , grzybka z mombelli też nie było w smyku wszystko wykupione 😬 nakupilisny jej dużo w f&F w Tesco 😊

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4377 5534

    Wysłany: 15 lipca 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej, jak przemywacie dzieciom oczy? od skroni do nosa czy na odwrót?
    Mąż był dzisiaj z Bartkiem u gp po krople bo ma jakąś infekcje i ten do niego, że źle mu przemywamy, bo powinniśmy od nosa do skroni...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 18:30

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 15 lipca 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    ej, jak przemywacie dzieciom oczy? od skroni do nosa czy na odwrót?
    Mąż był dzisiaj z Bartkiem u gp po krople bo ma jakąś infekcje i ten do niego, że źle mu przemywamy, bo powinniśmy od nosa do skroni...
    My przemywamy od zewnątrz w kierunku noska.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 15 lipca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Moja Wiki wystawia język, ale do głowy mi nie przyszło by szukać takiego objawu w internecie
    Mi też nie :D ale siostra spytała czy coś to oznacza i ja głupia wpisałam to w wyszukiwarkę :)

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 15 lipca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    ej, jak przemywacie dzieciom oczy? od skroni do nosa czy na odwrót?
    Mąż był dzisiaj z Bartkiem u gp po krople bo ma jakąś infekcje i ten do niego, że źle mu przemywamy, bo powinniśmy od nosa do skroni...
    Od skroni do nosa

    f1d9680377.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4377 5534

    Wysłany: 15 lipca 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no. czyli dobrze...
    w szoku nie jestem, bo już jak poszłam do niego z dzieckiem po udarze to usłyszałam, że jestem przewrazliwiona i jest po prostu leworęczny... ;)
    ech ;)

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
‹‹ 3725 3726 3727 3728 3729 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ